Жертва интернета• 25 июня 2024

Чому діти виростать нахабними і невдячними? Як це змінити?

Що робити, коли вкладаєш в дітей всю душу, сили, час, фінанси, везеш їх на море, аквапарки, басейни, а дочка 5 р проганяє просто з кімнати ( ясно, що це незрілість емоційного інтелекту), інша дочка 11 р зависає в телефоні , тому що це канікули і має бути по - іншому; грубить. І мене сльози душать, не можу я вилізти з ями і налаштуватися на позитив і надихатися дітьми. Прикладу користування телефоном з мої сторони немає. Що робити, коли діти виростають нахабними, невдячними і коли у мами опускаються руки? Що робити, коли мама в дитинстві не могла навіть пікнути на зауваження чи покарання її мами? А діти виростають зовсім іншими. Не таких я хочу їх бачити. І нічого не можу змінити. Чи існують методи покарання? Які саме? Як можна навчити дітей хоча б на мікрон цінувати те, що в них є? Не грубити? Як стати дорослим, якого вони будут поважати ( я не кажу вже про те, щоб любити)? У мене 3 дітей. Є проблеми у відносинах зі старшою дочкою (11 р), я її чесно кажучи не люблю. Син (9р) поки ще слухається, особливо коли не попадає під вплив старшої дочки. Вона як змія, все робить із-под тішка. Молодшу дочку (5р) обожнюю, але вона то каже, що любить, то гонить ( як описано вище).
МаксХмара• 25 июня 2024
Ответ дляЖертва интернета
А може має бути повага з їх боку і слухняність? Ніякого кладезя мрій я не роблю.
За що повага? За те, що ви не вмієте користуватися контрацептивами?
Старша донька відчуває вашу нелюбов, ви її скоро взагалі втратите але ви ж тільки втішатися будете, якщо вашої доньки не буде в вашому житті.

Джонсонюк• 25 июня 2024
Ответ дляПсихологічка
Обязоности есть у всех. Иначе будет как у автора
Не у всех. Но у детей школьного возраста обязанности точно есть
Чумачечая_• 25 июня 2024
Люди любят, а дети это тоже люди, когда их принимают такими какие они есть. Нравятся они нам или нет нам надо их принять. Или не принять, тогда это другая история.
МаксХмара• 25 июня 2024
Ответ дляЩа как дам
Нема в дітей ніяких обов´язків
Авжеж є
Засомневаю• 25 июня 2024
Ответ дляЖертва интернета
Як це любити безумовно? Це дуже розтягнуте поняття? Я контролюю виконання уроків, заставляю вчитися , допомагаю, пояснюю, проводжу всі вечори за уроками, інакше вони самі не будуть відповідально ставитись до навчання. Це вже перший пункт, що я погана і зла, бо можу накричати за уроки, бо ніяка психіка не витримає цього шаленого навантаження в школі і уроків. А хочеться звичайно, щоб діти не згаяли шкільний час, а стали розумними і пішли вчитися далі.
А що з вашим розвитком? Карʼєра, здобутки, інтереси?
автор Жертва интернета • 25 июня 2024
Ответ дляРостки жимолости
Вы сами пишете, что не любите старшую дочь. А дети вас обязаны любить? И уважать? А свою маму вы любили или боялись в детстве?
Любила і боялась. Вона в мене строга, виховувала в строгості. В той же час я дуже боялась, що вона помре від хвороби і я залишусь без мами. Але я була одна, не було подстреканий, драк як у моїх дітей.
Джонсонюк• 25 июня 2024
Ответ дляПсихологічка
Всегда. Просто никто не хочет признавать, что это его недоработка как родителя
Нет, не всегда

