Кривая спроса• 20 августа 2024
Повні люди, скільки ви їсте?
От тільки чесно? Я повна, відчуваю, що їм забагато. А навколо, таке враження, що самісінькі Дюймовочки їдять по два зернятка в день…. А я так не можу, хоча дуже хочу. За мірками десятирічної давнини моє харчування могли б назвати цілком здоровим. Не їм смаженого, копченого, фаст-фуду, жирного, червоного м’яса, свинини, люблю овочі, особливо тушені, печені. М’ясо і рибу запікаю. Але інстаграмні нутріціологи вважають таке харчування уже не здоровим. І глютен їм, і цукор, і молоко додаю в напої, і рис дуже люблю, звичайний не бурий…Ну і не можу без солодкого, вранці і ввечері це прям нагальна потреба, а ще можу серед дня ганяти чаї з солодким. Не фундаментально, але грам 80-100 того, що має цукор, набігає. Зайву вагу маю, причому не зовсім і маленьку…хочу зрозуміти, як харчуватись, щоб худнути? Повністю від солодкого відмовлятись заради цього не хочу. Думаю, можливо треба зменшити порції? Поки міряю все десертною тарілкою. Моя порція вміщається на такій тарілці, діаметр 19 см. Це багато? Як у вас? Чи від перекусів зайве набігає? Фізична активність є, але не спорт, просто ходжу пішки… Розкажіть, як у вас? Чи теж переїдаєте? Чи набираєте від повітря?
Ноу коммент• 20 августа 2024
Ответ дляКривая спроса
Замінник не переношу ніякий, вони бридкі на смак і токсичні. Шоколад не їм, не люблю. Взагалі товари на фруктозі - дуже хрінові для печінки. І вся фруктоза йде в ліпідне депо, і не живить, як глюкоза, нажаль. Хліб не їм, хіба що чорний можу раз на тиждень, може на два. Макарони беру з твердих сортів, хоча мені здається то просто маркетинг і макарони завжди макарони….у вас гастрит по ходу викликав голодні болі у шлунку, які треба було терміново припинити, закинувши туди їжу. Цілком логічна причина. В мене з їжею трохи не все так просто і логічно, це з дитинства тягнеться…ну і плюс 12 років на КОК далися взнаки. Гормональні гойдалки і плюс 20 кг ваги…
Ооо гормони це важко :(
Але я насправді просто не розумію одного
Вага це калорійність їжі яку їмо
Якщо їсти менше ніж витрачаєш звідки вона береться
Багато кажуть про гормони та інше
А я реально не розумію цієї логіки
Типу якщо просто їсти менше і витрачати більше вага не буде рухатись?
Вага це калорійність їжі яку їмо
Багато кажуть про гормони та інше
А я реально не розумію цієї логіки
Сундучок с каникулами• 20 августа 2024
Ответ дляКривая спроса
Я про повноцінне. Повноцінна тарілка не лізе, а оце погризти потрошку -норм. То мабуть психологічне
Вот это погрызть нужно тоже считать полноценным, оно как раз и набирает ту тучу каллорий, которой потом удивляешься. Иногда это погрызть по каллориям превышает полноценный приём пищи , как вы называете. Я бы вообще отказалась от этой формулировки-называйте приём пищи и все, тогда все встанет на свои места.
Кривая спроса
• 20 августа 2024
Ответ дляНоу коммент
Ооо гормони це важко :(
Вага це калорійність їжі яку їмо
Багато кажуть про гормони та інше
А я реально не розумію цієї логіки
Вага це калорійність їжі яку їмо
Багато кажуть про гормони та інше
А я реально не розумію цієї логіки
Ні, все нажаль не так просто. Наприклад візьмемо діабет або преддіабет. Глюкоза курсує у кров‘яному руслі, вона потрібна органам і тканинам, її підбирає інсулін і підвозить до клітин. Але клітині пофіг, вона ніяк не реагує на інсулін і його «прохання» забрати цю срану глюкозу. І так організм голодує, бо вся глюкоза лишається в крові і потребує нової порції їжі, яка теж ніяк не потрапить в клітини, а значить, відкладаються в ліпідне депо, як зайва.
Кривая спроса
• 20 августа 2024
Ответ дляСундучок с каникулами
Дякую, сподіваюсь з таким підходом не скачусь назад в РХП, бо 18 років витратила на вихід з нього((((
Сундучок с каникулами• 20 августа 2024
Ответ дляКривая спроса
Если вы лечили рпп, то наверное врач дал вам какие то рекомендации, придерживайтесь их.
