Жертва интернета• 25 июня 2024

Чому діти виростать нахабними і невдячними? Як це змінити?

Що робити, коли вкладаєш в дітей всю душу, сили, час, фінанси, везеш їх на море, аквапарки, басейни, а дочка 5 р проганяє просто з кімнати ( ясно, що це незрілість емоційного інтелекту), інша дочка 11 р зависає в телефоні , тому що це канікули і має бути по - іншому; грубить. І мене сльози душать, не можу я вилізти з ями і налаштуватися на позитив і надихатися дітьми. Прикладу користування телефоном з мої сторони немає. Що робити, коли діти виростають нахабними, невдячними і коли у мами опускаються руки? Що робити, коли мама в дитинстві не могла навіть пікнути на зауваження чи покарання її мами? А діти виростають зовсім іншими. Не таких я хочу їх бачити. І нічого не можу змінити. Чи існують методи покарання? Які саме? Як можна навчити дітей хоча б на мікрон цінувати те, що в них є? Не грубити? Як стати дорослим, якого вони будут поважати ( я не кажу вже про те, щоб любити)? У мене 3 дітей. Є проблеми у відносинах зі старшою дочкою (11 р), я її чесно кажучи не люблю. Син (9р) поки ще слухається, особливо коли не попадає під вплив старшої дочки. Вона як змія, все робить із-под тішка. Молодшу дочку (5р) обожнюю, але вона то каже, що любить, то гонить ( як описано вище).
Джонсонюк• 25 июня 2024
Ответ дляSo_so
Лучшее воспитание - личным примером. Раз автор вымоглыва до знань и у детей с её слов шалене навантаження, то она да, сама в постоянном получении знаний, ученый, интеллектуал, изобретатель, может ещё кто-то.
Потому что если нет...
Если женщина не работает, то она что, не может предъявлять к ребенку никаких требований?

Продаю витрішки• 25 июня 2024
Выставляйте детям границы. Введите режим дня. Развлекаловки урезать. У старшей должны быть какие-то минимальные обязанности по дому.
Зеркальте поведение детей по отношению к вам. Игнорьте, например, просьбы. Вы должны устанавливать правила, а не дети!
Щастя-здоровля• 25 июня 2024
Ответ дляЖертва интернета
Як це любити безумовно? Це дуже розтягнуте поняття? Я контролюю виконання уроків, заставляю вчитися , допомагаю, пояснюю, проводжу всі вечори за уроками, інакше вони самі не будуть відповідально ставитись до навчання. Це вже перший пункт, що я погана і зла, бо можу накричати за уроки, бо ніяка психіка не витримає цього шаленого навантаження в школі і уроків. А хочеться звичайно, щоб діти не згаяли шкільний час, а стали розумними і пішли вчитися далі.
Ви закінчили ВУЗ? Це зробило вас щасливою?
Джонсонюк• 25 июня 2024
Ответ дляЗасомневаю
Це головна помилка. Жити треба своїм життя, а не життям дітей. Вони бачать, що здобутків ви ніяких не маєте, по суті стали прислугою для дітей. Звісно, поваги не буде. Ви не ображайтеся, я з досвіду говорю: поки сиділа вдома, то об мене теж діти ноги витирали. Зараз займаю високу посаду, відрядження за кордон, люди під керівництвом моїм. Діти змінили ставлення на 180 градусів, зараз кажуть, що хотіли б бути схожими на маму. Це вам для роздумів.
Не все могут работать (и тем более занимать высокие должности)
АнтиТанкист• 25 июня 2024
Ответ дляЖертва интернета
Це я як один з варіантів пропоную. Питання були, як змінити дітей?
Строгість,обмеження,обов´язки
Путающаяся• 25 июня 2024
Ответ дляДжонсонюк
А что, она должна быть ученым, интеллектуалом, изобретателем?
Сейчас они никто - как мать она очень так себе, в дрцгих сферах тоже не состоялась, за что детям ее уважать?
Она только и делает что требует от них, хотя сама ничего не достигла
автор Жертва интернета • 25 июня 2024
Ответ дляЩастя-здоровля
Закінчила з червоним дипломом. Мала гарну посаду, потім пішла в декрет. Коли народила трьох, та компанія розпалась, нікуди було повертатись. Нову посаду не шукала, тому що займалась дітьми , їх розвитком, а потім школа, секції, всіх розвести, забрати, уроки, їжа вчасно…

