Да будет так• 27 июня 2024
Покажите платья которые купили на лето
Повседневные
Сусідка знизу• 27 июня 2024
Ответ дляПтица Говоруша
Ось такі. Біле це Zara, більш для пляжа. блакитне House. жовте то український бренд Nomer.8
Носите без бюстов?
тянитолкайка• 27 июня 2024
Ответ дляЭлька-Карамелька
Такое в Резерведе по скидке. Тоненький хлопок, не жаркое
Зробило вам широкі плечі та випучений живіт,дуже невдало сіло(
Скромняшка• 27 июня 2024
Ответ дляMs. Анонимная
Я наверно возьму это платье и попробую носить с ремнем.
Гарне
Птица Говоруша• 27 июня 2024
Ответ дляСусідка знизу
Носите без бюстов?
Так, без, в мене майже нічого показувати)
Ms. Анонимная• 27 июня 2024
Ответ дляБентливуман
Все якесь не гарне зовсім. Хто така Надя - не знаю, але сумніваюсь, що то і неї Зіммерман, бо якийсь такий дешевучий шкаф і завіси в ньому, що схоже, що той Зіммерман шився в Одесі на 7-му кілометрі😂. По темі- плаття купила одне. Придивляюсь до цих одежинок. Бачила в реалі - тканина добра, але не міряла
Глаз алмаз ) шкаф какой есть. В стане война и я на аренде на Закарпатье. Я могу жить дома и каждый месяц Зиммерманн покупать за эти деньги на аренду. Шкаф не такой, это ж надо
Скромняшка• 27 июня 2024
Ответ дляБентливуман
Костюм дуже гарний, що за бренд?
Плекаю думи• 27 июня 2024
Я ще тогорішнє біле лляне ні разу не вдягнула, і ще одне нове з етикеткою стоїть куплене на розпродажі взимку, я про нього і забула. В цьому році в мене спідниці і футболки в топі.
Мотористка• 27 июня 2024
Ответ дляПлекаю думи
А чого воно ’стоїть’? І де? В кутку?
Бентливуман• 27 июня 2024
Ответ дляMs. Анонимная
Це все циганські історії. Ви нам не корзину показуйте, а фізично куплене, тобто до цього всього додайте звіт з міні банку, що з Вашої карти були саме ці списані гроші на конкретно ці суми)))) Я Вам таке оце, як Ви тут виклали, також можу сто порцій показати))))
Скромняшка• 27 июня 2024
Ответ дляАйпишница
фото
Яка Ви красуня!!!! Я Вас пам´ятаю з багатьох тем. Сукня дуже гарна!!!
Бентливуман• 27 июня 2024
Ответ дляАйпишница
фото
Гарне дуже! І тапки у Вас кльові! Але ж таке не всім підійде, бо як людина трохи пуцната, то в такому взагалі буде як колобок 😂🥰
Да будет так
• 27 июня 2024
Ответ дляMs. Анонимная
Интересно это лечится?
Элька-Карамелька• 27 июня 2024
Ответ длятянитолкайка
Та прям, сейчас многие носят платья со сборками на талии и выше гораздо свободнее, чем на мне. А плечи у меня и так широкие и смотрятся не шире, чем есть. Я очень довольна этим платьем.
Айпишница• 27 июня 2024
Ответ дляБентливуман
Доречі сукня українського виробництва.
тянитолкайка• 27 июня 2024
Ответ дляЭлька-Карамелька
Носять все,що завгодно,але Ви виставили фото то чекайте коментарі різні і подивіться які реакції воно зібрало,сукня підкреслила всі ваші недоліки-широкі плечі зробила ще більшими і масивними,в області талії та живота додало +10кг,але ж головне,що Ви задоволені🤣
Ms. Анонимная• 27 июня 2024
Ответ дляБентливуман
Что еще ? Это ж надо такой быть
Циганські історії. Успокойтесь уже, я всегда покупаю то, о чем и говорю
Бентливуман• 27 июня 2024
Ответ дляАйпишница
Доречі сукня українського виробництва.
Просто красивезно! Набагато гарніше, ніж оці аляповаті зіммермани)))) стильно! І стрижка у Вас добра вкрай!
Элька-Карамелька• 27 июня 2024
Ответ длятянитолкайка
Та нічого не додало. То ви не бачили мене в інших платтях. Я і так 83кг. В цьому я виглядаю стрункішою
Бентливуман• 27 июня 2024
Ответ дляMs. Анонимная
Что еще ? Это ж надо такой быть
Ладно, поверим Вам) Как и поверим, что вещицы на Вас хорошо сидят 🙏😃
Щастя-здоровля• 27 июня 2024
Ответ дляMs. Анонимная
О_о, класс ) я свои уже Зимммерманн показывала, но для меня они все же не на каждый день
Як гарно😍
Щастя-здоровля• 27 июня 2024
Ответ дляMs. Анонимная
Тут сидить багато жінок ображених долею, тому така реакція на людей в яких є гроші і які можуть собі дозволити небюджетні речі.
Я не Тролль• 27 июня 2024
Ответ дляПлекаю думи
Стоїть?
Ms. Анонимная• 27 июня 2024
Ответ дляБентливуман
А что плохо ? Отлично. Не до чего докопаться, да ? Молодая, худая, конечно отлично сидят. Сколько б вы не обгаживали. Идите себе, мне диалог с токсиком не интересен. Поверит она.
Да будет так
• 27 июня 2024
Ответ дляБентливуман
Ну нет. Ну зачем?! Сейчас будет себя выкладывать.пойдет в ход фейсап, фейстюн, фотошоп для новичков, где видно как поплыл задний фон в желании сделать себя стройной, вытянутое километровое непропорциональное тело, ноги. Про лицо вообще молчу.
Да будет так
• 27 июня 2024
Ответ дляMs. Анонимная
Вы такая предсказуемая
У чему там черная сумка? Потому что шанель? Шелковое легкое платье, сапоги, люди сзади в куртках. Шубу соболиную сверху сняли для фото якобы тепло?