Copy-Paste• 13 августа 2024

Вот только честно. Если бы Ваша дочь так себя повела за столом, поддержали бы?

Дочь взрослая, 23 года, живет отдельно уже почти 4 года, самостоятельная, умная, путешествует, в отношениях, образованная, интересная. Ни с кем из семьи практически не поддерживает общение кроме меня ( с ней хорошие отношения). У моего племянника было День Рождения. Пригласили дочь, та в кое то веки согласилась и приехала. Сидим, общаемся, и моя сестра (тётка) и дед подняли тему. Ну что, когда жениха познакомишь с нами, уже о детях думать пора и тд. Дочь держалась, молчала, игнорила. И тут дед локтем типо слегка подталкивает с вопросом «твоя мама уже внуков хочет», все затихли, дочь встала и про себя прошептала «Боже, идите на х*й», и пошла к калитке ( мы в частном секторе и всё торжество было в беседке ), ушла к воротам села в такси и уехала. Такой осадок остался ужасный, сидели ели молча потом. Её дедушка, мой отец, молчал весь вечер. Разошлись потом, сделали вид что всё ок. Очень неприятно… Лично у меня с дочкой отношения абсолютно нормальные, но осадок жуткий(
Непонятно• 13 августа 2024
Звісно питання на тактовне, але враховуючи, що поставив його дідусь, я все ж би вважала за потрібне якось відшуткуватися і перевести розмову на інше. Мабуть ні у дівчини ні у мами не вистачило на це розуму. Не бачу ніякої значно трагедії в запитанні, щоб прям послати всіх родичів і демонстративно валити з сімейного свята, зараз такі часи, що окрім власної сім´ї нікому не потрібен. Якби дівчині було років за 30-ть, ну ще так, можна б сказати, що душевна рана, а в 23 влаштовувати ’показові виступи на пустому місці’ вважаю недоцільним.

Непонятно• 13 августа 2024
Ответ дляЗамурмишка
Причем здесь шутка? У вас в семье тоже не принято культурно отвечать, сразу нах@й слать друг друга?
Я навіть не уявляю, щоб не було, що в моїй сім´ї хтось може подібним чином висловлювати свої емоції, це просто неприпустимо. Але в деяких сім´ях матюки - це мова спілкування, тому, мабуть, такий рівень дівчини, що взять.
Единорог помог• 13 августа 2024
Ответ дляCopy-Paste
В целом мы между собой все общаемся хорошо и дружно, дочь единственная, кто абсолютно не поддерживает никакой контакт ни с кем кроме меня. Даже с праздниками никого и никогда не поздравит. Да как то и смрились все уже с этим. Со мной в нормальных отношениях и хорошо.
Иногда запрещает мне что либо рассказывать о ней остальным. Вот такой характер какой-то. Плохого ей никто ничего не желает и не делает
Ну і даремно її кудись кликали. Вона вже з негативом приїхала. Якби за моїм столом посиділо таке, то у слід би почула б аналогічне і побажання, щоб ноги на порозі більше не було.
Замурмишка• 13 августа 2024
Ответ дляНепонятно
Ну видите, сколько людей написали, мол ’девка молодец’ Я не пойму, у них в семьях, наверное,тоже принято всех слать куями, даже пожилых родственников
Непонятно• 13 августа 2024
Ответ дляМоре_море_я_скучаю
А де там постійно? Донька ні з ким не спілкується, про себе не дозволяє розповідати. А тут прийшла на сімейне свято, зрозуміло, що всім цікаво, що там в неї і як. Якщо така таємнича, то можна було і відгукуватися.
Та в чому проблема взагалі відкрити рота і нормальною мовою пояснити, що мол діти, це не для мене, або у мене інші цілі на даному життєвому етапі і зараз не модно народжувати в 18-22. Але ж для цього розум потрібен а не негативні емоції.
Единорог помог• 13 августа 2024
Ответ дляПутающаяся
Для начала дедушка не должен был совать свой длинный нос во внучкині дела . Тогда и не нарвался бы на хамство . А дочь автора все правильно сказала и сделала .
Та страшне, стара людина щось аж сакральне спитала. Могла відповісти щось на кшталт, не хочу говорити, а слати, то видно, що вона там всіх ненавидить, чого перлась в гості незрозуміло.
Непонятно• 13 августа 2024
Ответ дляЗамурмишка
Ну то уявіть собі рівень емоційного виховання наших спірозмовників. Звісно просто всіх ’обложити ’ і гордой каралєвой звалити, але для мене це показник виховання і рівень ’каралєви’. Ще ну якось можу припустити, коли це підлітковий вік, емоціїї, гормони, шторм, але ж 23-и це вже не підліток.

