Бабуся мороз• 05 июля 2024
Що купують лише бідні люди?
за вашими спостереженнями?
Борисфенка• 06 июля 2024
Ответ дляЗ понеділка на дієті
І Шо? Навіть не злякаєтеся приїхати в Україну?
В Карпати чоловік пускає, далі - ні. Та ще й невідомо, чи сам приїде, перестав виходити на зв´язок, сказав чекати.
З понеділка на дієті• 06 июля 2024
Ответ дляБорисфенка
Моя Вам порада, навіть не пробуйте далі Карпат.
Чоловіку уклін, якщо я правильно зрозуміла і Ваш чоловік в ЗСУ.
Борисфенка• 06 июля 2024
Ответ дляЗ понеділка на дієті
Мені ваш сарказм по барабану. Уклін чоловіку передам, він в ЗСУ
Ответ дляДобротная
Секонд хенд. Никогда не поверю, что девушке не может были приятно придти в магазин, померять новое и его купить. Питание - ну это спорные вопросы. Но рыться в куче барахла это сильное желания экономии и не на пустом месте.
Це не точно. Люди різні бувають, навіть клептомани) . А ще один дооосить не бідний британець хвалився, які ексклюзивні речі він купував у чаріті-шопі. Сам ,окрім іншого, має пристойний автопарк ретро-автомобілів.
Штора с кисточкой• 06 июля 2024
Мені здається, що бідні, таке образливе слово, особливо, якщо люди представники важливих професій, які в нашому Гондурасу погано оплачуються, купують дешеві продукти, одяг та не можуть собі дозволити якісний досуг.
4есотка• 06 июля 2024
Ответ дляУжеВотДа
Ну как же без этого не обосрать бедных. Ылита мда уж
Вероятно, доступных удовольствий в жизни не так много )
Я Вас не боюся• 06 июля 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Всяке барахло з аврори, якісь сто сорок шості скатертинки, серветки, яйцеварку, ніж для нарізки чебрецю, ложку для накладання яєць і тд.
Ще всякий дешевий яскравий одяг
я в авроры вообще не захожу, просто прохожу мимо
Шпондєр• 06 июля 2024
Ответ длякурасаны
Дело не в том, что она не то, а в том, сколько крыс по ней пробежало на складах, а вы ее на пипку
Я не прихильник Обухівської, перевагу віддаю рожевому паперу з АТБ Розумний Вибір)
На складах весь папір зберігається в упаковках з поліетилену, лише на полички у залах магазину його викладають без упакування, бо продається поштучно
Баба_Воля• 06 июля 2024
Ответ дляНе гавкаю- но охраняю
Мивину? Хлеб дешёвый , много курят, дешевыйкофе
багато курять - далеко не бідні люди.
Как_б_не_так• 06 июля 2024
Ответ дляШтора с кисточкой
Защищать многим за честь. Просто нравится что бедные страдают. Вообще бедных всячески унижать у нас принято.
Липка-прилипка• 06 июля 2024
Ответ дляБаба_Воля
багато курять - далеко не бідні люди.
Навіть якщо не багато, але палять - теж не бідні. Це ж і вартість цигарок, і лікування в майбутньому, воно не дешеве.
Липка-прилипка• 06 июля 2024
Ответ дляБаррикадница
- дешевий хліб з атб
- речі з секонду
- телевізори *як першу необхідність
- дешеві солодощі і молочне
- торти з Вацак й тд
- всякий дешевий хлам з магазинів типу Аврори
- розчинну каву
- ковбасу
- вино в пакетах
- копії брендів
- речі з секонду
- телевізори *як першу необхідність
- дешеві солодощі і молочне
- торти з Вацак й тд
- розчинну каву
- ковбасу
- вино в пакетах
- копії брендів
Майже нічого з того. А торти з Вацаку - не дешеві. Я раз в рік купую, на день народження. Теліка не купувала, є старий, йому років 30, ніхто його не дивиться. За секонд так, правда, бо інше мені недоступне. Навіщо мені копії брендів?
Просто каралева• 06 июля 2024
Ответ дляДобротная
Можете не верить ,но не мало состоятельных людей ходят в секонд (это не означает ,что они не покупают и в магазинах)
Для таких секонд -это охота,это азарт найти что то за дешево .
Горня капучіно• 06 июля 2024
Ответ дляЁшки_Матрёшки
Удалено администрацией...
Сфоткайте свій санвузол,хочеться глянути,чого варта ваша дупа. Тільки без фоток з інтернету)))
Горня капучіно• 06 июля 2024
Ответ дляЛипка-прилипка
Клас, я по 15 останній раз замовляла упаковку 32 шт.
Багачка
Липка-прилипка• 06 июля 2024
Ответ дляГорня капучіно
Багачка
Вимушена, в мене рулон чи півтора в день йде, маю трьох підлітків.
Пузата Хата• 06 июля 2024
Ответ дляПринцепесочка
А что не так? Нормальная бумага. Не наждачка ж...
Мне сложно даже визуально представить, как в красивой ванной комнате, с новым ремонтом стоит обуховская бумага…по-этому Обухов действительно для бедных, кому эстетика не важна. Спасибо что не газеткой , да и все. И интерьер халупы не испортит 😂
ПП-шница• 06 июля 2024
Ответ дляАнаномчикус
Прострочені продукти
Где продают просроченные продукты?
Кубик Рубика• 06 июля 2024
Ответ дляНе гавкаю- но охраняю
Мивина дорого) пачка макарон дешевле будет...
Кубик Рубика• 06 июля 2024
Ответ дляДобротная
Вот тут я полностью с вами согласна! Эти очереди,давки,срачи,смрад, но идут,так как хочется халявы.
Пузата Хата• 06 июля 2024
Ответ дляПринцепесочка
В отель) На Мадейре) Baia Azul очень советую) Но вам, вытирающей пятую точку самой дорогой бумагой, и хостел не светит
Вы на Мадейру брали обуховскую?
Xвостокрутелка• 06 июля 2024
Багата людина (дійсно) самодостатня, спокійна, впевнена в собі і своїх статках. Вона не буде випендрюватись і комусь щось доказувати. І сратись на форумі за туалетний папір не буде
Пузата Хата• 06 июля 2024
Ответ дляЯблокоРаздора
Мене досі дивують такі як ви, які не бачили, в якому стані були українці в ’ті’ часи, окрім окремих особин.
В якому? Все двигались суетились . Бизнеса развивались . Летали кто куда. Отличное время было . Моя семья и окружение жили намного лучше. Мы могли на концерт звезды какой-нибудь, на выходные полететь . А сейчас…что там говорить.
Радуга-дуга• 06 июля 2024
Ответ дляЛипка-прилипка
Так, сама років 5 тому не могла знизити високий тиск, послала сина в аптеку, та. Порадили - і допомагає, смак, звісно жахливий, я пів чайної ложки розводжу в грам 30 води і випиваю, але ж діє! Ну так, спиртовий, мені це противно, та що робити, коли ліки інші не діють.
Спасибо. Возьму на заметку.
Ответ дляДобротная
У деяких це азарт , видовити зосб пксклюзивне, може навіть люксове, по шаровій ціні. Не про себе пишу, але знаю таких