Напланетянка• 25 июня 2024
Ответ дляПсихологічка
Дети вырастают такими, каками Вы их вырастили. Их же не сосед учил не уважать мать, и не сосед им в попу дует. Вы их такими вырастили
Виховання, оточення може лише корегувати дитину.
Але , що вийшло по генах, не змінити нічим.
Ща как дам• 25 июня 2024
Ответ дляМаксХмара
Авжеж є
Що їм батьки нав’язують.
Джонсонюк• 25 июня 2024
Ответ дляЩа как дам
Які, наприклад? І звідки вони беруться
Учиться в школе и слушаться родителей
Джонсонюк• 25 июня 2024
Ответ дляМаксХмара
Ща как дам• 25 июня 2024
Ответ дляДжонсонюк
Учиться в школе и слушаться родителей
Навчання то їх право
Слухатись батьків це теж не обов´язок. Діти без обов´язку слухають дорослого, якого поважають і якому довіряють
So_so• 25 июня 2024
Детей Вы изменить не можете, можете изменить себя и атмосферу дома.
Если не знаете как и что, то действительно лучше к психологу сходить.
Розбійник• 25 июня 2024
Щось ранувато вони у вас невдячні.
Але діти нам нічим не винні, вони не просили народжуватись. 🤷🏼‍♀️
автор Жертва интернета • 25 июня 2024
Ответ дляКоник-стрибунець
У меня возник только один вопрос после текста прочитанного.... Зачем вы рожали вообще детей, да ещё троих?
У дітей маленька різниця у віці. Коли діти були малі, вони були дивні, слухняні. Коли підросли, зʼявився доступ до гаджетів ( навіть мого чи чоловіка), почав формуватися характер, пішли в школу, навчання сильно дає, бо я вимоглива до знань. Це все якось і вплинуло на мої з ними відносини.
Джонсонюк• 25 июня 2024
Ответ дляНапланетянка
Многие люди считают, что поведение ребенка на 50% зависит от генов, а еще на 50% - от воспитания
МаксХмара• 25 июня 2024
Ответ дляЩа как дам
Що їм батьки нав’язують.
Тобто дотримуватися правил дорожнього руху, слідкувати за своєю безпекою, дотримуватися норм поведінки в публічних місцях, берегти природу і диких тварин і тд, це не обовʼязки дитини?
Ви серйозно ?
Пульт от линолеума• 25 июня 2024
Вопрос не в том что вы хотите, вопрос в том что вы делаете, чтоб было так как вы хотите. А то на словах ’я все для детей!’ а по факту непонятно, а нужно ли детям было это ’все’ и что нужно было за это ’все’ терпеть.
А то бывает как если деклариуешь что хочешь похудеть, а сама лежишь на диване и ещь торты. И сокрушаешься что ’я же похудеть хочу! почему мое проклятое тело не хужеет? Я его не люблю на самом деле, а оно не хочет меня порадовать!’
АяВсёЗнаю• 25 июня 2024
Ніяк, вже не зміните. Виконуйте свої обов´язки мами і вимагайте від дітей дотримуватись встановлених батьками , правил. Головне,ваш приклад дітям- відосини з чоловіком.
Виховуєш однаково-результат невідомий. Навіть, з дорослими дітьми, а не підлітками.

So_so• 25 июня 2024
Ответ дляЖертва интернета
Интересно, а где связь?
Я хочу, чтобы дети были умными и захотели учиться дальше и я кричу, я сделала учебу моей проблемой (и проблемой вообще), бешеная нагрузка итд.
Джонсонюк• 25 июня 2024
Ответ дляЩа как дам
Навчання то їх право
Ходить в школу и делать домашние задания - это обязанность ребенка
So_so• 25 июня 2024
Ответ дляЖертва интернета
Вы в Менса?
автор Жертва интернета • 25 июня 2024
Ответ дляАноним ФЕЯ
Авторе, я теж в дитинстві боялась своїх батьків, особливо маму. Ви пишете про аналогічні речі. Значить, пам´ятаєте той холодок по спині, завмирання серця...
Ви точно хочете такого ж для своїх дітей?
І як так сталося, що виникли саме такі стосунки зі старшою донечкою?
Якось з часом вона проявляє негативні риси характеру: трохи підлість, все робить із под тішка, кричить так саме як і я. Я знаходжусь в ямі, хочу змінитись, не кричати, мати гарні стосунки з дітьми. Намагаюсь вилізти, але падаю знову.
Слоник-тоник• 25 июня 2024
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3535898 читайте пост 11 и 14
Пульт от линолеума• 25 июня 2024
Ответ дляДжонсонюк
Учиться в школе и слушаться родителей
Ну вон автор старшую дочку не любит, хотя та ничего такого страшного и не делает. Автору же лучше - сидит в телефоне и не отсвечивает. Хотя нет, она портит ей золотого сына. У ребенка похоже не особо много вариантов - слушайся не слушайся, а мама любить не начнет.
ТАЗератти• 25 июня 2024
Ответ дляЖертва интернета
Це я як один з варіантів пропоную. Питання були, як змінити дітей?
А почему вы решили, что их прям менять надо? Выстраивать свои с ними не отношения как с отдельными личностями - вообще не рассматриваете?

Это ж они у вас ещё даже не подростки. Есть шанс успеть научиться с ними договариваться.
Ща как дам• 25 июня 2024
Ответ дляДжонсонюк
Ні. Це обов´язок батьків - забезпечити дитині доступ до освіти.
автор Жертва интернета • 25 июня 2024
Ответ дляЗасомневаю
Повністю присвятила себе дітям, не працюю , пасивний дохід, інтереси дітей ( кружки, секції, виступи)
Ща как дам• 25 июня 2024
Ответ дляМаксХмара
Ви серйозно ?
Серйозно. В дітей юридично немає обов´язків. Виконання правил дитиною це відповідальність батьків.
Инфотуфелька• 25 июня 2024
Ответ дляЖертва интернета
З-під палки то погана мотивація, поясніть їм навіщо їм вчитись, покажіть на прикладах.
Любити безумовно, це коли вони не ідеальні, щось не те роблять, а ви продовжуєте до них ставитись добре, з повагою, терпляче, з підтримкою, піклуватись про їх почуття та приймати їх не ідеальними. Любити їх за те, що вони і цього для вас достатньо повинно бути.
Наврядче вам хтось подякує за ваш крик, навіть якщо гарно школу закінчать, просто перестануть з вами спілкуватися. У вас така ціль?