Мені 28 років.Зріст 153 см,вага 49,7 кг
Ответ дляЕкатерина1801
А ви можете не читати, що тут пишуть?
Ні)
Екатерина1801• 27 июля 2024
Ответ дляuseruseruser
Ні)
То йдіть до психіатра, раз слова чужих тьоток вас так хвилюють.
Ответ дляЕкатерина1801
Причому тут до психіатра.Просто чомусь більшість вважає,що струнка людина має важити 40 кг
Ответ дляАмарилис
У всіх по різному, бо різні типи фігур. Комусь 40, комусь 60.
Ну так.
Ответ дляМария10
Якість тіла погана , потрібно собою займатися. Постава теж не гарна
І що,це пожиттєво з поставою?
Ответ дляМария10
Все залежить від вас!
Не зрозуміла?Просто ходити і не стутулитись?Цього достатньо?
diamond_shop• 27 июля 2024
коли в мене така, вважаю себе жирною, вибачте) тут мінімум 5-8 кг зайвих, хоча всі кажуть, що гарна, особливо чоловік
Катерина577888• 27 июля 2024
Ответ дляuseruseruser
Я маю на увазі чи не дистрофік я,а струнка фігура?
В якому місці вона може бути струнка? До дистрофіка вам ще дуже далеко
Катерина577888• 27 июля 2024
Ответ дляuseruseruser
Хто так вважає? Видно ж об‘єктивно, що ви не струнка
Ответ дляКатерина577888
То в мене ожиріння?
Ответ дляnata.ant
А сґчому у вас такий поганий стан шкіри
Чому поганий?В мене такі руки,ну що я можу зробити?Вени
kotelok1512• 27 июля 2024
Ответ дляuseruseruser
Вибачте,але я не хочу бути дистрофіком
Ахах, ви ЖИРНІ ПАНІ
Ответ дляkotelok1512
Ахах, ви ЖИРНІ ПАНІ
А покажіть ваше фото вашої фігури
kotelok1512• 27 июля 2024
Ответ дляuseruseruser
А покажіть ваше фото вашої фігури
З якого дива?Якщо захочу,то створю тему з своїм фото
Ответ дляnata.ant
Автор ще у вас проблеми зі спиною,у вас не просто проблеми з поставою
Дякую,це я вже зрозуміла.Але таке фото получилося.
Ответ дляkotelok1512
Мені важливо,що моє фото не коментують жирні тьотки,які намагаються просто самоствердитися
Ответ дляkotelok1512
фото
Ну і чому ви вважаєте,що ви набагато стрункіша,ніж я.Так,ви струнка,але не набагато стрункіша за мене