Люблю ХОЛОСТЯКА• 16 июня 2024
Заказ обуви на evzyttya
Девочки, кто заказывал обувь с этого сайта, там оригиналы? Как у них вообще с доставкой и с возвратами?
Гл. Амурная• 16 июня 2024
Все ок. Замовляла не раз. Модіво, Евзуття - це одна контора, подібна до Ансвера. Оригінали
БолеИменее• 16 июня 2024
Так , замовляла і у нас, і в Польщі коли жили. Дитині вже декілька разів купляла.
БеллаДонна• 16 июня 2024
багато взуття звідти
оригінали - що мається на увазі? бо я замовляла взуття польских виробників, що там може бути не оригінального
Гл. Амурная• 16 июня 2024
Ответ дляБеллаДонна
багато взуття звідти
Там багато брендів, не лише польське