Ms. Искренность• 29 августа 2024

Испорчено настроение с самого утра,что делать?

Испорчено настроение и все бесит,встала рано утром, собиралась час, почти доехала и тут эта тревога, сказали оставаться дома.Теперь через пол Киева домой ехать. Как успокоиться?
В гости звали?• 29 августа 2024
Ответ дляОскорбляю всячески
У вас смешались и кони и люди
Ви з яких будете? Коней чи людей? У вас все зашибісь, так? Нічого не впало на дитмайданчик, виспались, пішли на дискотеку?
Оскорбляю всячески• 29 августа 2024
Ответ дляВ гости звали?
С ботами диалог не веду
В гости звали?• 29 августа 2024
Ответ дляОскорбляю всячески
С ботами диалог не веду
Ідіть в задницю. Все класно в неї... Тьфу
Не гоню• 29 августа 2024
Ответ дляОскорбляю всячески
Вот из-за таких как вы война. Были бы единой страной, было бы иначе
Если что, это не наезд был. Наоборот, хотелось бы, чтобы люди уже научились не бояться ракет. Не надо начинать разжигать ’вот изза таких как вы..’ еще язык приплетите сюда.
Сумка з негодою• 29 августа 2024
Шел 3 год войны…
автор Ms. Искренность • 29 августа 2024
Ответ дляОскорбляю всячески
То у автора как раз проблем нет, что на ровном месте страдает
Я не страдаю ,а злюсь ,что непонятно зачем ехала через весь город.
Завжди з рушником• 29 августа 2024
Ответ дляВ гости звали?
Боже бідні люди((((( як я співчуваю всім, хто лишився.. скільки під ряд ночей не спати.. без світла, без води, змучені, уламки, ракети(( автор, просто обіймаю, не знаю чим вас втішити
Не прививайте комплекс меншовартості тим, хто лишився. Люди зробили свій вибір не заради вашого жалю. Я чудово знаю про закордонне життя, бо маю досвід навчання там. І тут, в Києві, в спеку +38 без світла, мені було фізично легше, ніж на Півдні Азії при аналогічній температурі.
Завжди з рушником• 29 августа 2024
Ответ дляВ гости звали?
Ну в нас в ес в новинах деколи показують як українці веселяться на дискотеках і підпис ’у них точно війна?’... мене таке обурює дико! Я всім доводжу, що це маячня, чи ви новин не читаєте? Чи все вважаєте це нормою не спати місяцями,ходити на роботу напівживими, ще ж не знати як їжу погріти?
Яка маячня. Зніміть корону, це раз. А по-друге, війна триває 10 років, а не 2. Можливо, вам на росії не відомо. Сподіваюсь, особисто ви після 14 року жодного разу не відвідували вечірки і не їздили нікуди. Також не робили покупок і не народжували дітей