Курочка• 13 августа 2024
Удивлена ответам про молодец дочка. Уважения к старшим 0. Это не посторонние даже, а родной дед.
Представляю, точнее не представляю, подобный ответ деду-аксакалу)
Адекватный человек найдет как ответить, не обматерив при этом, на простой и дурной вопрос, который любят задать, когда не знают о чем говорить, простые, скажем так, люди
Единорог помог• 13 августа 2024
Ответ дляЗамурмишка
Хай закидають тут тапками, які всі тактовні мають бути та ходити на задніх лапках перед мадмуазель. Але і гостя має бути хоч елементарно вихована. Дівчина - бидло. Уявила в себе за столом таке цебе, бууе.
Зроблено у 80-х• 13 августа 2024
Ответ дляНепонятно
В стране война. Дед что ли юродивый? И потом деньги у него есть на правнука? Деньги вперёд! А там видно будет. Зарплаты в Украине небольшие а цены большие и снимать жильё дорого молодым. Привык жить старый пень в стоптанных сапогах и дырявых трусах а теперь время потребления и все хотят прожить жизнь в комфорте. Пусть денег даст на авто, на айфон, на одежду внучке, в конце концов на дом с новой мебелью. Как жить важнее теперь людям чем просто выживать на воде и хлебе.
Ksusci• 13 августа 2024
Автор, а ваші родичі завжди себе тактовно вели відносно вас?
Чи може вони вас все життя сунули носи куди не треба, а ви не хотіли родичів ображати і терпіли?
А донька ваша це все спостерігала і зараз поставила їх всіх на місце за себе і за вас?
Единорог помог• 13 августа 2024
Ответ дляЗроблено у 80-х
Ну не поважає вона там нікого, всі не її величності достоїнства, то нафіга пертись в гості? Зіпсувати свято?
viter33• 13 августа 2024
Ответ дляЗроблено у 80-х
Так от треба було їй відкрити рот і це все по списку дідові пояснити
А не нах посилати при інших родичах
П.С. він просто спитав ’коли внуки’
П.П.С. в Україні в 2023 народилося 187 000 дітей, не факт, що усім діди дали ’...на авто, на айфон, на одежду внучке, в конце концов на дом с новой мебелью...’
JannyMoney• 13 августа 2024
Ответ дляНепонятно
про уровень эмоционального интеллекта это
а) не задавать нетактичных вопросов
б) если видишь, что человек не хочет отвечать не тюкать его дальше этой темой
в) если видишь, что твой вопрос ударил по больному - извиниться

Дедуля и тетка сделали все вопреки эмоциональному интеллекту и получили вот такую реакцию. Закономерно.
JannyMoney• 13 августа 2024
Ответ дляЕдинорог помог
а вы любитель поковыряться в личном других людей без их на то желания и согласия? Тогда это с вами лучше за одним столом не оказываться)
JannyMoney• 13 августа 2024
Ответ дляviter33
А не нах посилати при інших родичах
П.С. він просто спитав ’коли внуки’
ну вот он извинится за дурацкий вброс про ’твоя мама внуков хочет’
и тогда и внучка ему спокойно пояснит, почему так отреагировала
viter33• 13 августа 2024
Ответ дляJannyMoney
Не треба вже ніяких вибачень
Особливо з її боку
З такими ’псіхами’ - нехай свої нерви підлікує та навчиться спілкуватися і відповідати на запитання (які їй можуть не подобатися) якось окрім матів
І приходить через чергові 4 роки. Або не приходить
JannyMoney• 13 августа 2024
Ответ дляviter33
Не треба вже ніяких вибачень
Особливо з її боку
вы не поняли.
он должен извиниться, а не она
viter33• 13 августа 2024
Ответ дляJannyMoney
вы не поняли.
он должен извиниться, а не она
Йому точно нема за що вибачатися.
А їй треба навчитися спілкуватися
Або роздавати співрозмовникам перед зустріччю ’перелік запитань, які не можна задавати’

