Банан-барабан• 18 сентября 2024

Не знаю, плакати чи сміятись. Чоловік та нерухомість. Крик душі, дуже треба пора

Одружені давно. Я працювала, але в декреті на часткову зайнятість, побут повністю на мені, гроші мої йшли на дітей, продукти, одяг, частково лікування (незначну суму відкладала на чорний день). Економили на багатьох речах, не відпочивали (чоловік також).

Чоловік працьовитий, казав, що старається для нашого майбутнього та дітей. На ділянці, купленій і оформленій на маму до шлюбу він будував дім (частково гроші мав дошлюбні, трохи йому батьки додали, частково в шлюбі заробив + майже все сам робив, без майстрів).
Потім довго будинок продавав, купив взамін великий офіс в центрі міста під здачу в оренду без ремонта (ремонт сам в шлюбі робив сам) і....оформив його на свекруху. Не хотів ні на себе, ні на дітей.
Казав, що я заробляла менше і сиділа вдома з дітьми, що його вклад значно більший.
У мене не було вибору, змирилась з цим його вчинком, але після цього почуття до нього згасли, перестала готувати йому, догоджати як раніше, почала відкладати більше в копілку. В той час він ще почав казати, щоб ми пополам платили за все, були через це непорозуміння.

Пару років назад свекруха написала на чоловіка дарчу на свій будинок (розділений на 2 частини, в одній вона живе, в іншій наша сімя, чоловік в нашій частині під час шлюбу ремонт зробив і облаштував). Крім цього вона записала на нього дарчею свою квартиру (нульовий цикл, ремонт в шлюбі чоловік зробив).

Почалася мобілізація. Чоловік переживав за арешти майна і дарчею відписав назад на маму офіс та квартиру, а будинок на мене.

І тепер найцікавіше - зараз він хоче розвестися (я з дітьми рік за кордоном, цю зиму хочу перебути тут, він іншої думки) і вимагає, щоб я відписала назад будинок. Якщо мені повертатись - то хіба до своїх батьків або на зйомну квартиру. Він каже, що дітям є де жити (в його зі свекрухою будинку).

Я розумію, що це будинок його батьків. Та так виходить, що все буде оформлене на маму його, з якою в нас напружені стосунки. У нього ще є сестра з дітьми. А там і друга жінка може зявиться. І я не знаю що робити.

Ну от як би ви порадили?
Пишіть, вдячна за кожну думку
мистерЛяпсус• 18 сентября 2024
Ну бачу що у вас не дуже стосунки були і він давно розумів, що буде кінець рано чи пізно. Тому все відписував на маму.
Повертати будинок чи ні - діло ваши, дивлячись як ви його нагріти хочете.

Томатико• 18 сентября 2024
Ответ дляНеновая почта
До чого тут майно свекрухи? Ну серйозно! Нехай ділять майно, придбане під час шлюбу. Хата і квартира свекрухи яким боком у всьому цьому? Чому свекруха повинна бути замішана в цій дільожці?
Хай своего сина спитає до чого вона тут і її будинок))
Пффф 100%• 18 сентября 2024
Ответ дляБанан-барабан
В тому домі живе свекруха і чоловік.
Казати, що хай собі живуть, а з часом дітям то буде?
Совість якось гризе, той дім навіть не його, він тільки частково приклався, а його батьків
Я бы сказали, что все не вечны, детям будет и точка. Если бы не было детей, тогда да, по совести отписала назад дом. А так, пусть лучше думает, чтобы жив остался и как обеспечить детей. Кстати новый Закон вышел про алименты. За 1- й год просрочки платежа 20% пеня от суммы, за 2- й год- 30% пени и т. д. Так что пусть не вымахивается. Дети его- значит наследство детей. Точка.
мистерЛяпсус• 18 сентября 2024
Ответ дляБанан-барабан
В тому домі живе свекруха і чоловік.
автор, враховуючи наскільки ви зазираєте в майбутнє - будинок дітям буде, закордоном ви явно не від війни.
Мужик ваш лох повний, вляпався в таке.
Повертати я думаю нічого ви не будете... ну то й не парьтеся!
Замороженная селедка• 18 сентября 2024
Ответ дляБанан-барабан
Все на свекрусі було. Він казав, я заробив, а ти виховала гарних дітей - то твій здобуток. Але ж діти спільні...
Може він і більше фізично працював, але й мені було нелегко
Ну відправте йому дітей, це ж гарний здобуток,а він вам хай квартиру та офіс відписує.
Томатико• 18 сентября 2024
Ответ дляМама Никитки-2
Слухайте, виключіть вашу буйну фантазію. Неможна в випадку автора скасувати дарчу від слова взагалі. Випадків скасування дарчої всього 3. І вони чітко обумовлені. НО там ще й термін позовної давності є. І я шось думаю, шо він пройшов
А можете сказать какие 3, чтобы не гуглить)
Мама Карло• 18 сентября 2024
Ответ дляМerida
Это дом не его, а его детей.
Это дом его родителей.
Ушла и Пришла• 18 сентября 2024
а вы думали мужик спокойно может жить в Украине год, странные люди .
естественно он такого мнения раз живете там, то муж вам не нужен .
Борисфенка• 18 сентября 2024
Ответ дляМама Карло
Это дом его родителей.
А онуки батьків і діти чоловіка авторки - чиї? Цей будинок буде їм - онукам і дітям.
Авторці нічого не робити взагалі. Перебісяться.

