Жертва интернета• 25 июня 2024

Чому діти виростать нахабними і невдячними? Як це змінити?

Що робити, коли вкладаєш в дітей всю душу, сили, час, фінанси, везеш їх на море, аквапарки, басейни, а дочка 5 р проганяє просто з кімнати ( ясно, що це незрілість емоційного інтелекту), інша дочка 11 р зависає в телефоні , тому що це канікули і має бути по - іншому; грубить. І мене сльози душать, не можу я вилізти з ями і налаштуватися на позитив і надихатися дітьми. Прикладу користування телефоном з мої сторони немає. Що робити, коли діти виростають нахабними, невдячними і коли у мами опускаються руки? Що робити, коли мама в дитинстві не могла навіть пікнути на зауваження чи покарання її мами? А діти виростають зовсім іншими. Не таких я хочу їх бачити. І нічого не можу змінити. Чи існують методи покарання? Які саме? Як можна навчити дітей хоча б на мікрон цінувати те, що в них є? Не грубити? Як стати дорослим, якого вони будут поважати ( я не кажу вже про те, щоб любити)? У мене 3 дітей. Є проблеми у відносинах зі старшою дочкою (11 р), я її чесно кажучи не люблю. Син (9р) поки ще слухається, особливо коли не попадає під вплив старшої дочки. Вона як змія, все робить із-под тішка. Молодшу дочку (5р) обожнюю, але вона то каже, що любить, то гонить ( як описано вище).
Скорая помощь• 25 июня 2024
Обратитесь к психологу.
Я серьезно, очень часто мамам кажется совсем не то что есть на самом деле.
И уважение нужно заслужить,того что вы родили мало

Ростки жимолости• 25 июня 2024
Вы уже смотрите со стороны наказаний. Подумайте как минимум над этим
Lilian-nochka• 25 июня 2024
Может детей любить надо?а не делать с них кладезь своих мечтаний и надежд..это отдельный человек,и он имеет право быть собой
автор Жертва интернета • 25 июня 2024
Ответ дляРостки жимолости
Це я як один з варіантів пропоную. Питання були, як змінити дітей?
автор Жертва интернета • 25 июня 2024
Ответ дляLilian-nochka
А може має бути повага з їх боку і слухняність? Ніякого кладезя мрій я не роблю.
Инфотуфелька• 25 июня 2024
По-перше не потрібно ставити себе жертвою. Навіщо ви так вкладаєтесь? Спочатку собі, потім дітям.
По-друге, дітей потрібно любити безумовно, тоді ви для них будете головною опорою у житті, буде і повага і все інше.
Напланетянка• 25 июня 2024
Старшу в дітдом, щоб не псувала меньших.

Ростки жимолости• 25 июня 2024
Ответ дляЖертва интернета
Вы сами пишете, что не любите старшую дочь. А дети вас обязаны любить? И уважать? А свою маму вы любили или боялись в детстве?
Скорая помощь• 25 июня 2024
Ответ дляЖертва интернета
А за что вас уважать и слушаться?
Вы откровенно пишите,что не любите старшую дочь, думаете она этого не чувствует?
Засомневаю• 25 июня 2024
Ответ дляЖертва интернета
Через зміну себе. Міняючи себе, ви змінюєте відношення дітей до вас. Скоріш за все ви маєте недостатньо авторитету (погана карʼєра, або її відсутність, погані стосунки з оточуючими). Працюйте над собою.
Коник-стрибунець• 25 июня 2024
У меня возник только один вопрос после текста прочитанного.... Зачем вы рожали вообще детей, да ещё троих?
Инфотуфелька• 25 июня 2024
Ответ дляЖертва интернета
Ні, вони вам нічого не винні. Повага буде тільки якщо є за що поважати
ЖивунаБагамах• 25 июня 2024
У вас завышены ожидания. Работайте над этим вопросом.
Ща как дам• 25 июня 2024
Ответ дляЖертва интернета
Відповідь - ніяк.
Ща как дам• 25 июня 2024
Ответ дляЖертва интернета
А звідки воно візьметься?
Засомневаю• 25 июня 2024
Ответ дляЖертва интернета
Дорослому треба заслужити це, таке не дається з народження.
Джонсонюк• 25 июня 2024
Ответ дляLilian-nochka
Помимо прав у ребенка есть обязанности
Психологічка• 25 июня 2024
Дети вырастают такими, каками Вы их вырастили. Их же не сосед учил не уважать мать, и не сосед им в попу дует. Вы их такими вырастили
Аноним ФЕЯ• 25 июня 2024
Авторе, я теж в дитинстві боялась своїх батьків, особливо маму. Ви пишете про аналогічні речі. Значить, пам´ятаєте той холодок по спині, завмирання серця...
Ви точно хочете такого ж для своїх дітей?
І як так сталося, що виникли саме такі стосунки зі старшою донечкою?

МаксХмара• 25 июня 2024
Нахера вам 3 дітей, якщо ви не зріла особа!!!
Це знущання над дітьми і їх психічним здоровʼям.
Ща как дам• 25 июня 2024
Ответ дляДжонсонюк
Помимо прав у ребенка есть обязанности
Нема в дітей ніяких обов´язків
МаксХмара• 25 июня 2024
Ответ дляНапланетянка
Старшу і середнього теж.
Lilian-nochka• 25 июня 2024
Ответ дляЖертва интернета
Хи-хи)так они зеркало вашего отношения к ним)вы не их в зеркале видите,а свое истинное нутро
Джонсонюк• 25 июня 2024
Ответ дляПсихологічка
Не всегда так
автор Жертва интернета • 25 июня 2024
Ответ дляИнфотуфелька
Як це любити безумовно? Це дуже розтягнуте поняття? Я контролюю виконання уроків, заставляю вчитися , допомагаю, пояснюю, проводжу всі вечори за уроками, інакше вони самі не будуть відповідально ставитись до навчання. Це вже перший пункт, що я погана і зла, бо можу накричати за уроки, бо ніяка психіка не витримає цього шаленого навантаження в школі і уроків. А хочеться звичайно, щоб діти не згаяли шкільний час, а стали розумними і пішли вчитися далі.
Психологічка• 25 июня 2024
Ответ дляЩа как дам
Нема в дітей ніяких обов´язків
Обязоности есть у всех. Иначе будет как у автора
Джонсонюк• 25 июня 2024
Ответ дляЩа как дам
Нема в дітей ніяких обов´язків
Есть
Ща как дам• 25 июня 2024
Ответ дляПсихологічка
В дітей - нема
Психологічка• 25 июня 2024
Ответ дляДжонсонюк
Не всегда так
Всегда. Просто никто не хочет признавать, что это его недоработка как родителя
Ща как дам• 25 июня 2024
Ответ дляДжонсонюк
Есть
Які, наприклад? І звідки вони беруться