Бабуся мороз• 05 июля 2024

Що купують лише бідні люди?

за вашими спостереженнями?
Оля_с_киркою• 06 июля 2024
Ответ дляЯблокоРаздора
Звісно ж, війна. На нас напали і нас вбивають, і вас досі дивує, що немає економічного розвитку?
так. тільки можновладці в цей час збагачуються. готелі в європі скуповують...
Борисфенка• 06 июля 2024
Ответ дляЗ понеділка на дієті
Точно не до розумних. А так по ситуації вирішуйте.
Тоді побіжу до гарних
ЯблокоРаздора• 06 июля 2024
Ответ дляНу шо не так?
Нет очков, я жила тогда и работала и сейчас пытаюсь работать в той же сфере, так вот сейчас про уровень 2013 года даже и мечтать не приходится.
Ні, є окуляри. І так, я у вас не купую: все доступно за нижчими цінами, ніж у вашому магазині. А так да, під час війни тільки і мріяти.
З понеділка на дієті• 06 июля 2024
Ответ дляБорисфенка
Тоді побіжу до гарних
Бачила Ваші фото, не факт, що приймуть. Але спробуйте.
Оля_с_киркою• 06 июля 2024
Ответ дляПринцепесочка
Да не меряется никто. Но есть дамы, считающие себя Ылитой, потому что покупают zeva))
я не вважаю себе елітую, але в мене пунктик- купую тільки Зеву)))
Ну шо не так?• 06 июля 2024
Ответ дляЯблокоРаздора
Что? Вообще то я никогда и ничего не продавала, даже бу на олх)))

Нет очков, а вот вы видимо плотно в них сидите, к сожалению.
ЯблокоРаздора• 06 июля 2024
Ответ дляОля_с_киркою
Вони завжди збагачувалися. Чи ви тільки зараз цим почали цікавитися? Золоті батони - то крівні заработані. Астанавітесь
Пусин Кукин• 06 июля 2024
Ответ дляПринцепесочка
Ну конечно, а как иначе? 🤣
Погана якість
Борисфенка• 06 июля 2024
Ответ дляЗ понеділка на дієті
Отакої! Як це ви мене вирахували? Пару тижнів тому на дефіле всі співали мені діфірамби, а вам раптом мої фото не подобаються?
Оля_с_киркою• 06 июля 2024
Ответ дляVitalinkaGL
продукты по низу цены
у нас:
мясо свинина 970 грамм-1.75
пицца-0.95
рыбные палочки пачка-0.80
чизкейк-0.85
хлеб-0.45
молоко 2 литра-1.5
чипс(картошка фри) 2 кг-1.50
ну и бобы ,всякую.вермишель в банках с сыром,сосисками и т.д. по 0.30-0.50
ну и сидр 2 литра 1.99 )
тележка забита,потрачено максиму 25)зарплата за 2 часа
це ви бідна чи багата? звіт ваш для чого?
ЯблокоРаздора• 06 июля 2024
Ответ дляНу шо не так?

