фрау Гітта• Изменено 10 июля 2024

Чому виростають не співчутливі, не вдячні діти?

Сину 11 років. Все життя вчимо правилам етикету, поваги до дорослих. Він нічого цього не розуміє. Також немає ніякого поняття співчуття. Може мені, матері, після важкого дня, коли я прилягла на ліжко, сказати: «чого лежиш, вставай».
Він не розуміє взагалі, що значить, коли людина втомилась, погано себе почуває.
Сам нічого робити не хоче, кожен раз купа причин та відговорок, чому ні. Постійно сперечається. Йому кажеш одне, а він у відповідь сто слів.
Просиш прибрати за собою, у відповідь: «а чого я повинен».
Зі сторони виглядає невихованою дитиною. На вулиці коли йдемо і кажемо: «це не можна, туди не йди». Він на всю вулицю починає дискутувати.
Ми постійно розмовляємо з ним, а таке враження, нібито взагалі не виховуємо.
При тому що він такий з трьохрічного віку. В садку були скарги на нього, у школі також. Були у психолога, той порадив: «розмовляйте з дитиною».
А ми кожного дня тільки це й робимо.
Опускаються руки
Потринділиця• 10 июля 2024
Ви не розмовляєте, а нависаєте над дитиною.
Від одного тексту мені зробилось нудно.

Eva030330• 10 июля 2024
Работайте над авторитетом.
Куча видео есть на эту тему в Ютубе.
Могу посоветовать сходить к психологу на эту тему.
So_so• 10 июля 2024
Я бы разделила жалобы на части :
1.Эмпатия, умение ценить
2. Наличие своего мнения
3. Распределение обязанностей между членами семьи и отношение друг к другу
Второй пункт это норма, родителям не всегда легко принять
Малявка ще та• 10 июля 2024
Воспитывают своим примером, а не постоянными проповедями, вы его уже задолбали.
Анонім Перший• 10 июля 2024
Ну Ви теж не сильно співчутлива, коли примушуєте дитину робити те, чого йому не хочеться
Душка-свекрушка)))• 10 июля 2024
Вы ж сами пишите, что он такой был всегда.
Дети -это не белый лист. Можете покопаться и поискать отсутствие эмпатии, понимания причинно-следственных связей и прочих поведенческих отклонений в обмене веществ.
автор фрау Гітта • 10 июля 2024
Ответ дляПотринділиця
Від одного тексту мені зробилось нудно.
Аби Ви з таким зтикнулись Ви б зрозуміли, про що я.
У дитини на кожну розмову, кожне слово або ні, або дискусія: «чому я цього робити не буду»

А я з косою• 10 июля 2024
Ответ дляфрау Гітта
То скажіть нехай збирає манатки в детдом. Що мати одна, а дітей може нарожати нових нормальних, як не доходить
ВільнаНазавжди• 10 июля 2024
Ваш сын вступает в подростковый период и это основное. Начинается период протестов, начало сепарации.
Отношения выстаиваются с рождения: это значит, что ртом нужно говорить ребенку, что мама живой человек и она имеет право на усталость или плохое самочувствие. В конце концов- мама просто НЕ ХОЧЕТ этого делать.
Барабасиха• 10 июля 2024
Жаловаться на своего ребенка чужим людям, которым в принципе на него плевать, это фу.
Ваш ребенок это ваша часть, его вырастили вы, так к себе и предъявляйте претензии.
Не пойму, что такого нельзя ребенку 11 лет делать на улице?
И да, автор, никто не обязан уважать других, только потому, что те старше. Уважение всегда заслуживают поступками, а не тем, что родились на 20-30-40 лет раньше.
Обычный подросток, не увидела ничего ужасного. Ребенок и не обязан быть послушным.
автор фрау Гітта • 10 июля 2024
Нетактовність, хамство.
Ані я, ані чоловік у дитинстві навіть і подумати не могли б сказати матері: «чого лежиш, досить лежати. Йди вставай, зроби мені чаю з млинцями»
А я з косою• 10 июля 2024
Ответ дляВільнаНазавжди
А до цього який період був? Кризис 6. То просто виросло таке хамло безчувственне
ВільнаНазавжди• 10 июля 2024
Ответ дляфрау Гітта
Ну так , дискуссию продолжайте: почему он, почему не Вы.
Гжегож Бженчишчикевич• 10 июля 2024
Не мій досвід, а знайомої. Син не зносив одяг у прання, не мив посуд, де поїв там і лишив тарілку. Знайома видала йому комплект посуду особистий. Не помив- їж з брудного. Не заніс речі у прання - ходи у брудному. Так і боролась.
Мудрецыха мира• 10 июля 2024
Ответ дляМалявка ще та
Свой пример - это такая же ерунда, как и проповеди. Никто на чужих ошибках не учится, только на своих.
Всім шампаньського• 10 июля 2024
Ответ дляАнонім Перший
А если ребенок не хочет делать уроки, чистить зубы или мыть голову? Тоже не заставлять?
ВільнаНазавжди• 10 июля 2024
Ответ дляфрау Гітта
Нетактовність, хамство.
И, что вы делаете ? Встаете?
Eva030330• 10 июля 2024
Ответ дляВільнаНазавжди
Мама жалуется что ребенок такой с трёх лет
Всім шампаньського• 10 июля 2024
Ответ дляБарабасиха
У ребенка есть обязанность слушаться родителей (или тех, кто их заменяет)

