ГейТуда• 09 сентября 2024
Дали нашій новонародженій українці ім´я Сара. Як воно вам?
Рішення спільне з чоловіком так як ім´я Сара нам давно подобається і ми його планували для доні заздалегідь.
Кусачая Я• 09 сентября 2024
Ответ дляБриджит_Фрикандо
Если вы евреи, то вполне себе нормально.
Удалено администрацией...
Ксерокопия ночи• 09 сентября 2024
Ответ дляБриджит_Фрикандо
Учитывая самые популярные имена, в Украине живут исключительно греки и евреи, не задумывались почему?
PORKA• 09 сентября 2024
Ответ дляКсерокопия ночи
Чому?
После шести ни-ни• 09 сентября 2024
Нормальне ім´я, головне щоб вам подобалось й ви не відчували що воно якесь не таке.
После шести ни-ни• 09 сентября 2024
Ответ дляКсерокопия ночи
Чого це, римляни ще є. Але це все повна дурня, аби дитина здорова була
Единорог_помог• 09 сентября 2024
Мне очень оно по звучанию нравится. Кроме момента, когда превращается в одесскую Сарочку. Люблю только полную форму.
На границе• 09 сентября 2024
Чудово, і не забувайте про все сповіщати на Совєтчіці, а трошки згодом обов´язково пишіть, як ви стомилися і у вас нема часу на сон і відпочинок, це просто тема-тренд у матусь-порадниць, які не розуміють, що саме тут марно витрачать такий дорогий для них час.
Свисток ля-минор• 09 сентября 2024
Хорошее, красивое имя. Библейское.
У меня дочка Николь, а сын Доминик. Тоже украинцы в Украине.
Ксерокопия ночи• 09 сентября 2024
Ответ дляPORKA
Чому?
Скоріш за все тому, що саме українських імен ну дуже мало в вони досить непопулярні.
Кудлата хмаринка• 09 сентября 2024
Ответ дляЦібаФу
Головне як воно Вам)
Главное как оно ей потом
ГейТуда
• 09 сентября 2024
Ответ дляБриджит_Фрикандо
Українці ми та ще й етнічні.
Чарочка діда• 09 сентября 2024
Ім´я єврейське, але якщо вам подобається, то і добре! Мені не милозвучно!
ГейТуда
• 09 сентября 2024
Ответ дляЧарочка діда
але називають ним у різних націях окрім єврейок.
Чарочка діда• 09 сентября 2024
Ответ дляГейТуда
Називають і називають - яка мені справа? Ви, напевно, ніколи не були серед єврейського народу. Там Сара дуже популярне ім´я.
ПодругаМужа• 09 сентября 2024
Ответ дляМілася-6892
Ну, мені таке собі.
Але головне чи вам подобається. Воно єврейське
А Марія - не єврейське ані разу.
Дверной_Проем• 09 сентября 2024
Ответ дляГейТуда
Сара Сергіївна? Ну таке…. 😂😂😂
Припускаю, що ви все ж троль