Ще з цiкавого Друге ІТ-2. Куди піти вчитися? +1 Оплата за обучение в приват +6 Як у вас в школі наразі вирішено питання зі світлом ? +40 Английский +20 Проблема с родительским чатом +37 Кто учил английский с нуля +12 Дочь хочет поступать на актёрское... +19 Помогите. Стоимость обучения в 2007 году +12 Кто там жалуется на наше образование? +61 Освітяни б’ють на сполох: збільшення навантаження до 22 годин +732
Популярные вопросы! Сегодня Вчера 7 дней 30 дней Дуже шкода, що зникла магія свят.7+2047 В скількох країнах ви побували і яка сама улюблена?7+1887 Зрозуміла, що не хочу працювати взагалі - ніким і ніде6+1666 Багато заробляю, страшно економлю на собі6+1386 Якщо чоловік забезпечує жінку, то що робить жінка взамін у стосунках?5+1375 Прифронтовой Харьков со светлом, Киев без!5+1365 Вчора нила, що задовбали графіки5+1245 ещё
Сейчас читают! Тут нова тривожність в світі))+901 Делитесь, чем себя побаловали?2+882 Що саме непотрібне ви купили на хвилі паніки?+421 Якщо чоловік забезпечує жінку, то що робить жінка взамін у стосунках?5+375 Ваша реакция, если бы к вам+341 Вам было бы неприятно или спокойно относились бы к этому?+331 Украина готова вывести войска из Донбасса +331