Прикуси Язика• 09 июля 2024

А як ви бачите життя з нарцисом?

Який вважає що ви йому постійно шось винні, якщо робиш то не так, токсична людина яка втягує тебе у свій негатив завжди.
Тут є доля його виховання мамою, яка вважає що він найкращий у всьому, тому він не бачить недоліків в собі, в своїх діях, ввважає що він все правильно робить, а ти дратуюча пляма яка його постійно бісить. І да всіх людей вввжає теж дніщем. Стикались?
Elena_Kiev_Solomenskiy• 09 июля 2024
чем он вас привлек?

Зліпок ступні• 09 июля 2024
Никак. Зачем?
Губи з філером• 09 июля 2024
А зачем вы с таким и как долго?
So_so• 09 июля 2024
А зачем мне это? Я не психиатр, не мать Тереза, не мазохист.
Чумачечая_• 09 июля 2024
Единственный нарцисс, с которым я согласна жить - кот. Других в хозяйстве не надо.
сказочное_Бали• 09 июля 2024
Сразу нет. Не мой вариант.
Тантрический кекс• 09 июля 2024
Я б його ’перенарцищила’ б .
сказочное_Бали• 09 июля 2024
Ответ дляЧумачечая_
Ой, это да! Беру свои слова обратно.
Чумачечая_• 09 июля 2024
Ответ длясказочное_Бали
Ой, это да! Беру свои слова обратно.
Не, ну он действительно идеален

Чумачечая_• 09 июля 2024
Ответ дляТантрический кекс
Я б його ’перенарцищила’ б .
Интересно, как?
автор Прикуси Язика • 09 июля 2024
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
чем он вас привлек?
Маскою ідеальності під якою він був
пані Солоха• 09 июля 2024
Ответ длясказочное_Бали
Ой, это да! Беру свои слова обратно.
Який Пуаро
Тантрический кекс• 09 июля 2024
Ответ дляЧумачечая_
Интересно, как?
Договорилась бы с собой, что я тоже нарцисс, даже похлеще него, пусть только сунется. Нарциссизм - патологическая любовь к себе, вот я бы ее и демонстрировала. Сам сбежал бы, ему стало бы неинтересно как минимум - нет энергии, которой можно подпитаться. А если считать себя слабым местом, нарциссу есть где разгуляться.
пані Солоха• 09 июля 2024
Ответ дляПрикуси Язика
Маскою ідеальності під якою він був
Коли проявилося, в мене чоловік такий 10 років приховував, рідні досі вважають його ідеальним
автор Прикуси Язика • 09 июля 2024
Ответ дляТантрический кекс
Він на таке каже, що ти дно і що ти про себе возомнила? Спробуйте перенарцисити
40каградусная• 09 июля 2024
Вже ніяк не бачу. І більше ніколи. 9 років. Вважю що це не тільки нарцисс, це абьюзер
автор Прикуси Язика • 09 июля 2024
Ответ для40каградусная
Як у вас проявилось? Я стільки років не витягну. Два роки з війни, ось прийшов і адьос
Чумачечая_• 09 июля 2024
Ответ дляТантрический кекс
Ясно. Теоретик. Боюсь вас огорчить, но на практике такое не проходит.
40каградусная• 09 июля 2024
Ответ дляПрикуси Язика
не зрозуміла, з війни прийшов? а до війни не такий був?
тут зовсім інша справа тоді

Анютины ласки• 09 июля 2024
я за больгие бабки - два года.
автор Прикуси Язика • 09 июля 2024
Ответ для40каградусная
тут зовсім інша справа тоді
До чого свій кепський характер, до війни
Божа кульбабка• 09 июля 2024
У вазі я бачу нарцисів)
автор Прикуси Язика • 09 июля 2024
Ответ дляАнютины ласки
я за больгие бабки - два года.
За большие какие я в глаза не видала, н а дом себе копил
40каградусная• 09 июля 2024
Ответ дляПрикуси Язика
ви дійсно не розумієте наскільки травмовані вони повертаються?
ім всім потрібна допомога психологічна
розуміюча жінка підтримає, допоможе
ви- як хочете
автор Прикуси Язика • 09 июля 2024
Ответ для40каградусная
ім всім потрібна допомога психологічна
розуміюча жінка підтримає, допоможе
ви- як хочете
Я підтримувала два роки. Прийшов начав розповідати ще й шо було не так
А спочатку казав якби не яне витримав би
40каградусная• 09 июля 2024
Ответ дляПрикуси Язика
вам видніше
але, тоді я б не так стала називати тему, а ’як жити з чоловіком, який повернувся з війни’.
тим більше людина вас цінує, йому потрібна допомога, прикро якщо ви цього не розумієте
УраганнаЯ• 09 июля 2024
Стикалась, навіть заміж за такого пішла, але те все в минулому
Томатико• 09 июля 2024
Я своєму сраному нарцису одразу сказала йти до психіатра і лікуватися, як тільки він показав свою суть. До лікаря не пішов,тому пішов на...
ФФФФристайла• 09 июля 2024
Плавала, знаю. Втекла аж під ногами шкварчало і заблокувала скрізь. Іншого варіанту не існує
Я не в теме• 09 июля 2024
Ой, не. Нарцисс - это сразу в топку. Ну нахрен эти игры.