Бабуся Бетман• 13 августа 2024
Ответ дляviter33
Дура донька
23 річна дура і бидло
Але зараз це модно. Лідери ростуть((
Замість ’Дочь держалась, молчала, игнорила...’ 23 річна дура-переросток могла відкрити рота і ротом сказати ’мені дана тема неприємна для обговорення, тому прошу її припинити, коли вийду заміж - вас повідомлю’
Але замість такої просто та зрозумілої фрази фрази 23річне вирішило за краще послати нах дідуся..
Мізків же нема, щоб нормально відповісти
Такий ’вибух емоцій’ можна виправдати у 13-річноЇ, але в 23 - це дно і катастрофічне невміння спілкуватися з людьми
Слабо уявляю людину, яка в дорослому житті реагує фразою ’та пішли ви всі нах’ на все та усіх, що їй не подобається.
Ну, конечно, закомплексованной хамовитой д\/ре очевидно виднее, кто там в 24 «дура і бидло».
Единорог помог• 13 августа 2024
Ответ дляJannyMoney
Мені взагалі більшість людей фіолетові, їх діти, плани і все інше. Якщо щось і спитаю, то для підтримки розмови. Нічого аж страшного її не спитали рідні люди. Так, якщо ви рівня цієї дівчини і треба сидіти, як англійські королі на прийомі в честь її Величності, то дійсно за моїм столом таким не місце.
Единорог помог• 13 августа 2024
Ответ дляJannyMoney
задалбывать неудобными вопросами может только тупое быдло)
Багато честі здогадуватися удобні для вас вопроси, чи не удобні. Не звать таких ніколи і нікуди і всі діла. Коли вже люди зрозуміють, що їх тонка душевна організація нікому не цікава. У кожного своє вдобно - невдобно.
Перша на селі• 13 августа 2024
Ответ дляМама Никитки-2
А я в шоці від ліцемір‘я і двулічності таких як ви.
Абсолютно всі , без виключення, зробили те саме, що і донька автора. Тількі в дівчини хватило сміливості висказатись це у вічі, а ті, хто «я нЄ такая» зробили б це подумки.
При чем здесь лицемерие
Есть банальные нормы поведения. Сомневаюсь что дочь автора пошлет на три буквы своего начальника. А вот деда, от которого ей не прилетит можно смело послать.
JannyMoney• 13 августа 2024
Ответ дляЕдинорог помог
так дочку автора и не дед звал. а придолбался и испортил праздник именно дед. Тогда уж его не звать) Дочка ни до кого не доманывалась
JannyMoney• 13 августа 2024
Ответ дляПерша на селі
При чем здесь лицемерие
в банальные нормы входит в том числе необсуждение личной жизни другого человека всей большой компанией.
Сомневаюсь, что начальник начнет при всем рабочем коллективе: а когда детки, а замужем, а чего не замужем?
И это на самом деле лицемерие. Потому что подумают все одинаково, только сформулируют по разному.
По факту эмоция у всех одинаковая будет) Раздражение на бестактность.
JannyMoney• 13 августа 2024
Ответ дляЕдинорог помог
ну как бы выучить список вопросов, которые с малознакомыми людьми вот так в лоб не обсуждают - много ума не надо) Дети, брак, деньги, здоровье, религия
JannyMoney• 13 августа 2024
Ответ дляЕдинорог помог
я такого уровня, что могу общаться с близкими не причиняя им дискомфорт и не портя праздник.
Благоуханочка• 13 августа 2024
Ответ дляМоре_море_я_скучаю
Може тому і не спілкується, бо кожного разу одне й те саме?
Благоуханочка• 13 августа 2024
Ответ дляНу що ви, мамо!
Відстоювання своїх кордонів це не посилати всіх на х.. Це твердо відсікти неприємні і недоречні питання одразу. ’Я не бажаю це обговорювати ’. А терпіти, а потім послати то дитсадок
Вам просто пощастило, що у Вашому житті є люди, які добре розуміють вираз: «я не бажаю це обговорювати». Я знаю людей, які взагалі не хочуть чути цю фразу і продовжують далі задовбувати своїми питаннями і пропозиціями.
Единорог помог• 13 августа 2024
Ответ дляJannyMoney
Дед был нетактичен, но он не материл других гостей, разницу между бестактностью и оскорблениями по ходу вы не улавливаете.