Дивне створіння• 09 сентября 2024
До якого лікаря звернутися?
Порадьте до кого з лікарів звертатися? У мене між ногами на великих полових губах ( не на слизовій) виріс наростань схожий на папілому на тоненькій ніжці…. Це хірург чи гінеколог чи онколог? Потрібно його видаляти
Язвочка• 09 сентября 2024
Можна одразу дерматовенеролог
А можна і до гінеколога. І там і там можуть видалити і призначити здати на вірус впч
Одна_на_всей_планете• 09 сентября 2024
Дівчата, ви знущаєтеся, хто радить спеціалістів різних. Автор, спочатку до гінеколога. Він вас перенаправить