Вам видніше, що і як плотно. Нажаль. Мені ці почуття не відомі. Народна мудрість: по собі судять.
А Я Самая Самая• 06 июля 2024
Ответ дляПринцепесочка
Мне Зева не понравилась. Уже и не помню почему, вроде запах не очень был... Сейчас беру только Селпак. Претензий нет. Надолго хватает.
Оля_с_киркою• 06 июля 2024
Ответ дляЯблокоРаздора
Ні, так було у переважній меншості. Зніміть окуляри.
не смішіть
Ну шо не так?• 06 июля 2024
Ответ дляЯблокоРаздора
Согласна, вы же первая мне и доказывали, что я в очках, таки правильно, каждый по себе судит)
З понеділка на дієті• 06 июля 2024
Ответ дляБорисфенка
Я ж не кажу, що не приймуть Можете спробувати. Я не знаю.
Фима Собак• 06 июля 2024
Якісь супнабори/шиї, сирний продукт і спреди/маргарини, дуже дешеву ковбасу(з крохмалю, копит і носових перетинок), розчинні гарніри, дешеві батони.
Борисфенка• 06 июля 2024
Ответ дляЗ понеділка на дієті
Та насправді пофіг.
Але тема смішна - багаті перейшли на овсянку, курячі шиї і Обухівську бамагу.
Зубная фея• 06 июля 2024
Ответ длякурасаны
Туалетную бумагу без упаковки
тобто щоб підтерти дупу вона має бути обов’язково в упаковці целофановій щоб ще більше засрати планету пластиком
Оля_с_киркою• 06 июля 2024
Ответ дляЯблокоРаздора
звичайно. але і іншим давали жити. а ці скоро доведуть до краю
З понеділка на дієті• 06 июля 2024
Ответ дляБорисфенка
Та насправді пофіг.
А ви також змінились. Не думала, що ви намагаєтесь підвищити своє Его за кордоном, авокадо і лососем, відповідаючи в темі про бідність в Україні.
Борисфенка• 06 июля 2024
Ответ дляЗ понеділка на дієті
Та я ж кажу, набридло і авокадо, і лосось, але вони тут дешевше, чим огірки і мойва, отакий парадокс.
Підвищую своє его білим туалетним папером і біо-кульками для сміття.
Фима Собак• 06 июля 2024
Ответ дляМоре Щастя
Сейчас нет дешёвых сигарет
От, до речі, шо цікаво. Вимушені сусіди в мене поруч живуть: кожне щодня по 2 пачки скурює. Хай навіть дешевих - за місяць набігає дофіга. Жеруть гівно, жаліються, шо грошей нема. Про туалетку мовчу, не «естети»(с), ясно. Взимку сплять покотом з собакою в одній кімнаті, щоб не топити. Але на цигарки є завжди, і то не «витребеньки», як нормальна туалєтка, а найважливіша потреба)))
З понеділка на дієті• 06 июля 2024
Ответ дляБорисфенка
Не пі..ть, авокадо і лосось, не дешевше огірків і мойви. Це, якщо ми навіть про акції, а на акціях, все можна купити дешево, особливо в супермаркетах Європи. А якщо мойву назвати сардіна, то дешевше ніж в Україні.
Борисфенка• 06 июля 2024
Ответ дляЗ понеділка на дієті
А якщо мойву назвати мойвою, то хрен ви її взагалі знайдете.
Авокадо по 1 євро, а городні огірки по 5 євро і також хрен знайдеш.
Не вірите - перевірте.
З понеділка на дієті• 06 июля 2024
Ответ дляБорисфенка
Не вірите - перевірте.
Британія Asda- 0.82 фунта городні огірки, Coop - 0, 68 фунта, копчена сардіна ( один в один наша мойва, тільки більше солі).Я тут тимчасово, і знайшла.А Ви вже стільки часу за кордоном і не змогли знайти?
Борисфенка• 06 июля 2024
Ответ дляЗ понеділка на дієті
Від того, що на них написано городні, вони не стають городніми. Не знайшла, третій рік за кордоном.
Теща дочки• 06 июля 2024
Смалец и водку
Жирную еду
Субпродукты
Сырный продукт

Ногти наращивают с ресницами
Стразы
Едят много жареного и сладкого

Покупают то, что видно людям. Люди могут оценить. Психология бедности
З понеділка на дієті• 06 июля 2024
Ответ дляБорисфенка
Погано шукаєте, я навіть сірий туалетний папір знайшла, правда швидко розкуповують, приходиться робити запаси.
Борисфенка• 06 июля 2024
Ответ дляЗ понеділка на дієті
Хай бог милує, я сірий папір точно шукати не буду! А огірків поїм в Україні, в серпні поїдемо з сином.
З понеділка на дієті• 06 июля 2024
Ответ дляБорисфенка
І Шо? Навіть не злякаєтеся приїхати в Україну?