Викасикрет• 04 августа 2024
ВПО. Жизнь проходит впустую
Как же больно. Сколько жизней перекаверкала эта война …
ВПО. Пришлось выехать. В прошлом успешная работа, хорошие заработки, шикарная квартира, путешествия. Летом любила много консервировать. Ждать детей в гости. Сейчас снимаем чей-то домик. В чужом городе, денег хватает на аренду и продукты. Девочки за рубежом учатся. Всех разбросало по разным городам и странам. Такое ощущение, что живу чужую жизнь. Нет цели, нет средств, день сурка. Сходить в магазин, купить что-то, приготовить что нибудь. Все. Нервная система на пределе …
Да, понимаю, как тяжело нашим ребятам там, на 0. Душа болит за них
Файна_зупка• 04 августа 2024
Ответ дляЯ пані прохана...
Получают - и прекрасно! С вороватой власти хоть шерсти клок. А то в своей стране меньше льгот, чем в чужих, где это видано.
Ну моя мама получает, например. Пенсионер, инвалид, впо
Ей не отменили.
Там же миллион документов нужно было, чтоб оформить снова. Знаю девочку, у которой муж воюет, она пришла, ей кучу вопросов. Сказали какие документы, справки о доходах и т.п.. и она не стала оформлять..
Ей не отменили.
Липка-прилипка• 04 августа 2024
Ответ дляВикасикрет
Если честно. Тема не про вражду. Хотелось узнать, как другие ВПО смогли обустроить свою жизнь. Как справляются эмоционально. Особенно кому за 50 +.
Моим родителям 70+
В Бельгии. Учат язык, выращивают огурцы. Папа вчера сказал, что 7 банок закрыл
Приехали с Тенерифе. Живут дальше
Все возможно• 04 августа 2024
Ответ дляДиректриссимо
Поедьте на линию фронта и посмотрите зачем. Всё вопросы отпадут.
Ви поясніть зачєм
Я пані прохана...• 04 августа 2024
Ответ дляпразники не помню
В бус запихають боягузів, а справжні чоловіки самі пішли.
Ну вот пусть и воюют, раз справжни, никто не против.
Lydmila408• 04 августа 2024
Я корінна жителька Донецької обл.
В 2022 переїхали в Вінницьку обл.
Живемо в будинку біля лісу безкоштовно.
Мені було тяжко дуже в 22 році,коли я поїхала і бросила роботу,дві квартири,а мені до пенсії 4 роки залишилось..І мені подзвонили в кінці травня з роботи : ’Чего ты уехала?Вот Валя не уехала,Света не уехала,а ты к бандеровцам уехала.’
А зараз мій Покровськ бомблять,а я живу в тиші і люди навколо для мене зробили більше,ніж земляки з Донецької обл.
.
Зараз кожен виживає ,як може..
Всім тяжко,а не тільки ВПО.
В 2022 переїхали в Вінницьку обл.
Живемо в будинку біля лісу безкоштовно.
.
Зараз кожен виживає ,як може..
Всім тяжко,а не тільки ВПО.
Я пані прохана...• 04 августа 2024
Ответ дляЛипка-прилипка
Моим родителям 70+
Приехали с Тенерифе. Живут дальше
Разве не запрещено в Бельгии разводить огород? Соседи не стучат?
Липка-прилипка• 04 августа 2024
Ответ дляЯ пані прохана...
Нет, не запрещено. Частный дом арендуют. Там участок. Кустов 5 помидоров, 5 огурцов и зелень
У многих так. Цветы растут. Есть ещё дома, где куры живут
ТочноБудет• 04 августа 2024
Ответ дляЯ пані прохана...
Там це робиться офіційно. Береться земля в оренду у місцевої влади. Або орендують приватний будинок і це вже приватна земля
Пуки-куки• 04 августа 2024
Ответ дляВикасикрет
Автор, ми теж ВПО, старі, 2014 року. Мама моя виїхала в свої 65, тато 67. У нас двоє дітей на той момент було малих, 3,5 рочки і 11. Болить досі. Хочеться до дому. Але дому немає. Взагалі. Все. В 2015 я і чоловік пішли на службу в ЗСУ, бо була надія, що ми зможемо щось змінити, що ми зможемо цю навалу убрати. Чоловік воював з 2015 року, ротаціями. Усі ці роки, до 24.02.22 ми жили минулим. Саме велике усвідомлення самого цінного прийшло 24.02.22, що реально саме цінне це родина, це люди, це те що живі. В 04:48 від вибухів ми встали і поїхали в частини, я в свою, чоловік в свою, батьки залишилися з дітьми. Ми вже не були привʼязані к житлу, воно було зʼємне, всі речі, то мотлох, головне життя і що родина разом.
