Жертва интернета• 19 августа 2024
С каким именем мальчику будет просто в любой стране?
Голова не варит просто, Марк, Давид международные, Александр, какие еще имена? Или подскажите по своему опыту, у кого как зовут детей и как они представляются заграницей?
Ведь имена, которые я перечислила, ну уж слишком популярны, может кто еще мне подскажет
П.с у знакомой мальчик Орест и она говорит дите хочет именя поменять, ведь иностранцы слышат форест
Пишу каліграфічно• 19 августа 2024
Ответ дляЖертва интернета
За Філіпа в Україні задушать, ви шо, який Філіпп, тільки Пилип) це я недавно дискутувала з одною)
То нічо, шо у всьому світі Філіпп, у нас має бути тільки Пилип, ми ж українці))
Ну простіше всього грецькі і римські транслітеруються. Буква ф так, не дуже українського походження.
Петро ще, Іван доречі теж зрозуміють.
Жертва интернета
• 19 августа 2024
І так, я готова підлаштовуватись під весь світ, аби мені й дитині було добре і комфортно.
ЯниЯ• 19 августа 2024
Ответ дляБожа кульбабка
Ян
Можуть подумати , що азійське, бо Yan там і ім´я і прізвище з давніх часів і означає ’ красивий’.
Блакитна устриця• 19 августа 2024
Ответ дляЖертва интернета
Ну ви трохи цікаво порівняли. Ден знають у всьому світі, Данило ж тільки в Україні.
Так я не про ’весь світ’, я про те, що цей Ден знайомиться з вами конкретно.
Дискусія насправді ні до чого.
Кожен тримається своєї думки.
Хтось вважає, що треба уніфікувати, а хтось із Голандії умовно обере типове україномовне ’Дарина’ лише тому, що батькам сподобається звучання. Або американцям ’Кенді’.
Чому? Тому, що батькам подобається!
Дискусія насправді ні до чого.
Кожен тримається своєї думки.
Чому? Тому, що батькам подобається!
Кружите меня,кружите• 19 августа 2024
Ответ дляБлакитна устриця
Дурниці пишете!
Ви назвіть ’Луіша’ - ’Луісом’ і він вас виправить!
Ця тема доводить, що наші люди готові бути універсальними і підлаштовуватись там, де не зовсім треба(( А хтось дивуєтся, щодо інших питань.
Так его Луишем назвали, а в том случае Филипом. Логично его трата р называть
Жертва интернета
• 19 августа 2024
Ответ дляБлакитна устриця
Дискусія насправді ні до чого.
Кожен тримається своєї думки.
Чому? Тому, що батькам подобається!
Дискусія насправді ні до чого.
Кожен тримається своєї думки.
Чому? Тому, що батькам подобається!
Тут я з вами не буду сперечатися. В мене просто нема імені, яке мені конкретно подобається, можливо, якби було, я б його відстоювала і байдуже як воно десь звучить чи транслітерується. А в мене ж запит - універсальне і без якихось прихованих моментів.
ЯниЯ• 19 августа 2024
Ответ дляЖертва интернета
Та вже наче і ми давно звикли , що у нас багато іноземних імен. Ну, в школі вчительці пояснити, що так записали, а діти, молодь не буде Філіпа на Пилипа міняти, хіба жартома.
Філом будуть звати. Звикли з ігор, фільмів, пісень.
Я ось тут на ЗУ чую в дворі , як місцеві у дворі хлопчика кличуть: Стен , а дівчинку Лейла. На Лілю улюблену тут не перекручують.
Блакитна устриця• 19 августа 2024
Ответ дляЖертва интернета
Ви чекаєте на дитину?
Зробіть список таких універсальних, як ви кажете імен.
Народите і оберете те, що більше до вподоби вам.
Але, зважте на те, що нюанси вимови все рівно будуть. Як я написала з ’Луішом’ для прикладу. І це буде залежати від того, в якій ви будете країні.
ЯниЯ• 19 августа 2024
Я думаю, їм аби коротке, без всяких пом´якшень і скупчення голосних.
Типу Марк, Макс, Стів ( тут можна Стефаном записати, замість Степана) . Серж, Серхіо їм теж знайоме.
Пишу каліграфічно• 19 августа 2024
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
Марк, Давид это еврейские
Это библейные, а Марк даже не еврейского происхождения.
Оце так цабе• 19 августа 2024
Эдвард, Эмиль, Марк, Георий, Александр, Константин, Павел, Максим, Денис, Филипп
Hannah dear• 19 августа 2024
Forest, Ostap, Alon. Не повинно бути звуків і та и, не повинно бути подвоєнь, не повинно бути пом´якшень.
Та легко!• 19 августа 2024
Ответ дляЯ Головна
Вы серьезно этот вопрос задаете?
После того, как дочь Ким кардашьян зовут северо-запад, а ребёнка илона маска вообще хрен знает как?
Ну у нас есть сложности с Артемом, в Польше думали что это фамилия,а в Англии Атем говорят)
Най хоч раз• 19 августа 2024
Ответ дляСегодня сержусь
Там же по ссылке в левом верхнем углу каталог под вкладкой ’Книга имен’
Дякую