Трейдер кріпти• Изменено 28 августа 2024

А Таня-то буде щаслива що в Києві буде обов´язкова очна форма навчання

Давно Таню не чула, але на момент, коли я бачила її теми на форумі, памятаю її невдоволення що діти вдома сидять, виходять раз на пів року до школи...
Мало місця/гучно/фотки вверх ногами/вчителі мудаки.
Тепер думаю вона буде щасливою. Діти ходитимуть щодня до школи!
Вот Она Я• 28 августа 2024
Ответ длямаминаБубочка
А раніше такого не було? Я 79 року, в 5 класі ходила в другу зміну..
Я 84 року, не знаю нікого з мого оточення хтл б водив дітей у 2 зміну. До чого тут наше покоління??
Вот Она Я• 28 августа 2024
Ответ дляЛеди_в_ночи
Мы в пригороде. Собрание 30 августа.
Пока планировалось что дети день в школе - день онлайн и 6 дней в неделю.
Но я так поняла, что это не окончательный вариант
Боже какой мрак((( вообще не жизнь с этим туда-сюда графиком
Колишня муза• 28 августа 2024
Ответ дляЭт вернячОк
Я теж. В 90-ті поверталися в робочу перевозку, зазвичай пішки. У нас тріснула будівля школи і всю школу перевели в приміщення через 2 райони, ми годину з однокласницями йшли. 100 разів ексгібіціонистів бачили.
Эх ,я вообще один год училась в 3 смену ,с 16 часов
Ужас ,а не учеба
Эт вернячОк• 28 августа 2024
Ответ дляВот Она Я
Ну так нас, 80 р.н. теж ніхто не водив, ми ходили самі
Вот Она Я• 28 августа 2024
Ответ дляЭт вернячОк
Вночі? Я б по темноті дитину не пустила, ще й під час війни, в країні де поліція для галочки.
Эт вернячОк• 28 августа 2024
Ответ дляВот Она Я
Ну ви - то ясно, найліпша мама в світі. А ми про звичайних людей говоиимо, яким в 90х видавали зарплати чайними сервізами.
Hannah dear• 28 августа 2024
Ответ дляЛеди_в_ночи
Т е смешанное - это тоже очное?
Ні, дистанційних учнів в класі не буде
Hannah dear• 28 августа 2024
Ответ дляЛеди_в_ночи
Невозможно всю школу в убежище засунуть. Оно не трех этажное
всі чудово вміщаються, парти ж там не треба
Yuliya-23• 28 августа 2024
Ответ дляВот Она Я
Ппц хто буде водити в темінь? Мечта маніяків настала (((
не повірите, є купа бажаючих.ТИпу а шо такого, ми ходили і діти хай ходять. Я ходила в 2 зміну в молодшій школі і то ппц
Yuliya-23• 28 августа 2024
Ответ дляТрейдер кріпти
нам 3 анонсували(((((((((((((((((((((((((((((((((((((
це ж до котрої години?
Yuliya-23• 28 августа 2024
Ответ дляКолишня муза
Все возможно ,если привести в порядок подвал
Наша школа это сделала и дети учились уже в прошлом году все в одну смену
А до этого учились так : 3 недели в школе ,неделя онлайн (6-11 класс, начальные и 5 классы ходили все время в школу)
у Вас мабуть дітей не так багато
Колишня муза• 28 августа 2024
Ответ дляYuliya-23
у Вас мабуть дітей не так багато
Много детей как раз ,в школе больше 1000 детей
Но сховища сделали везде где только можно ,чтоб дети учились
маминаБубочка• 28 августа 2024
Ответ дляВот Она Я
Моя дитина ходила у другу зміну ще до війни. У 4 класі. І 6 клас нашої школи ходив у другу зміну. Так що друга зміна була і до війни
ДеньгиНеСдаю• 28 августа 2024
Ответ дляВот Она Я
уу нас до сих пор есть вторая смена в одной школе в городе.