Добрый день, кто недавно сталкивался с лишением прав отца ребёнка? Подскажите как у вас прошло и на сколько все затянулось?
Планшетница• 30 июля 2024
Ответ дляРептилия
Поняття не маю алкаш він чи не. Не бачила і не чула нічого з 7 років 6.5. Аліменти не платив не разу. Його не буде на засіданнях, не зацікавлений
Для позьавлення батьківска аргумент про несплату аліментів є одним з першх. Але! В суді ще треба докази, що батько аліменти не платив. Ваші слова до справи не приєднають.
Ви взагалі на призначення аліментів позов подавали? Виконавчий лист є?
Ответ дляПланшетница
З документами все впорядку, все є. Вони зібрані та будуть подаватись на днях, офіційний борг по аліментам 300+ тисяч
ИграйМойГормон• 30 июля 2024
Ответ дляРептилия
А з вашого досвіду, чи реально так зробити?
Усиновлення дитини може бути проведено без згоди повнолітніх батьків, якщо судом буде встановлено, що вони, не проживаючи з дитиною понад шість місяців без поважних причин, не проявляють щодо неї батьківської турботи та піклування, не виховують та не утримують її.
Стаття 219 СКУ
І який план дій, якщо опиратися на цю статтю?
Стаття 219 СКУ
Чесно, ніколи не бачила і стикалася саме з такою справою
Завжди спочатку позбавляли батьківських прав і якщо суд задовольняв, то потім внутрішньосімейне усиновлення
Море_море_я_скучаю• 30 июля 2024
Ответ дляоксюморон
Усыновители не подлежат мобилизации и имеют право выезда
Так если у ребенка есть мама, то один ребёнок не считается, надо маму с трёмя детьми или ребенок Сирота
Море_море_я_скучаю• 30 июля 2024
Ответ дляДюйм оф о4ка
это только если они усыновили ребенка-сироту, а тут мать имеется
100%