Заскрінила новину в тг каналі, більше поки ніде про це не читала
Ответ дляtanysha777
Вже нічого не скажеш
Все це було зрозуміло одразу
Зараз, кожне сказане слово буде виглядати кощунством і цинізмом по відношенню до тих, кого туди направили
Залишається тільки одне питання - коли прокинуться військові і чи це станеться взагалі?
Все це було зрозуміло одразу
Что именно? Прокинутся? Это вы писали в той топ теме, что надо скидать? Вы Ж заграницей с 2019 года
Понятно Майдана не будет ( нет оппозиции) , выборов не будет. Все одно и тоже
Что вы от военных хотите?
bespe4na_mavpa• 29 августа 2024
Ответ дляgelinau
Ви за кордоном з початку війни.
И что? Ну я тут, вы тут, мы знаем не больше кого-то там
Ответ дляLudaSHS
Что вы от военных хотите?
Ого,так она за границей с 19того года?Все ясно..
Аноним Первый• 29 августа 2024
Ответ дляtanysha777
Удалено администрацией...
tanysha777• 29 августа 2024
Ответ дляLudaSHS
Что вы от военных хотите?
Це тільки військовим вирішувати , що їм далі робити
А ви, бачу все ж таки зробили свій вибір
Чогось думала, що вам не личать такі дешеві маніпуляції
Не цікаві, в топку, прощавайте
Ответ дляtanysha777
Не цікаві, в топку, прощавайте
Конечно военным и решать.
А писанина тут на эти реалии никакого отношения не имеет.
Ответ дляВкусныйпончик
Та фейк. Не фейк тільки курськ
Не смішно, взагалі(
Не фейк, автор. Приїхали звідти хлопці-трошники, що 2 роки підтримували зсу на самих запеклих позиціях, контужені, але не це найстрашніше. Вперше їх мотивація пішла в мінус і це не з руснею пов´язане. Україну знищують зсередини набагато результативніше, ніж зовнішній ворог(
Ответ дляOl-a
Не смішно, взагалі(
Там два роки говорили та, це ж висота, на висоту не зможуть поперти, хіба обійти. Ну от, докерувалися, тільки шкода наших, що на тому напрямку.
ПЛЮС-МИНУС• 29 августа 2024
Ответ дляDakha
Скоріш за все, наші бачили, що тут фронт не утримають, тому і пішли на курськ
дайте ссылку на канал откуда скрин