Вредняжка• 18 сентября 2024
Немощные родители. Продолжение.
Вот моя тема https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3596858-1#a...
Последний раз когда была у родителей они мне объявили, что у них скопились сбережения в сумме 5 тыс долларов и они решили отдать их брату, т. к. они всë обдумав решили, что ему мало помогали. На мой вопрос, остаются ли у вас деньги, папа ответил, что практически нет. Я говорю, вы же стареете, болеете, вдруг сиделка нужна будет, а брат особо не помогает и денег у него вечно нет, они на меня смотрели с недоумением, типа какая сиделка, у нас же есть ты. И опять папа сказал, что идеальный вариант, чтоб я переехала к ним. Ещё сказал, что я, что брат особо не перетруждаемся и это при том, что я уже с ног сбилась, плюс затрачиваюсь маиериально, но это всë не считается(( Муж говорит, они об тебя ноги вытирают, поставьте их на место, скажи что тоже не будешь ездить и ещё много чего.. Но я не могу, у мамы тяжёлое заболевание, ей осталось несколько месяцев, максимум год и я боюсь, что потом буду жалеть о чём-то. Но с другой стороны они зная, что я их не брошу буд-то издеваются надо мной(
Inconvenient• 18 сентября 2024
Ответ дляКондуктор маршрутки
автор, а квартира хоть точно вам остается? есть дарственная, завещание? а то не факт, что брату потом половину отдать придется
Как правило, любимому ребенку достается квартира и все остальное, а нелюбимому - уход за родителями и еще и за свои деньги. Наблюдала не раз.
Inconvenient• 18 сентября 2024
Ответ дляДеловитая
Взятками судье, мнимыми свидетелями что именно в год написания дарственной двоюродной бабушке было плохо.
Свидетели были купленные.
Сочувствую.
Наверняка• 18 сентября 2024
Ответ дляБорисфенка
Та без толку ображатися на старих людей, які стають, як малі діти.
Доглядати їх все одно доведеться, нерви тріпати собі без толку.
От вы прям истина в последней инстанции. Хотя не удивлена
Кофе в лобби• 18 сентября 2024
Ответ дляHanna-b43a
Киев и Буча час езды, у меня тоже сын, воспитываю сама, не понимаю как можно бросить родителей, вы просто потом будете себя винить что не все сделали что смогли. Я вот виню себя что не смогла помочь папе, потому что была молодая и не опытная, сейчас бы все сделала но его уже нет.
не переносите свою ситуацию на автора.
У автора брат есть, взрослый здоровый мужик. Папа тоже мужик, но очень странный.
На неё давят всем скопом. Да от такой семейко бежать надо!
Задолбулька• 18 сентября 2024
Ответ дляВредняжка
Це не реально. Мама ще коли була здоровішою, сказала, що із за того, що я донька я забов´язана її підмивати, бо так прийнято. А сина прийнято забезпечити житлом. У брата квартира, машина і ще багато чого завдяки батькам. Та квартира в якій вони живуть, залишається мені, тому вони вважають, що я їм винна в усьому але я вже так втомилася, що готова і відмовитись він неї.
Тобто, брат отримав квартиру та машину від батьків і вже багато років живе сам в тому житлі, а Ви мусите заробити, щоб Вам щось лишили?
Автор, ось Вам і ставлення до Вас та до брата.
Брат — любимчик, а Ви — обслуговуючий персонал.
Задолбулька• 18 сентября 2024
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
У Вас споживацький погляд на життя,вчить Вас Доля але Ви її не чуєте не факт, що мене зрозумієте . Нууу, якщо квартира Вам, то тут і карти в руки. Ви ж від квартири не відмовитесь?
А брат відмовився від квартири та машини, які батьки дали йому багато років тому?
І обслуговувати нікого не треба, гроші витрачати не треба.
Анонім Перший• 18 сентября 2024
Ответ дляВредняжка
Так і є. Були обстеження, лікарні, фонди і ще багато чого.. І як думаєте хто цим займався? Ні, не брат. Але папа це все обнулив
Тогда что еще Вы там делаете? У меня такая ситуация что я не нужна ни своему отцу, ни свекрам. Так морожусь от всего что связано с уходом за ними(отцу не нужнл, до пенсии еще есть время, относительно здоров), не приезжаю, не помогаю, придумываю сто тысч разных дел даже если их нет. Да приходится врать иногда, но совесть меня не мучит. Когда мне было сложно с особым ребенком, не помог никто - ни муж, ни мой отец ни свекры. Я сама все разгребала. Сын сейчас тоже нездоров но уже легче хотя и сегодня был срыв. Если Ваши усилия обнуляют - хоть Библию читайте’ Не сипати бисера перед свиньями’. Вы сейчас этим и занимаетесь
Наверняка• 18 сентября 2024
Ответ дляИз Кукуева я
Ну автору тоже денег дали на покупку квартиры. Она сама писала. И эту отписали по дарственной
Вы удивительно читаете буквы
Мама Никитки-2• 18 сентября 2024
Ответ дляВредняжка
Боковий аміотрофічний склероз. Мама вже не розмовляє але ще може написати. Далі буде гірше, потрібно бути поруч 24/7.