Малявка ще та• 10 июля 2024
Ответ дляМудрецыха мира
А причем тут чужие ошибки. Дети очень похожи поведением на своих родителей, хоть они так не думают. А на деле так и есть.
Женщинас• 10 июля 2024
Все 11-річне життя. Вам до психолога, нехай розповість як формується мозок дитини і психіка. І вас навчить поводитися і виховувати в першу чергу себе.
Не гоню• 10 июля 2024
Скоріше за все це гени, якщо дитина перша, то батька.
Ковбой Хагис• 10 июля 2024
Ответ дляфрау Гітта
Нетактовність, хамство.
И вы встаете и идете делать блинчики и чай ? А сказать ’Не хочу ! Тебе надо - иди сам и делай !’ не пробовали ?
Eva030330• 10 июля 2024
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
Так и надо делать
Всім шампаньського• 10 июля 2024
Ответ дляМудрецыха мира
Некоторые люди учатся
ВільнаНазавжди• 10 июля 2024
Ответ дляEva030330
Правильно, с кризиса 3х лет.
Потому, что с ребенком нужно говорить, а не ’ я сказала, сделай и точка’.
Аргументы никто не отменял.
Всім шампаньського• 10 июля 2024
Ответ дляМалявка ще та
Моя мать, например, никогда не была похожа поведением на своих родителей
МамОмужа• 10 июля 2024
Ответ дляПотринділиця
Від одного тексту мені зробилось нудно.
А як автору для вас описати все, та ще і одним реченням, щоб ви не нудились? Тут же як напиши в трьох реченнях, то дуже щастливі жінки почнуть показувати, як їх люблять і як вони в ладу зі всім світом. Приклади:
Ничего не панятна, по опису дитина, як дитина, девочки, кто что понял, ну вы и зануда, толком не опишите, автор, это вам к психологу, а не ребенку. Сами виноваты, вывсеврете. А вот у меня счастливая семьи и дети хррошие. Дети зеркалят, значит вы такая.
Ну, что , знакомо высказывания счастливых женщин? Это было бы , если бы вам написал автор сокращенно, не занудно.
Обстановщица• 10 июля 2024
Усім батькам підлітків я дуже рекомендую прочитати хоча б якусь книжку з підліткової психології. Пубертат дуже складний період, коли здається, що дитина вже доросла і має багато чого розуміти, але по суті структури мозку ще не дозріли і вимагати ’дорослої позиції’ ми не маємо права. Ось тримайте вирізку з книжечки. Емпатія у хлопчиків прокидається в більшості випадків трошки пізніше.
Барабасиха• 10 июля 2024
Ответ дляВсім шампаньського
Детский сад.
Что случится, если он будет ходить с грязными волосами? Конец света? Нет. Или вы просто боитесь, шо о вас подумают люды как о плохой мамке?)
’Если ты не поможешь голову, будешь ходить с грязными волосами’ фсьо. Когда он поймет, что грязные волосы это фу, когда, возможно, кто-то из друзей скажет, что он похож на бомжа немытого, вот именно тогда Вася и задумается и пойдет их мыть. А не тогда, когда мамка на ухо истерично визжит.