Педиатор_я• 19 июля 2024

Донька поступила на два факультети після 9 класу... який напрямок обрати?

Право або маркетинг...
Результат:
вже голосів: 96
59 (61.46%) МАРКЕТИНГ
37 (38.54%) ПРАВО
Прибираю щодня• 19 июля 2024
Ви серйозно?
Замість того, щоб радитися родиною, запитуєте в чужих тьоток на форумі? Дитина взагалі в курсі, хто вирішує її подальшу долю?
Паратруперсупер• 19 июля 2024
Ответ дляКусюче сонечко
Хто вам таке сказав)?
есть такая тенденция.
Тяжело найти работу молодежи, всем нужен опыт. А если и берут, то на небольшую зарплату, а молодежь сейчас с амбициями, с маленькой зарплаты начинать не хочет, сразу большую подавай....
ГейСюда• 19 июля 2024
Ответ дляdreamsunny
Маю економічну освіту, але зараз би обирала право.

Але стосовно дитини, вважаю, що вирішувати має дитина. Бо,якщо немає бажання, то навчання не дасте результату і гарного фахівця не вийде.
Мїй чоловік - юрист. Успішний.
Перше, що він сказав синові, коли той поступав - не право.))))
Я не розумію взагалі, хто і навіщо в наші часи обирає подібні професії. Тут оно пахне так, що кращою професією пекар буде. А тут ще й ні ме, ні бе, чи юрист, чи астроном, хз…. Яйця потрібні, як у слона, а не «оберіть за мене».
П.С. Син інженер.
Усміхайлик• 19 июля 2024
Ответ дляДружная семейка
Да, только преподавание в колледжах школьных дисциплин такое себе. Дети потом плохо сдают НМТ.
К нмт учебное заведение не подготовит. Либо самостоятельно, либо с репетитором готовиться конкретно по учебникам нмт.
Лівий Локіть• 19 июля 2024
Базовое право и навык писать документы пригодится в любой профессии,потом можно выбрать вуз с другим профилем
автор Педиатор_я • 19 июля 2024
Ответ дляЛівий Локіть
Драсті! Донька обрала маркетинг...
Лівий Локіть• 19 июля 2024
Ответ дляПедиатор_я
Драсті! Донька обрала маркетинг...
Ну ок ,пусть сразу ищет место для практики и подработки в этой сфере
автор Педиатор_я • 19 июля 2024
Ответ дляПрибираю щодня
Ви серйозно?
вона вирішила, маркетинг
Скажений гудзик• 19 июля 2024
Ответ дляУсміхайлик
Колледж это не про будущее.
С чего это? После колледжа можно поступить в институт. А можно и без высшего образования найти неплохую работу
Скажений гудзик• 19 июля 2024
Ответ дляКуда ж без меня
Коледж( технікум) іноді дає більш глибокі знання за спеціальністю, ніж університет .
Вот именно. Моя бывшая одногруппница после техникума поступила в институт (на платное обучение). Так она мне один раз сказала, что в техникуме давали больше знаний, а в институте одну воду льют
Lolo-5478• 19 июля 2024
Ответ дляГейСюда
Мїй чоловік - юрист. Успішний.
П.С. Син інженер.
А чому ваш чоловік проти вступу на правовий факультет?
Прибираю щодня• 19 июля 2024
Ответ дляПедиатор_я
вона вирішила, маркетинг
То що вам дасть ця тема?
Дружная семейка• 19 июля 2024
Ответ дляУсміхайлик
Смотря какое заведение, сын сдал математику на 200 без репетиторов. У него вообще никогда не было ни одного репетитора.
А Я Самая Самая• 19 июля 2024
Курсы парикмахера )
А Я Самая Самая• 19 июля 2024
Ответ дляЛівий Локіть
Место для практики по маркетингу. Это что-то на совеццком)
Hannah dear• 19 июля 2024
Право, буде більш збалансована середня освіта, коли встиматиме до ВНЗ
Мая твая не панимать• 19 июля 2024
Ответ дляdreamsunny
Ви впевнені? Зараз адвокати спіймали птицю щастя за хвіст) супровід в тцк 2000 у.е і ніяких гарантій....
від юриста після коледжу до адвоката ще дорога довжиною років в 5-7 і купа грошей.
Ручки-Крючки• 19 июля 2024
Ответ для120-120-120 (не худею)
Ви серйозно за порадою невідомих тьоток будеье обирати дитині майбутнє?)))
Мені чогось здається, що там з самого початку просто вибирали, яке слово краще звучить