Рву и мечу• 20 августа 2024

Кто сдавал практический экзамен на машине сервисного центра?

Кроме оплаты за экзамен, вы платили еще за "аренду" машины сервисного центра?
Если да, в каком вы городе?
Дівчина заглядєніє• 20 августа 2024
Чоловік здавав в січні цього року, платив тільки за іспит 420 грн+35 чи 30 грн комісії, за машину сервісного центру окремо не платив

Яйцеголовая• 20 августа 2024
Нет, подача авто входит в оплату экзамена. Сдавала на авто сервисного 1,5 года назад
Спішу - перекидаюсь• 20 августа 2024
Я здавала. Не платила.
Язикувата Хвеська• 20 августа 2024
Только экзамен, конечно. Киев, сдавала в апреле
ничевока• 20 августа 2024
У нас просили 300грн на бензин. Але вже після екзамену. Типу «здали. Вітаю. Сплатіть 300грн за бензин» )))
Але мене інструктор попереджав ) казав що як не здам то не будуть просити, а у тих хто здав беруть на бензин після екзамену )