Джонсонюк• 25 июня 2024
Ответ дляЩастя-здоровля
Если женщина не получила высшего образования, то она что, не имеет права хотеть, чтобы ее дети такое образование получили?
Лукава_Кiшка• 25 июня 2024
Бідні діти... як що ви ви в такому віці до них маєте претензії просто за те що даєте їм необхідне, то що ж буде далі.
Ви можете перетворитися в токсичну матір від якої буде хотітись втекти.
Ща как дам• 25 июня 2024
Ответ дляДжонсонюк
В случае непосещения ребенком занятий претензии предъявляются его родителям. А если он учится в техникуме, то самому ребенку
Правильно. Це й свідчить про те, що шкільна освіта - це обов´язок батьків.
Бо не буває обов´язків без відповідальності
Джонсонюк• 25 июня 2024
Ответ дляЛукава_Кiшка
А что, нельзя предъявлять претензии 11-летнему ребенку, целыми днями сидящему в телефоне?
Ща как дам• 25 июня 2024
Ответ дляДжонсонюк
Для получения образования. Для чего же еще?
Обов´язок для права?
Цікава конструкція
автор Жертва интернета • 25 июня 2024
Ответ дляЛукава_Кiшка
Я вже така є токсична. Я відчуваю, що зі мною неможливо жити, діти хочуть бути десь , але не дома. Як змінити себе не знаю. В мене таке виховання. В мене мати була строга, зла. Я така ж. Змінити себе не можу. В мене такі установки і принципи.
Джонсонюк• 25 июня 2024
Ответ дляЩа как дам
Обов´язок для права?
Цікава конструкція
А каким образом учителя должны давать ребенку знания, если он не посещает занятия?
So_so• 25 июня 2024
Ответ дляДжонсонюк
Работа и не предъявлять никаких требований тут вообще не причём.
Речь о внутреннем состоянии матери и её отношений с жизнью.
Я бы так сформулировала - автору нужно стать счастливой самой по себе и оставить детей в покое.
Это будет очень сложно, потребует от неё полной переоценки своей жизни, но реально.
И отношения с детьми станут другими.
Лукава_Кiшка• 25 июня 2024
Ответ дляДжонсонюк
Звісно можна і треба, але судячі з стартпосту мама просто в стані жертви, а не в стані дорослого.
БершкомангоЗар• 25 июня 2024
Ответ дляЖертва интернета
Змінити своє ставлення до дітей і вони самі зміняться.
ТАЗератти• 25 июня 2024
Ответ дляЖертва интернета
А дети чем виноваты? Почему себя менять вы не хотите, а их - хотите? Им тоже не повезло с матерью, по вашей логике, имеют право не меняться.
Борисфенка• 25 июня 2024
Ответ дляЖертва интернета
Можете, але не хочете. Мучите себе і дітей.