Кривая спроса
• 20 августа 2024
Ответ дляСундучок с каникулами
Головна рекомендація - припинити контролювати їжу і своє тіло. Ну там ще була робота з дитячими травмами. От зменшення контролю і призвело до полегшення РХП і до набору ваги. Думка лікаря - набор ваги на виздоровленні - це норма, типу потім стабілізується. Але стабілізувалось на відмітці ріст в см мінус 90-95))) А я ж пам‘ятаю, яка я була гарна у період РХП. Хочеться повернути цей вигляд, але вже не можу себе примушувати, немає в мене таких сил, як раніше. Бо терапія дійсно допомогла і в мене стало набагато менше аутоагресії.
СамавиховуюКота• 20 августа 2024
Ответ дляПожмаковна
Я бы это всё , что вы перечислили ела 2дня
А вы за один… и типо от этого вес должен в страхе сам убежать?🤣
Отож, я не задумувалась, що це я за день так їм, і кожного дня, маю трьох дітей підлітків, готую їм багато. І ніби не помічаю, що я все це їм.
Коли мовчу- приємна жінка• 20 августа 2024
Ответ дляБершкомангоЗар
Из-за повышенного сахара, полностью отказалась от хлеба, мучного, сладкого. Не ем картошки и макарон. Чай, кофе без сахара, творог ем с укропом и огурцом. Фрукты чуть-чуть раз в сутки. Ем в основном гречку, курицу, яйца, огурцы , помидоры. В общем стала есть вполовину меньше и все низкокалорийное . Ем строго три раза в день, без перекусов. Могу максимум кофе без сахара и без ничего днём выпить. Уже месяц на такой диете и не фига, не похудела ни капельки.
А двигаетесь сколько?
Сахар сбивается умеренными физ нагрузками
У меня инсулинорезистентность, тоже питание как у вас, пару кг ушло
СамавиховуюКота• 20 августа 2024
Ответ дляНоу коммент
Ооо гормони це важко :(
Вага це калорійність їжі яку їмо
Багато кажуть про гормони та інше
А я реально не розумію цієї логіки
Вага це калорійність їжі яку їмо
Багато кажуть про гормони та інше
А я реально не розумію цієї логіки
Я це не знаю, але коли рік ходила на групові тренування три рази на тиждень, інколи два рази, то вага знизилась через два місяці на 10 кг. А їжа була та сама, нічого не змінювала. Все таки треба додавати навантаження спортивні.
Chaterbox• 20 августа 2024
Ответ дляСамавиховуюКота
Я тоже поправилась, когда начала готовить семье
Я_з_Франека• 20 августа 2024
Не бывает что человек мало ест и полнеет.Все люди и дети полные валят в две щеки.Ни раз замечала.И по себе вижу что вес очень зависит от еды.Сама ни раз набирала когда жрать много начинала.А если исключить сладкое - вес сразу у меня уходит.Да и с возрастом заметила что скинуть сложнее.Раньше не поем вечером и на утро живот присыхает к костям,а сейчас уже такого нет.Сложнее скинуть
Сундучок с каникулами• 20 августа 2024
Ответ дляКривая спроса
Наверное просто надо перейти на менее каллорийные продукты в таком случае. Пусть тарелка будет большая как вы привыкли , но в ней ’капуста’ ))
Сундучок с каникулами• 20 августа 2024
Ответ дляСамавиховуюКота
Дякую, спробую. Завтра гляну на коробці калорійність її. Сьогодні готувала багато, все пробувала. Гарячі бутерброди вранці дітям (з´їла два). Потім сардельку з помідором, попила чай з печивом. Сливи поїла, потім каву з молоком, два рази пила,солодку, великі чашки. Сирники, штук 7 з´їла. Булгур з овочами і хек тушкований. Молоко ввечері з шматком хліба... І в 22 ще морозиво з´їла. Ого, дуже багато.
Ой рассмешили))
Chaterbox• 20 августа 2024
Ответ дляСундучок с каникулами
Капуста и филе запечённое
Всміхайлик• 20 августа 2024
Автор я вас огорчу. Тут важна не только кпллорийность за сутки, но и сколько сахара вы потребляете. 100 гр сахара в день - это катастрофически много. Даже если по калллориям норм, при таком количестве сахара, вы будете только набирать
Королева краси• 20 августа 2024
Автор, я вже тут сто разів писала як такий собі експертний експерт)))
Спробуйте тиждень порахувати калорії.
Я не знаю яка у вас вага, приміром 80 кг. Щоб комфортно худнути вам треба, скажімо, 1800-2000 ккал.
Солодке… Шоколад 450-550 ккал, торти - 350-500 ккал. Одна цукерка може бути вже калорій 150.
Ймовірно що із солоденьким ви набираєте твою норму калоражу(( А решта їжі вже йде в надлишок. Зменшивши порцію риси чи зʼївши на одну котлетку менше, не буде толку.
