Пригощаю кашею• 02 сентября 2024
Як же я їх ненавиджу
Вибачайте...але мене несе
Перший дзвоник онлайн
Всі попідкючалися, гімн звучить...
Чи могла б я колись навіть у страшному сні таке уявити?
Наш ліцей з міста, який окуповано
Але всі педагоги такі мужні, я навіть уявити на могла, наскільки вони віддані своїй справі -навчати наших дітей.
В мене такого першого вересня нікого не було.
Перший дзвоник онлайн
Всі попідкючалися, гімн звучить...
Наш ліцей з міста, який окуповано
Пригощаю кашею
• 02 сентября 2024
Ответ дляВчителька з мікрорайону
Я тоже этот момент не поняла, школа на оккупированной территории, какой гимн прозвучал по телефону, россии что ли?
Ліцей з міста, що окуповане.
Дякувати Богу всі в безпечному українському місті, а не під тими орками. Але де саме не знаю, бо все онлайн.
ПушАпница• 02 сентября 2024
Ответ дляРазгуляшка
Я спочатку нп зрозуміла, кого ви ненавидите.
Але підтримую, кацапня гній
А кого зараз ще можна ненавидіти отак? Крім русні, може, тарганів якіхось.
Матрьохі, це вам, горіть у пеклі, потвори.
Оч@ров@Шк@• 02 сентября 2024
Ответ дляСарафанное радио
В Херсоне убили с дрона нашего онковрача, 60 лет, работал все время, папу моего спас(
Терелюк. Я в шоке. Всей семьёй у него обследовались... большая потеря
Пупуговка• 02 сентября 2024
Ответ дляФляшка на трьох
Сьогодні мав бути перший навчальний день у племінника в коледжі. Тепер онлайн все на невизначений час, Сумщина.
Бляха, а нас ще й вигнали з лінійки буквально, не можна збиратися тепер. Всі начепурилися, батьки готували першачкам свято, все закупили, і чого хоч вчора оте все не повідомити було?
Сумчатая кошка• 02 сентября 2024
Ответ дляKira2022
И в чём заключается их мужество?)
Тоже не поняла. Сидят за границей, тянут деньги из страньі третий год, тратят там. Надо работу давать оставшимся педагогам
Пригощаю кашею
• 03 сентября 2024
Ответ дляСумчатая кошка
Хто сидить за кордоном?
З чого ви це взяли?