Триндю-бриндю• 04 сентября 2024

Секс на третьому побаченні

Всім привіт. Потрібен погляд із боку. Мені 36 років, розлучена, маю двох підлітків. У розлученні вже 4 роки, стільки ж не було жодних побачень та сексу. Сексу під час овуляції хочеться так, що божеволію. Вирішила знайти на сайті знайомств хлопця для вільних стосунків. Знайшла, 30 років, подобається. Спочатку я вирішила, що так, хочу сексу з ним, навіть сказала йому про це. Але після двох побачень розумію, що після сексу він швидше за все пропаде. А це вдарить по моїй самооцінці. Начебто й хочеться і колеться. І видно по ньому, що йому тільки секс і потрібний, він навіть мій телефон не взяв, пише тільки на сайті. І не знаю, що робити, чи бортанути його, чи віддатися і будь що буде. Розкажіть свої історії розвитку відносин сексу на третьому побаченні.
ТриАна• 04 сентября 2024
То ви вже запали на нього?
А так отримали бажане, лишили йому на тумбочці жетон на метро і щаслива пішли))
Мerida• 04 сентября 2024
Вы ж ему и сказали, что хотите секса. Что вам ещё надо? Ещё 5 лет на стены в овуляцию лезть? Просираете свою жизнь в пустую, думая о каких-то никому не нужных стереотипах
Все питаю зарання• 04 сентября 2024
Покажи фигуру, у меня 17 см,киев,могу
Лупаю цю скелю• 04 сентября 2024
Ответ дляВсе питаю зарання
Покажи фигуру, у меня 17 см,киев,могу
Задолбал уже, фантазер
автор Триндю-бриндю • 04 сентября 2024
Ответ дляМerida
Так, але я боюсь залипнуть на нього, це капець 🤦🏽‍♀️як його все сприймати спокійніше?
Не служанка• 04 сентября 2024
Ответ дляТриндю-бриндю
Начать общение с другими, свидания
Паралельно
А ось і я• 04 сентября 2024
Ответ дляТриндю-бриндю
Блін, ну вам же не 15...Ви ж самі розуміли, що хочете від цих стосунків. Та переспіть вже з ним, а потім побачите. Не залипнете ж після 1 разу.
Але вас попустить, в вас гормони грають.
Мerida• 04 сентября 2024
Ответ дляТриндю-бриндю
Пока вы боитесь, вы просираете свои классные годы. Сейчас напишу ужасный совет, за который меня с говном смешают. Найдите себе ещё парочку. И просто трахайтесь. Освободите голову. Потом уже будете истакать мужчину для жизни.
автор Триндю-бриндю • 04 сентября 2024
Ответ дляТриАна
То ви вже запали на нього?
Ага, жетон, в нього бмв і я серйозно😂
Не служанка• 04 сентября 2024
Ответ дляМerida
Прекрасный же совет
Плюс миллион
Надеюсь, автор прислушается
Мerida• 04 сентября 2024
Ответ дляНе служанка
Прекрасный же совет
Плюс миллион
Надеюсь, автор прислушается
Я именно так бы и поступила. На всех героев залипнуть, а потребности закроются.
Живчик-счастливчик• 04 сентября 2024
Ответ дляВсе питаю зарання
Покажи фигуру, у меня 17 см,киев,могу
А в Турцию везёшь,если у автора 4размер груди?
Ms. Dolly• 04 сентября 2024
Это реально проблема? Я просто никогда не чувствую желания лезть на стену от отсутствия секса... вообще спокойно. Что-то даже радуюсь теперь, думала проблема..
Живчик-счастливчик• 04 сентября 2024
Ответ дляТриндю-бриндю
Как можна защипнуть на человека,которому на вас посрать,даже если у него ох..й йух?
А ось і я• 04 сентября 2024
Ответ дляMs. Dolly
Хм...і довго ви так можете?
А ось і я• 04 сентября 2024
Ответ дляЖивчик-счастливчик
Деякі вірять, що після оргазму виникає кохання
Скіфська пектораль• 04 сентября 2024
Вам шашечки или ехать? Хотите секс - спите хоть на первом свидании.
Не служанка• 04 сентября 2024
Ответ дляЖивчик-счастливчик
Она ещё даже не знает, какой там уй)))
Ms. Dolly• 04 сентября 2024
Ответ дляА ось і я
Хм...і довго ви так можете?
В общем да. Не чувствую этой ’гонки’. Темперамент, наверное, такой. То есть, секс это вообще не повод искать отношений с мужчиной, никак
Живчик-счастливчик• 04 сентября 2024
Ответ дляА ось і я
Что-то я не влюбилась в свой вибратор, даже отвращение к нему,когда я уже кончила, а он нет и так же само монотонно жужжит
автор Триндю-бриндю • 04 сентября 2024
Ответ дляMs. Dolly
Так, я теж думала, що це вигадки. А ось останні місяці, то це просто жах. Я готова першому перехожему віддатись. Вже думала йти до лікаря, щоб вона хоч щось для приниження цього прописала. Я навить спортом вже 2 рази в день в ці дні займаюсь.
Ms. Dolly• 04 сентября 2024
Ответ дляЖивчик-счастливчик
То он вас не обнимает, не гладит, не целует, не беседует... жужжать маловато будет!
Ms. Dolly• 04 сентября 2024
Ответ дляТриндю-бриндю
А сама не можете зняти напряг? А може, якась гормональна перебудова пішла?
Живчик-счастливчик• 04 сентября 2024
Ответ дляMs. Dolly
А чувак у автора думаете будет с ней милые беседы вести, оттрахает и тишина до следующей встречи на секс
Не служанка• 04 сентября 2024
Ответ дляТриндю-бриндю
Бывает))) Идите уже на своё свидание)))
А чтобы не залипнуть, то берите в оборот нескольких сразу
Ms. Dolly• 04 сентября 2024
Ответ дляЖивчик-счастливчик
Та ну, беседует же. Люди все таки...или я остала от жизни?
Ряженка• 04 сентября 2024
Вам краще знайти чоловіка для сім´ї. Вийти заміж за нього, народити дитину.
Інакше не будете себе поважати після разових сексів. Не факт, що вони вам бажану ’розрядку’ принесуть.
Не служанка• 04 сентября 2024
Ответ дляРяженка
А Вы юмористка
автор Триндю-бриндю • 04 сентября 2024
Ответ дляMs. Dolly
Снімаю, по 2-3 рази, но це не проходить. Спорт трохи відволікає і то не надовго.
Мerida• 04 сентября 2024
Ответ дляРяженка
А перед этим натрахаться за упущенные годы