Я только за!• 14 сентября 2024

Тренер по плаванню малюкам - жінка чи чоловік?

ФрекенБок• 14 сентября 2024
Какая разница?

автор Я только за! • 14 сентября 2024
Ответ дляФрекенБок
Какая разница?
Ну може важче жінці підняти дитину 3 років
І буде менше гратись у воді бо важче
ФрекенБок• 14 сентября 2024
Ответ дляЯ только за!
І буде менше гратись у воді бо важче
У воді не граються
Вам телефонограмма• 14 сентября 2024
Тренер З плавання.
Вам телефонограмма• 14 сентября 2024
Ответ дляЯ только за!
І буде менше гратись у воді бо важче
Треба не гратись, а вести років з 5, коли зрозуміє інструкції.
Попа как у Кардашьян• 14 сентября 2024
Вам що від людини потрібно? Навички та вміння, руки, то це не залежить від того що між ніг там випукле чи впукле)))
автор Я только за! • 14 сентября 2024
Ответ дляВам телефонограмма
А чого не в 2 роки?

Hench• 14 сентября 2024
В воді і слона можна легко підняти, не кажучи вже про дитину.
Колгоспниця• 14 сентября 2024
Дети занимались у тренера мужчины, потом у женщины. Больше нравилось у мужчины, у него лучше подход к детям, женщина была более строгая и злая. Хотя эти тренеры были муж и жена)
Забризкана водою• 14 сентября 2024
Моя дочка пішла в 6 років до молодого тренера без досвіду. До нього ніхто не хотів йти через брак досвіду, а я спробувала, бо до інших було складно потрапити. Виявився дуже класним тренером. Гадаю, що і меншим дітям він теж був би те що треба. Професіоналізм не залежить від статі.
Вам телефонограмма• 14 сентября 2024
Ответ дляЯ только за!
А чого не в 2 роки?
А який сенс? Ще не забувайте може постійним отитом хворіти і не вміти сказати про це. В малих таке часто, я працювала в плаванні (не в воді).