Пффф 100%• 18 сентября 2024
Ответ дляБанан-барабан
А ще він роками казав мені, що весь світ помішаний на грошах і всі люди меркантильні сво... І тут я виявляється така ж. На їх думку - вкрала
У меня ситуация не подлежит никаким определениям и словам. Сынуля с первых дней на войне был. Познакомился с ’ красавицей’ по интернету, женился, как- то очень быстро. Со штампом в паспорте были 7 мес, из них 30 дней типа жили( когда был отпуск, разделенный по 15 дней.) Я имею документ с военной части сколько времени был он дома. Квартира , которую я купила 9 лет назад, я почему то тогда поделила на 2 части.( 1/2 моя и 1/2 сына). Такое было на тот момент моё желание. 7 лет ездила в Польшу, чтобы сделать ремонт в 2- х комн. Квартире.
Сынуля единственный погиб .. Внуков нет и не будет.
И теперь ’ невестка’ помимо 5 млн, которые она получает, хочет еще 10 тыс$ за 9 кв м квартиры. Сына часть делится по наследству на меня, бывшего мужа( квартира была куплена после развода) и ’ невестку’. Все, кто знает об этой ситуации просто в шоке, и нотариус мой в том числе. ’ невестка’ получить свидетельство на Право собственности, потому, что все правоустановчі документи у меня. Я ей предложила 4$ тыс и расходимся, но не хочет, хочет 10 тыс$. Я сказала, если не хочет 4 тыс$, то пусть подает в суд. Меня все равно нет в Украине, живу в Польше. Нет названия этой ситуации. Как можно отнимать часть квартиры у матери, которая потеряла единственного сына?!
А_я_ЛОЖУ!• 18 сентября 2024
Я б розвелася з таким кабаном, коли заявив, що нічого не вкладала. А час,а виховання дітей, а побут?
Не виправдовуюсь• 18 сентября 2024
Ответ дляБанан-барабан
В тому домі живе свекруха і чоловік.
Совесть оставить на потом, а сейчас думать о детях, он завтра новых настругает, а об этих может и забыть
фан L.O.S.T.• 18 сентября 2024
Вот вам и пример когда люди живут каждый сам по себе и бюджет пополам. Уже не первый пример.
Ксерокопия ночи• 18 сентября 2024
Ответ дляMary-7b23
Удалено администрацией...
пусть сначала доедет)
Ксерокопия ночи• 18 сентября 2024
Ответ дляфан L.O.S.T.
они не жили с бюджетом пополам. Автор всегда работала меньше и зарабатывала и вкладывала меньше.
Мама Карло• 18 сентября 2024
Ответ дляМама Никитки-2
Фактично, вона може виписати доручення і продати будинок дистанційно. Виганяти вже будуть інші хозяі.
Ще раз. Яка підстава скасування дарчої? Ви ЦКУ бачили? Там доволі чітко визначено все. А автор закордоном, ви правильно відмітили.
Ну і хто його купить? Кому потрібна проблемна нерухомість?
А_я_ЛОЖУ!• 18 сентября 2024
Ответ дляКсерокопия ночи
А быт и дети это не работа?
Пусть мужики тогда детей воспитывают, борщи варят, хаты драют,а женщина будет только на работу ходить.
Мне, например, на работе легче, чем дома, поэтому вышла я на работу и быт ведем с мужем пополам.
Томатико• 18 сентября 2024
Ответ дляRemensa
Коли оце купило в шлюбі офіс і записало його на мамцю, вас це тільки образило?Вже тоді треба було думати.
Тепер нехай викусить і живе в маминій половині.
Або продайте свою половину комусь
Дом по документам не был разделен на 2 части. Поделён просто для жилья. И мама его весь подарила сыну. Ну а сын весь дом жене.
фан L.O.S.T.• 18 сентября 2024
Ответ дляКсерокопия ночи
А почему кто то, что то, должен вкладывать? что за такие порядки? Семья на то и есть, что всё общее, бюджет общий и ник то не смотрит на сколько кто меньше или больше зарабатывает и тем более не упрекает.

