Кривая спроса• 20 августа 2024

Повні люди, скільки ви їсте?

От тільки чесно? Я повна, відчуваю, що їм забагато. А навколо, таке враження, що самісінькі Дюймовочки їдять по два зернятка в день…. А я так не можу, хоча дуже хочу. За мірками десятирічної давнини моє харчування могли б назвати цілком здоровим. Не їм смаженого, копченого, фаст-фуду, жирного, червоного м’яса, свинини, люблю овочі, особливо тушені, печені. М’ясо і рибу запікаю. Але інстаграмні нутріціологи вважають таке харчування уже не здоровим. І глютен їм, і цукор, і молоко додаю в напої, і рис дуже люблю, звичайний не бурий…Ну і не можу без солодкого, вранці і ввечері це прям нагальна потреба, а ще можу серед дня ганяти чаї з солодким. Не фундаментально, але грам 80-100 того, що має цукор, набігає. Зайву вагу маю, причому не зовсім і маленьку…хочу зрозуміти, як харчуватись, щоб худнути? Повністю від солодкого відмовлятись заради цього не хочу. Думаю, можливо треба зменшити порції? Поки міряю все десертною тарілкою. Моя порція вміщається на такій тарілці, діаметр 19 см. Це багато? Як у вас? Чи від перекусів зайве набігає? Фізична активність є, але не спорт, просто ходжу пішки… Розкажіть, як у вас? Чи теж переїдаєте? Чи набираєте від повітря?
Царевна_несушка• 20 августа 2024
А ви запишіть усі перекуси - і побачите реальну картину. Бо часто навіть не звертаємо увагу скільки тих перекусів і калорій

СамавиховуюКота• 20 августа 2024
Ответ дляЦаревна_несушка
І я спробую записати, може стане зрозуміло. А як калорії порахувати, треба все це шукати в Інтернеті?
Мerida• 20 августа 2024
Я не полная. Но у вас просто перебор калорий. Если сложно отказаться, сегодня три перекуса, завтра 2,5, через пять дней 2, через 2 недели 1,5. Не резко, чтоб привыкнуть могли , и чтоб нн сорвало.
БершкомангоЗар• 20 августа 2024
Из-за повышенного сахара, полностью отказалась от хлеба, мучного, сладкого. Не ем картошки и макарон. Чай, кофе без сахара, творог ем с укропом и огурцом. Фрукты чуть-чуть раз в сутки. Ем в основном гречку, курицу, яйца, огурцы , помидоры. В общем стала есть вполовину меньше и все низкокалорийное . Ем строго три раза в день, без перекусов. Могу максимум кофе без сахара и без ничего днём выпить. Уже месяц на такой диете и не фига, не похудела ни капельки.
Мerida• 20 августа 2024
Ответ дляСамавиховуюКота
Достаточно посмотреть на этикетке, сколько калорий в 100г того, что хотите съесть. И приблизительно прикинуть, сколько вы уже съели
Хэллоу Кити• 20 августа 2024
С утра 6 бутербродов с яичницой из 15 яиц и пол буханки хлеба, на обед суп 2 тарелки и лазанья с сыром и курицей, на ужин пельмени со сметаной 2 тарелки и салат с помидорами с жижей. На десерт пол тортика.
Сейчас сижу пью пиво с чипсами. Жизнь кайф
СамавиховуюКота• 20 августа 2024
Я коли на роботі (останніх півтора місяця працюю подобово), постійно хочу там їсти, хоч робота не фізична. Два прийоми їжі беру з дому, але ще купую кефір, солодкий творожок, булку, печиво, інколи газовані напої.