Борисфенка• 25 июня 2024
Ответ дляSo_so
И отношения с детьми станут другими.
Авторка вирішила, що своє життя вона вже просрала і тепер почала процес виховання ’супер успішних дітей’, бо ’мамка сама не змогла, але мамка краще знає, як дітям треба жити’.
Ща как дам• 25 июня 2024
Ответ дляДжонсонюк
То яку відповідальність несе саме дитина за те, що не пішла до школи?
Лукава_Кiшка• 25 июня 2024
Ответ дляЖертва интернета
Я вам щиро співчуваю авторе і вірю, що ви прекрасна мама, але з вашого тону написання відчувається, що проблема в вас. Почніть може читати книжки з психології, дивитись якісь відео на ютубі. Бо ваша менера написання малює вас як жінку без легкості і без любові до життя.
Діти не жорстокі у вас і не нахабні, і впевнена, що вони вас люблять, але вони ще малі і їх треба вчити емпатіїї і піклуванню. Все те що ви описали майже в кожній родині так.
So_so• 25 июня 2024
Ответ дляБорисфенка
Я думаю автор до сих пор чувствует себя ребенком над которым стоит властная темная фигура матери со своими требованиями и она как инструмент-проводник этих требований к своим детям.
Если дети будут вести себя ’правильно’, то мать в её голове будет тише, а когда ведут ’неправильно’, фигура матери растет и считает автора неудачницей, плохой, ленивой.
И как выйти в другую роль автор не знает.
ЯспАкойнаЯ• 25 июня 2024
Ответ дляЖертва интернета
Почитайте Людмилу Петрановську ’Если с ребёнком трудно’.
Вона росіянка, але психолог дійсно гарний, в неї все по поличках розкладено
Джонсонюк• 25 июня 2024
Ответ дляЛукава_Кiшка
Не могут все быть легкими
ЯспАкойнаЯ• 25 июня 2024
Ответ дляЖертва интернета
Любила і боялась. Вона в мене строга, виховувала в строгості. В той же час я дуже боялась, що вона помре від хвороби і я залишусь без мами. Але я була одна, не було подстреканий, драк як у моїх дітей.
Думка про ’помре від хвороби’ у вас же не сама собою з´явилася? Мама постаралася, так?
Ви подібні маніпуляції зі своїми дітьми використовуєте?

Дітей дуже важливо любити і приймати якими вони є. Любити і відмінника, і двієшника. А не тільки за гарну поведінку чи успіхи в школі
Щастя-здоровля• 25 июня 2024
Ответ дляДжонсонюк
Конечно может хотеть. Но не добиваться этого путем насилия. До третьего класса еще можно какие то базовые навыки детям саморганизации дать при выполнении домашнего задания. Дальше домашка лежит на ребенки, как и его оценки. Иначе в 14 автор получит подростка который конкретно на все забьет.
Я тоже окончила школу с серебряной медалью. Но меня, кроме первого класса вообще никто из родителей не контролировал и не помогал с домашкой.
А у сына совсем другой опыт. Высокие оценки и олимпиады по техническим предметам, которые ему нравятся и средние по остальным. Тянут все на отлично не вижу смысла. Как и сидеть с ним рядом и контролировать
ЯспАкойнаЯ• 25 июня 2024
Ответ дляЖертва интернета
У дітей маленька різниця у віці. Коли діти були малі, вони були дивні, слухняні. Коли підросли, зʼявився доступ до гаджетів ( навіть мого чи чоловіка), почав формуватися характер, пішли в школу, навчання сильно дає, бо я вимоглива до знань. Це все якось і вплинуло на мої з ними відносини.
Що значить вимоглива до знань? У вас покарання за погані оцінки?
Діти самі розуміють навіщо їм ці знання? Чи вчаться аби ви не орали?
Джонсонюк• 25 июня 2024
Ответ дляЩастя-здоровля
Моей 15-летке с выполнением домашних заданий помогает бабушка. Потому что у ребенка (точнее, уже подростка) трудности с учебой
Гага Газу• 25 июня 2024
А чого саме ви від них чекаєте? Бо щось не дуже зрозуміло.
Діти не повинні бути вдячні, що ви їх народили, бо вони не просили себе народжувати. Це ваш вибір. А виховувати і доглядати за ними - це ваш обов´язок, якщо вже ви вирішили народити.

Взагалі, не зрозуміла, в чому проявляється невдячність, бо мало описано. Вигнала з кімнати, але може, якась причина була?
Те, що дитина сидить в телефоні, бо канікули - ну придумайте іншу якусь розвагу їй або просто залиште в спокої.