Dakha• 29 августа 2024

Про ситуацію на Донбасі. Це фейк?

Заскрінила новину в тг каналі, більше поки ніде про це не читала
dulenok• 29 августа 2024
Ответ дляПЛЮС-МИНУС
дайте ссылку на канал откуда скрин
Вот аналогичная новость
Ирина_Б_• 29 августа 2024
Ответ дляNatka A.
На жаль, там опа.. ((
Ось що написав Стерненко
І Відповідь на допис Стрненка на каналі ’говорять снайпер’.
на что нужно скинуться не написал?
Olvia1987• 29 августа 2024
Ответ длясладкий_ноябрь
Мій друг говорив, що новини про Курськ мабуть для того, щоб відвести очі від справжніх проблем на фронті.
Як це?У людини дім горить і щоб відвести очі від цієї проблеми, йому говорять:он дивись,у твого сусіда фарба на фасаді будинку вигоріла від сонця.Люди хіба інфузорії?
Чаюри• 29 августа 2024
Ответ дляИрина_Б_
на что нужно скинуться не написал?
Ви ж читаєте чи як? Командування скинути він написав.
inresta• 29 августа 2024
а где же хваленые ф-16, шо возле них селфился боневтік
Olvia1987• 29 августа 2024
Ответ дляLudaSHS
Что именно? Прокинутся? Это вы писали в той топ теме, что надо скидать? Вы Ж заграницей с 2019 года
Понятно Майдана не будет ( нет оппозиции) , выборов не будет. Все одно и тоже
Что вы от военных хотите?
А куда же подевалась оппозиция?
ПЛЮС-МИНУС• 29 августа 2024
Ответ дляdulenok
Вот аналогичная новость
и без авторши нашла
https://t.me/cucumberapps/48598
LudaSHS• 29 августа 2024
Ответ дляOlvia1987
А куда же подевалась оппозиция?
Там же
В Вр, но Порошенко в мае сказал - майдана не будет, они против. Есть выступление его у трибуны.
Olvia1987• 29 августа 2024
Ответ дляЧаюри
Хто там мордалапає, у вас стойка на Стерненка? Послухайте, людина діло каже. У нас такі самі недоліки в армії, як і у русні.
У нас такі самі недоліки як у русні не тільки в армії.
Shaan• 29 августа 2024
Ответ дляDakha
Скоріш за все, наші бачили, що тут фронт не утримають, тому і пішли на курськ
Та да, логика - агонь!
Olvia1987• 29 августа 2024
Ответ дляinresta
Вони потрібні йому,щоб стати бовтіком
tanysha777• 29 августа 2024
Ответ дляOlvia1987
А куда же подевалась оппозиция?
Опозиція тут взагалі ні до чого , так само як і майдани

Це мають вирішити тільки військові, які безпосередньо зараз на фронті
А що ж відбувається?
Якщо все влаштовує - продовжувати в тому ж напрямку
А якщо ні, то щось змінювати, бо так не може бути вічно, інакше, вже і думати буде нікому
Natka A.• 29 августа 2024
Ответ дляOlvia1987
А куда же подевалась оппозиция?
Що зробить опозиція?

Військові рішення приймає: верховний головнокомандувач, ставка, головнокомандувач.

Якщо ви про переворот під час війни, то ні. Ніхто робити його не буде.
LudaSHS• 29 августа 2024
Ответ дляNatka A.
Що зробить опозиція?

Ну так я о том
Но кто- то выше чтото ждет. Как ждали в мае многие переворот от Залужного, тут писали эти сценарии.
Чаюри• 29 августа 2024
Ответ дляLudaSHS
Ну так я о том
Ну Содоля ж прибрали. Треба говорити більше про це, і тоді не можна буде замовчати.
еліт• 29 августа 2024
Ответ дляcoch100
Мои тоже так говорят
Ждали подкрепление и снаряды, а получилось наоборот.
Так а где же снаряды, подкрепление почему зеля получит об этом, может не знает , обманывают его как и путина
LudaSHS• 29 августа 2024
Ответ дляЧаюри
Тоже так считаю.
Правда, Кротевич писал что расследования нет.
еліт• 29 августа 2024
Ответ дляOl-a
Не смішно, взагалі(
Не фейк, автор. Приїхали звідти хлопці-трошники, що 2 роки підтримували зсу на самих запеклих позиціях, контужені, але не це найстрашніше. Вперше їх мотивація пішла в мінус і це не з руснею пов´язане. Україну знищують зсередини набагато результативніше, ніж зовнішній ворог(
Удалено администрацией...
coch100• 29 августа 2024
Ответ дляеліт
Все всё знают, вся лента новостная этим направлением забита сейчас.
Ol-a• 29 августа 2024
Ответ дляNatka A.
Що зробить опозиція?

Скінчиться це все, на жаль, тільки переворотом. А який і коли він буде, питання. Реальної опозиції зараз не має, взагалі.
еліт• 29 августа 2024
Ответ дляinresta
В особистій охороні у нього напевно як і інше, на фронті вони ж навіщо, наш президент важливіше за сотні тисяч українців
lilu502• 29 августа 2024
Ответ дляеліт
І головне без кортежу, на веліку
виктория7аас• 29 августа 2024
Ответ дляgelinau
Удалено администрацией...
про котел на Курщине сомнительно,а вот если оставят с. Крутой Яр и с. Мариновка (\покровское направление) - в Новогродовке ВС вариант котла возможен.
Ирина_Б_• 29 августа 2024
Ответ дляЧаюри
Удалено администрацией...
Чаюри• 29 августа 2024
Ответ дляИрина_Б_
Удалено администрацией...
Ирина_Б_• 29 августа 2024
Ответ дляЧаюри
Удалено администрацией...
Anastasiya-f052• 29 августа 2024
Ответ дляOlvia1987
Вони потрібні йому,щоб стати бовтіком
Ой, та знаєте, а може і правда краще б одразу втік
lilu1990• 29 августа 2024
Цього слід було очікувати. Нахрап росіян, втомлені 2,5 роки на війні.

Багато моїх знайомих хто з початку то люди як той чоловік що мріяв щоб йому ногу відірвало по коліно, щоб відпочити з пів року

Це ціна відсутності ДЕМОБІЛІЗАЦІЇ І РОТАЦІЙ
df364tye3• 29 августа 2024
Ответ дляNathalie27
Не фейк. Просто за Курськом за Донбас чомусь забули
разрабатывавшие курск не идиоты, не дураки, не местные ,,,
проведено, подготовлено все на, высочайшем ,,,
крайне сомнительно , что это , все ,,,
еще как минимум месяц надо ждать , вполне возможно ,,, продолжение
если нет , значить целью была, курская аэс ,,,
lilu1990• 29 августа 2024
Ответ дляdf364tye3
крайне сомнительно , что это , все ,,,
Не треба ля ля. Курська операція теж важлива. Не вам оцінювати її значення