Невгамовна сила• 20 августа 2024
Именно худые едят ооочень много. И не в одном глазу. Жизнь боль
БершкомангоЗар• 20 августа 2024
Ответ дляХэллоу Кити
Вес 150 кило?
автор Кривая спроса • 20 августа 2024
Ответ дляХэллоу Кити
Це ви жартуєте чи куди?
Хэллоу Кити• 20 августа 2024
Ответ дляБершкомангоЗар
Вес 150 кило?
57. Вас жаба давит?
Хэллоу Кити• 20 августа 2024
Ответ дляКривая спроса
Це ви жартуєте чи куди?
Нет смысл?
Невгамовна сила• 20 августа 2024
Ответ дляБершкомангоЗар
Вес 150 кило?
Та 45 она
БершкомангоЗар• 20 августа 2024
Ответ дляХэллоу Кити
57. Вас жаба давит?
Да, завидую белой завистью. жрать хочу, не ем ничего месяц и не худею. Так хочется хоть кусочек хлебушка.
СамавиховуюКота• 20 августа 2024
Ответ дляМerida
Мені візуально важко прикинути, он сестра халву з мигдалем прислала з Греції, боюся навіть відкривати, бо половину коробки з´їм.
автор Кривая спроса • 20 августа 2024
Ответ дляХэллоу Кити
Нет смысл?
А куди воно в вас влазить? А потім куди дівається? У вас якийсь скажений спорт?
Хэллоу Кити• 20 августа 2024
Ответ дляКривая спроса
Да минет 2 раза в день минимум час
Ms. Откровенность• 20 августа 2024
Ответ дляХэллоу Кити
57. Вас жаба давит?
Может, сочувствует человек. Не каждый желудок столько вмещает :)
Хэллоу Кити• 20 августа 2024
Ответ дляБершкомангоЗар
Скажите пожалуйста спасибо родителям!

автор Кривая спроса • 20 августа 2024
Ответ дляХэллоу Кити
Да минет 2 раза в день минимум час
Зрозуміло, троллите….ну це і добре) бо інакше як спокійно жити, усвідомлюючи, що хтось топче у своє задоволення і не товстішає.
БершкомангоЗар• 20 августа 2024
Ответ дляХэллоу Кити
Скажите пожалуйста спасибо родителям!
Чьим?
Хэллоу Кити• 20 августа 2024
Ответ дляMs. Откровенность
Врятли. Ой девочки это нехорошо. Почти каждый день забиваю туалет. Это же какашками оно много вылазит и невозможно смывать.
Мerida• 20 августа 2024
Ответ дляСамавиховуюКота
В 100г где-то 500ккал. При вашей дневной норме всего, к примеру, 1600. Значит вы от 1600 отнимает 500 за 100г халвы. У вас остаётся положенных 1100 ккал. Распоряжаться как хотите. Но за границы выходить нельзя. Тогда будет комфортный дефицит, который поможет похудеть. Но! Если вам так сильно хочется, разделите вы те 100г халвы на 3 , на 4 куска, и 4 перекуса сделайте. А не 4 раза по 100. Вроде ограничили, а вроде и нет. Целых 4 раза за день по кусочку
Ms. Откровенность• 20 августа 2024
Ответ дляХэллоу Кити
Вы слишком откровенны. Чересчур )
Штора с кисточкой• 20 августа 2024
Ответ дляБершкомангоЗар
Я тоже. Но картошка это диетический овощ. Его надо употреблять.
Ляно4ка1• 20 августа 2024
Ответ дляБершкомангоЗар
Творог нельзя при сахаре
СамавиховуюКота• 20 августа 2024
Ответ дляМerida
Дякую, спробую. Завтра гляну на коробці калорійність її. Сьогодні готувала багато, все пробувала. Гарячі бутерброди вранці дітям (з´їла два). Потім сардельку з помідором, попила чай з печивом. Сливи поїла, потім каву з молоком, два рази пила,солодку, великі чашки. Сирники, штук 7 з´їла. Булгур з овочами і хек тушкований. Молоко ввечері з шматком хліба... І в 22 ще морозиво з´їла. Ого, дуже багато.
Снідаю авокадо• 20 августа 2024
Багато.
Не раз задавалась питанням, чому декілька років назад ми з чоловіком часто замовляли роли, піцу, мак, кожен день їли шоколадки ,різні солодощі і були худішими. А зараз ,все це не по карману в такій кількості і товсті🙈 Та від повітря не товстішають. Все ж порції великі, спорту нема, та ще і обмін речовин з роками стає гірше. От і лишні кг
Штора с кисточкой• 20 августа 2024
Ответ дляЛяно4ка1
Творог нельзя при сахаре
Чего?
Весняний Марафон• 20 августа 2024
Ответ дляЦаревна_несушка
Не працює ,а за один раз можу набрати достатньо калорій без перекусів