Тому, і ви це знаєте, треба зменшувати солодке…
Я коли на дефіциті калорій, то солодке прибираю по буднях, а по вихідних трішки їм.
Удачі вам!
Спробуйте тиждень порахувати калорії.
Удачі вам!
Кіна не буде• 20 августа 2024
Ответ дляСамавиховуюКота
І я спробую записати, може стане зрозуміло. А як калорії порахувати, треба все це шукати в Інтернеті?
Можна потім це все внести в додаток FatSecret, і він вам порахує
Королева краси• 20 августа 2024
Ответ дляКіна не буде
Да!
Я вище теж про калорії писала.
Користуюсь ним давно
Я вище теж про калорії писала.
Користуюсь ним давно
УраганнаЯ• 20 августа 2024
Ответ дляБершкомангоЗар
А я на такой же за 14 днейминус 5 кг
Была 84.6
УраганнаЯ• 20 августа 2024
Ответ дляПишущаяся
Я їм все. Схудла на 46 кг за 1,5 року зменшивши порції до 150-200 гр. Перші пів року думала здохну) Потім звикла, втягнулася. Зараз вага стоїть.
А яка вага тарілки повинна бути у чоловіка 140 кг?
Карамелька• 20 августа 2024
Вы сами знаете ответ на свой вопрос, но пока вам так комфортно и менять вы ничего не будете. Пока вы не откажетесь от сахара и мучного, ваш вес будет расти. Выясняйте от чего у вас такая зависимость от сладкого, только найдя причину, вы ее преодолеете.
успокойте_Меня• 20 августа 2024
У листопаді минулого року у мене виявили підвищений рівень цукру. Тому з тих пір я 10 місяців практично не їм солодкого - у цьому році зіла пів шматочка тортика 9 серпня і їм мед по 1 чайній ложці двічі на місяць. Їсти мед почала з червня, тобто у цьому році зіла 6 ложок. І життя без солодкого мені легко дається, хоча до цього дуже любила солодке і їла щодня. Не їм жирного, смаженого, копченого. Макарони не їм і з мучного нічого іншого не їм крім хліба і то не багато.
Хліб без дріджів або з висівками пів буханки нам на трьох з дітьми на тиждень і те буває що і не зїдаємо весь.
Рис їла разів 5 у цьому році, картоплю так само разів 5.
Раціон в основному такий:
сніданок - до 100 грам сиру (творог) + чай звісно без цікру або яєчня з овочами.
обід - каша, шматочок мяса або риби і овочі. Тарілки у нас маленькі, дітям вдвічі більше насипаю ніж собі. Або щось з перших страв суп або борщ та овочі. + в обід їм якісь фрукти
вечеря - приблизно те саме що в обід, вечеряємо не пізніше 18.00
Діти потім пізніше знову хочуть їсти і їдять, я більше їсти не хочу.
З тих пір як так харчуюсь, то за перші 3 місяці схудла на 7 кг, за наступні 3 місяці на 2 кг. А далі вага зупинилась, а останні два місяці знову почала збільшуватись...
Раціон в основному такий:
Кривая спроса
• 20 августа 2024
Ответ дляВсміхайлик
100 грам цукромістких продуктів. Там же не 100% цукор) є й інші не дуже корисні складові)))) наприклад вуглеводи, які не є цукрами. Або навіть, Боже сохрани, жири.
Кривая спроса
• 20 августа 2024
Ответ дляСундучок с каникулами
Після тарілки капусти в мене живіт буде здоровенний, але вже трохи з інших причин. До речі, в стартпості я вказала, що овочі люблю, і вони складають більшість раціону. Але без круп фігня діло. По-перше скоро зголоднію, по друге точно буду шукати, що б іще піджерти, бо не наїлась.
Кривая спроса
• 20 августа 2024
Ответ дляChaterbox
Капуста и филе запечённое
Ну тобто як завжди блін) плюс складні вуглеводи)
Кривая спроса
• 20 августа 2024
Ответ дляКоролева краси
Спробуйте тиждень порахувати калорії.
Удачі вам!
Спробуйте тиждень порахувати калорії.
Удачі вам!
Ох, оце найскладніше. Як блін від нього відмовитись, щоб от аж анітрохи не хотілось?
Кривая спроса
• 20 августа 2024
Ответ дляКарамелька
Це як нагорода за те, що я молодець. Добре попрацювала - на тобі зєфірку. Але якщо себе не хвалити, я дуже скоро буду зла і виснажена.
Сундучок с каникулами• 20 августа 2024
Ответ дляКривая спроса
Это понятно, просто каши должно быть не много, а овощей много. Если каши будет много, о похудении можно забыть. Ну и стараться вечером её не есть вовсе.