Зараз далі напишу
АяВсёЗнаю• 04 августа 2024
Ответ дляФайна_зупка
А они перестали платить? Может быть они временно поехали?
Мы в такой ситуации оказались, когда соседка нос свой совала, куда не просят. Просто приехали некоторые вещи взять, а соседка уже рассказала,что мы съехали, хотя еще миримум пару месяцев не планировали. Приехали хозяева, звонят ’а вы что не съехали?’ Мы ’нет, а с чего вы взяли?...’ ’соседка видела как вы вещи вывозили’.... как-то так. Свяжитесь напрямую и спросите, если ещё не сделали этого.
Я вчора телефонувала їм. Вони мали 1-го заплатили за серпень. І таки вони виізджають
Нас не попередили
Кудлата хмаринка• 04 августа 2024
Какая мерзкая тема. До сих пор многим донецкие покоя не дают, это ж надо так людей ненавидеть, какое дно
Ксерокопия ночи• 04 августа 2024
Ответ дляКудлата хмаринка
Тут лише донецьким всі покоя не дають, а не навпаки
Говорю-балакаю• 04 августа 2024
Ответ дляТочноБудет
А чим 50+ відрізняються, наприклад, від 40+? Чому ви так концентруєтесь саме на віці?
Ну взагалі то велика різниця. Мені теж 50+. 10 років тому я професію змінила на більш складну, англійську для неї підтягнула. А зараз... ну, я постійно вчусь, але це вже більш повільний і більш складний для мене процес. Зараз я ще одну мову якщо вивчу, то хіба на рівні ’твоя моя не понімай’ або лише трохи краще( А фізично працювати вже теж здоров´я не те.
В мені пізня дитина, син, який за три роки стане невиїзним. І я досі не розумію, як його вивезти, щоб він далі вчився де інде, а я б його там пристроїла та повернулась. Бо працюю віддалено, але ж якщо надовго поїду, то через час маю змінити податкове рещидентство і тоді зарплатні не вистачатиме там жити з дитиною.
АяВсёЗнаю• 04 августа 2024
Ответ дляLydmila408
Я корінна жителька Донецької обл.
В 2022 переїхали в Вінницьку обл.
Живемо в будинку біля лісу безкоштовно.
.
Зараз кожен виживає ,як може..
Всім тяжко,а не тільки ВПО.
В 2022 переїхали в Вінницьку обл.
Живемо в будинку біля лісу безкоштовно.
.
Зараз кожен виживає ,як може..
Всім тяжко,а не тільки ВПО.
Ви дуже хороша людина . І все правильно зробили
ТочноБудет• 04 августа 2024
Ответ дляГоворю-балакаю
Їдьте у країну з соціальними виплатами і займайтеся влаштуванням сина. Моєму зараз 13 і я все роблю для того, щоб він залишився у Європі. Якщо знаєте англійську, їдьте у країну де вона активно використовується
Викасикрет
• 04 августа 2024
Ответ дляТочноБудет
Тому що і за кордоном і у нас в оголошеннях про працю пишуть вік до 45
Жена брата Админа• 04 августа 2024
Ответ дляБлискавка
Ехать заграницу и начинать там? Или уже возраст?
Человек здесь не может устроиться. А вы про какую-то заграницу пишите
ТочноБудет• 04 августа 2024
Ответ дляВикасикрет
Але ж мене якось взяли у 48
Про закордон взагалі смішно. В Європі офіціантками навіть в 60 працюють
ЕлькиПальки• 04 августа 2024
Ответ дляДиректриссимо
Удалено администрацией...
’Дапустілі всьо’ незаконні збройні формування і керівництво сусідньої країни-агресора. Навіщо Ви сієте ворожнечу і звинувачуєте громадян тієї частини України, яка першою прийняла на себе удар? Русню звинувачуйте!
Викасикрет
• 04 августа 2024
Ответ дляЩаслива Я
50 это не возраст для заграницы, искали бы работу там, вам до пенсии еще лет 15 работать а то и больше, а вы кисните, дети в безопасности, муж рядом, соберитесь и живите жизнь дальше, другой не будет
p.s мы еще в 2014 все потеряли, в 2022 эмигрировали опять жизнь с нуля и тоже не по 18 давно уже
Муж в Украине. Вернулась к нему.