Скользкая• 18 сентября 2024
Ответ дляТоматико
да просто записали формально на жену, как во многих семьях полюбовно делается... никто ж не знал что змею пригрели
Анонимушка• 18 сентября 2024
Я б запитала в нього якщо будинок відпишу, а що дітям ти залишаєш і приймала б рішення судячи з відповіді, але на мій характер віддала б їм будинок але викреслила зовсім їх із життя щоб ними і не пахло, та будувала нове без токсичного шлейфу, бо будуть до кінця життя діставати що вкрала, а так буде право тицяти носом що дітей ні з чим залишили
Мама Никитки-2• 18 сентября 2024
Ответ дляБіток чи ефір?
Разводитесь и подавайте на алименты. У мужа план хороший, вы к сожалению оказались в дурах, он и заработал и теперь найдет себе молодую бабу, ТК он с деньгами
С фіга лі автору взагалі будь-які рухи в сторону розлучення робити. На аліменти можна і без розлучення подати.
Ти ба, гарно влаштувався.
Мама Никитки-2• 18 сентября 2024
Ответ дляВсеПроВсехЗнаю
Единственное, автор,вы коммунальные платежи платите за дом?
Может иногда копейку какую кидайте все же, как хозяйка, чтобы в случае чего долгов не было. А то и такой факт может использовать муж, в случае чего
Яким чином?
Борисфенка• 18 сентября 2024
Ответ дляАнонимушка
З якого дива віддавати - дітям нічого не треба?
Хай тицяють хоч до усрачки, це їх онуки і діти батька.
Мама Карло• 18 сентября 2024
Ответ дляБорисфенка
А поставте себе на місце сестри чоловіка. Чому з її спадщини їй нічого не дістанеться, через ’ліву тітку’
Борисфенка• 18 сентября 2024
Ответ дляМама Карло
Їй дістанеться половина офісу в місті, записаного на свекруху, хай радіє.
Бо іншим достається хатка-розвалюха в глухому селі або й розбомблена квартира.
Томатико• 18 сентября 2024
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
А сестрі чоловіка нічого?
А при чем тут сестра, если мама сама весь дом подарила сыну? Это же мама так решила, а не автор сестру наследства лишила)
Томатико• 18 сентября 2024
Ответ дляСкользкая
И я вот представляю.... я ( свекровь) работаю, есть деньги, есть дом, купила квартиру, помогаю сыну и его семье и тут приходит Клуша - Мамо, на выход. Ну как так?
Шота вы не так представляете... Вы работали... Купили дом... Родили сына... Сами его воспитали... САМИ подарили ему свой дом, а виновата какая-то клуша? Так сыначку спросите где ваш подарок ?
Хомо_сапиенс• 18 сентября 2024
Ответ дляБанан-барабан
В тому домі живе свекруха і чоловік.
А цей будинок при розлученні точно не ділиться між чоловіком і дружиною 50/50? Скоріш за все, вам краще й не давати розлучення. Маючи дітей, вас розводить будуть лише через суд. З приводу мук совісті, то чогось нашим жінкам завжди втирають, що вони чогось не достойні. Справа не тільки в тому, що ви робили хатню роботу. А є ще нематеріальна праця жінки, про яку всі забувають. Ця праця полягає в тому, щоб тримати весь побут (свій і чоловіка, дітей) на контролі, як особистий помічник, який все знає і памʼятає. Тому вивчіть законодавство, як може відбутися розлучення, і вже після цього дійте
Томатико• 18 сентября 2024
Ответ дляМошей ницца
Так, тільки на відсотків 80 це все зароблено мамою, давайте будемо чесними
И шо? А мама невестке ничего и не дарила. Ей муж подарил.