Кривая спроса• 20 августа 2024

Повні люди, скільки ви їсте?

От тільки чесно? Я повна, відчуваю, що їм забагато. А навколо, таке враження, що самісінькі Дюймовочки їдять по два зернятка в день…. А я так не можу, хоча дуже хочу. За мірками десятирічної давнини моє харчування могли б назвати цілком здоровим. Не їм смаженого, копченого, фаст-фуду, жирного, червоного м’яса, свинини, люблю овочі, особливо тушені, печені. М’ясо і рибу запікаю. Але інстаграмні нутріціологи вважають таке харчування уже не здоровим. І глютен їм, і цукор, і молоко додаю в напої, і рис дуже люблю, звичайний не бурий…Ну і не можу без солодкого, вранці і ввечері це прям нагальна потреба, а ще можу серед дня ганяти чаї з солодким. Не фундаментально, але грам 80-100 того, що має цукор, набігає. Зайву вагу маю, причому не зовсім і маленьку…хочу зрозуміти, як харчуватись, щоб худнути? Повністю від солодкого відмовлятись заради цього не хочу. Думаю, можливо треба зменшити порції? Поки міряю все десертною тарілкою. Моя порція вміщається на такій тарілці, діаметр 19 см. Це багато? Як у вас? Чи від перекусів зайве набігає? Фізична активність є, але не спорт, просто ходжу пішки… Розкажіть, як у вас? Чи теж переїдаєте? Чи набираєте від повітря?
Неробименінерви• 20 августа 2024
Ответ дляКоролева спама
чай - це прийом їжі з цукром - це повноцінний прийом їжі.
вода замість чаю.
в мене теж були смертельні головні болі після народження дитини, німіли руки і терпли. але спорт все виправив. про ті страшні головні болі забула назавжди. ну звісно чай випити куди простіше, ніж підняти 5 точку і зайнятись спортом і собою
Так, випити чаю людині з травмованими ногами дійсно простіше, ніж вийти на пробіжку, або відвідати зал. Не можу з цим сперечатись.

Пампушечка• 21 августа 2024
Ответ дляНевгамовна сила
Не правда. Жрут в три ведра. Без остановки и ни в одном глазу. Самое интересное едят всякое говно типа снеки, чипсы, жареное и много. Дочка сейчас вернулась из летней школы....там все возраста были, ели как в последний раз...и хоть бы хны
Ну то не рівняйте підлітків і тьоть. Там метаболізм геть інший. І так, ніякої магії не ісує, худнуть тільки на дефіциті калорій. Якщо їсти кожень день по відру то за півроку буде паця
Невгамовна сила• 21 августа 2024
Ответ дляПампушечка
Я же по русски написала. Люди всех возрастов при чем тут подростки
бибизяна• 21 августа 2024
Ответ дляБершкомангоЗар
Да, завидую белой завистью. жрать хочу, не ем ничего месяц и не худею. Так хочется хоть кусочек хлебушка.
Так з´їжте. У вас вага стоїть, бо організм в стресі. Я на марафоні періодично, коти відчуваю, що набираю. Так 5 разів на день їм і повноцінно. От тоді і починаю худнути. Звичайно, коли ви голодна не схуднути
Королева спама• 21 августа 2024
Ответ дляНеробименінерви
облиште жалітися. є йога , якою можна займатися з хворими ногами, самостійно, не витрачаючи коштів. є дихальні вправи. багато всього є. Лінивий шукає відмазки. це моя думка.
Усміхайлик• 21 августа 2024
Ответ дляАльдебаран
Тепер я напишу
Вранці одне смажене яйце, 50 грам вчорашньої смаженої картоплі, 2 помідора чері
Перекус -1 йогурт, 1 інжир
Обід - борщ, кавун, 3 цукерки
Вечеря- мʼясо індика, гречка, 4 помідори чері
Потім 1 інжир, трохи кавуна, 2 сливи
Це багато?
Зайвої ваги 20 кг
Всі фрукти до 15 години. Кавун і цукерки- забагато. Ваш вечірній перекус взагалі треба відмінити. Мало овочів, зелені.
Королева спама• 21 августа 2024
Ответ дляАльдебаран
Тепер я напишу
Перекус -1 йогурт, 1 інжир
Обід - борщ, кавун, 3 цукерки
Потім 1 інжир, трохи кавуна, 2 сливи
Це багато?
Зайвої ваги 20 кг
можливо ви не рухаєтесь?
вечеря: КРАЩЕ біло та овочі лишити.
смажене - не треба їсти. калорійно і швидкі вуглеводи..таке собі.
1 йогурт - це літр? чи стакан?

Неробименінерви• 21 августа 2024
Ответ дляКоролева спама
Дякую, що Ви поділилися своєю думкою.
Пампушечка• 21 августа 2024
Ответ дляНевгамовна сила
Рюської не розумію
Невгамовна сила• 21 августа 2024
Ответ дляПампушечка
Рюської не розумію
Удалено администрацией...
автор Кривая спроса • 21 августа 2024
Ответ дляНевгамовна сила
Удалено администрацией...
Невгамовна сила• 21 августа 2024
Ответ дляКривая спроса
Удалено администрацией...
Похудейте сначала. Потом будете рассказывать, кому и куда.
автор Кривая спроса • 21 августа 2024
Ответ дляНевгамовна сила
Де зв‘язок між вашим закликом вчити мову ворога і моїм схудненням? Ви худа, тому можете собі дозволити промосковські заклики? Я вас розчарую. За колабораціонізм і заклики до нього кримінальна відповідальність не залежить від ваги і конституції тіла)
Невгамовна сила• 21 августа 2024
Ответ дляКривая спроса
Удалено администрацией...
Ноу коммент• 21 августа 2024
Ответ дляМамина квіточка
Навіщо замінник цукру??? Він же тільки для хворих на цукровий діабет, вимушено приймають. Від нього нирки страждають і не тільки.
Взагалі то його приймають всі хто хоче контролювати рівень цукру та інсуліну, і шкоди він не несе якщо ти вже не маєш конкретних проблем зі здоровʼям яким це нашкодить
автор Кривая спроса • 21 августа 2024
Ответ дляНевгамовна сила
Удалено администрацией...
Зараз полетите в бан, шановна.
Мамина квіточка• 22 августа 2024
Ответ дляНоу коммент
Наносить він шкоду. Не кажучи вже,що смак з ним гидотний.
Альдебаран• 22 августа 2024
Ответ дляКоролева спама
можливо ви не рухаєтесь?
вечеря: КРАЩЕ біло та овочі лишити.
1 йогурт - це літр? чи стакан?
Мало рухаюсь, це правда
автор Кривая спроса • 22 августа 2024
Ответ дляМамина квіточка
Абсолютно точно, і смак бридкий, і ще до того ж розлади травлення викликає.

Ноу коммент• 23 августа 2024
Ответ дляМамина квіточка
Ну то шкоду наносить все, сам цукор також, всі смаколики, дріжджі та в цілому багато чого