Мишка-шалунишка• 04 августа 2024
Ответ дляБарабасиха
Радійте, що ваші діти вибрались закордон
Ми он не можемо поїхати родиною, бо чоловік невиїздний. Чекаємо на відкриття кордонів, щоб виїхати
Ви читали автора. Вона підняла свою дубку, вивезла дітей закордон, влаштувала і повернулася до чоловіка в Україну
Файна_зупка• 04 августа 2024
Ответ дляАяВсёЗнаю
Нас не попередили
Тоді це жесть, да.
Чарочка діда• 04 августа 2024
Ответ дляБлискавка
Почему рука лицо ?
Да ехать к детям какой еще вариант ?
Царівна Жабка• 04 августа 2024
Ответ дляЯ пані прохана...
Как успешно защищают те, кого силком запихали в бус, мы видим по обстановке на фронте. Еще и пленных обменивать еле успевают.
Мій бувший сидить десь в тиловій частині, тепер довольний, що має постійну з плату, годують , не треба їхати на заробітки, він якраз той, кого підловили, але таке чмо на передовій не треба
Мишка-шалунишка• 04 августа 2024
Ответ дляКоко На Страже
Вялотекущая для кого? Для тех,кто все потерял тогда,в 2014-2015? Для нас это была катастрофа,когда вся остальная часть жила мирно,а тебя пинали,так как ты из Донецка и «сами виноваты»
Прощу прощения за тех, кто пинал вас тогда и не понимал что такое, когда захватывают твой город.
Царівна Жабка• 04 августа 2024
Ответ дляКрасавица писяная
Прикольно, а я президент говорит, что народ сам готов воевать. Кто-то тут врёт)
Ну точно не президент, йому довіра 73% народу, народ помилятися не може
Мишка-шалунишка• 04 августа 2024
Ответ дляДиректриссимо
Удалено администрацией...
А вы не допустили? Каким образом? Из какого вы города? Знаете что на проукраинском митинге 13 марта в Донецке погиб парень?
Пуки-куки• 04 августа 2024
Ответ дляВикасикрет
Продовження. Так ось 24.02.22 почалося нове життя нашої родини. Чоловік відразу на фронт, на тяжких ділянках завжди. Я в тилу, нашу частину в перший день розбомбили, мені повезло, мій ноут залишився живий, перші 4 місяці працювала з дому, бо фізично нас не було куди подіти. Дітей відправили на Закарпаття. Ми жили. Кожен день, ми були раді тому, що ми живі і прожили той день. З мамою ми спасли декілька кошенят і роздали їх, бо життя головне і не змогли пройти мимо. А ще горобчика докормили і випустили, маленького голуба відвезли в зоопарк. Від чоловіка кожен +, повідомлення, дзвінок це не те що свято, це можливість набрати повні груди повітря, і лягти поспати, бо скоро знов не буде зв’язку і очікування почнеться.
Все це я вам пишу для того, щоб ви усвідомили, з вами поруч ваш чоловік, ви з ним прожили половину життя, народили донечок і дали їм можливість жити. Вам тільки 50. Моя мама в цьому році пішла вчитись в автошколу) при тому що авто у нас 1, стареньке, механіка. А вона вчиться на автоматі. Вона все життя хотіла, а не йшла, бо то немає грошей, бо вже типу 50 і куди вже вчитися. А зараз, в 67 вчиться і теорію з першого разу здала))))
В тому році купили дачу, це тільки варіант на літо, але батьки вже зайняті городом. Ми це все відкладали. Ми складали на квартиру, дачу думали потім. Але життя проходить. Хапайте маленькі можливості і не відкладайте на потім. Ще у вас добрі 30 років життя, 10 років ще активного життя. Дітей маленьких не буде , тільки ви і чоловік, ставте маленькі цілі, йдіть до них і радійте досягненню. Вам вже той великий будинок може і не потрібен, пошукайте невеликий. Подивиться на спокійні регіони, на маленькі містечка де житло дешевше. Ранок зустрічайте з посмішкою, бо чоловік поруч і ви живі. В подумках не вертайтесь в життя до ВПО, воно не повернеться. Саме важке емоційно відрізати те життя і почати нове. Але це можливо. Вас ніхто не буде жаліти, а цього дійсно хочеться. І ви не жалійте. Просто живіть і радійте)
Чарочка діда• 04 августа 2024
Ответ дляБарабасиха
Ага, ждите...