А ваш тато точно розуміє, наскільки складний стан у мами і шо він і надалі буде погіршуватись?
Мама Никитки-2• 18 сентября 2024
Ответ дляВредняжка
Так, розмовляла. Він каже, а що я можу зробити я ж працюю 5 днів на тиждень, часто їздити не можу і грошей немає, бо зарплата мала.
Ну тоді і ви йому кажіть. Що працюєте. Зарплата мала. Часу немає. Щоб він готувався доглядати батьків. Ви свою частину догляду вже наперед виконали.
Мама Никитки-2• 18 сентября 2024
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
Хорошо у Вас там, в Розовопонии)
Чого це? Це адекватно при будь-якому випадку.
А якщо автор не буде утримувати? А скільки випадків було, що батьки сидять на шиї однієї дитини, махлюють, дурять, щоб фінансово забезпечити другу?
Мама Никитки-2• 18 сентября 2024
Ответ дляДама_с_караваем
Мне одной кажется что автор наглеет? Ей квартиру завещают в которой живут родители сейчас! За квартиру дохрена желающих ухаживать абсолютно чужих найдется. А она 5 штук баксов которые брату отдают, жлобит. Квартира не 5штук стоит надо думать.
Я когда-то ухаживала за мамой, она в моей юности мне купила однушку, а брату завещание на свою трешку сделала. Но ухаживала я, и честно говоря не было и мысли что то предъявлять, это моя мама, я бы ей и без каких-либо с ее стороны вложений помогала.
Не всі змогли виконати в собі комплекс меньшовартості, як ви.
Мама Никитки-2• 18 сентября 2024
Ответ дляДама_с_караваем
Автор же написала что их квартира ей
Вже переписана? По факту буде спадкування за законом. І брат аж ніяк не відмовиться від своєї частки.
Мама Никитки-2• 18 сентября 2024
Ответ дляДама_с_караваем
Обычно старшему ребенку покупают если могут, ему раньше надо. А второму наследство
Нормальні батьки дають дітям однаково.
Це звіздець, яких тарганів вам батьки в головізавели.
Мама Никитки-2• 18 сентября 2024
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
Чи є заповіт? А до того часу, може брат буде вже пенсійного віку, і йому автоматично буде частка.
Заповіт сьогодні однИ, завтра вже є інший, а після завтра брат подасть в суд і на підставі діагнозу матері опротестує будь-який заповіт на користь автора.
Мама Никитки-2• 18 сентября 2024
Ответ дляВредняжка
Родители брату купили двухкомнатную квартиру 20 лет назад, машину, отдали свою машину и гараж. Я за эти года и слова не сказала. А родители и раньше болели и были какие-то проблемы и всегда всë было исключительно на мне, его не трогали. Если они и решили мне оставить квартиру в которой они живут, то с чистой совестью я могу сказать, что я еë заслужила. Но я уже готрва и отказаться, они с меня уже все соки выпили, у меня на этой почве проблемы со здоровьем и в семье.
Скікі коштує та квартира, шо ви настільки себе знецінили?
Невже величезна трьошка, що розташована в Укрядовому кварталі?
Мама Никитки-2• 18 сентября 2024
Ответ дляЛеди Г
Я вже прочитала. Автор забула вказати що вона єдина наслідниця квартири. То і має доглядати за квартиру батьків.
А про едину спадкоємицю ви де почитали?
Обіцяти, не означає одружитись. Поки що все на словах. Хай реально перепишуть житло при своєму житті. Но навряд чи. І потім автора буде чекати великий нЄжданчік
Пищалка• 18 сентября 2024
Авторе, а якщо продати ту квартиру і купити батькам поряд з вами у Бучі?
Так одразу нову квартиру на свою дитину зареєструєте і не залишитися ні з чим.
Ви все- рівно будете доглядати батьків, будете злитися, їсти себе, але нікуди ви не дінетеся. Ви така людина, і вони це прохавали як і ваш брат. У вас гіпер відповідальність в анамнезі.
Тільки дивіться, так ви вже 100 відсотків не будете ділити спадщину, вона вже буде вашою.
А може статися так, що знесилена і без грошей в якийсь момент “псіханете» і заповіт миттю перепишеться на хорошого брата
Мама Никитки-2• 18 сентября 2024
Ответ дляДеловитая
Свидетели были купленные.
Бред. Ніякі свідки не можуть засвідчити недієздатність людини. Виключно лікарських діагноз
Мама Никитки-2• 18 сентября 2024
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
Так там лиш процедуру оформлення можна оспорити, це практично неможливо, рік бабусі погано і це вплинуло? Не видумк
Уйте. Це насамперед позбавлення но нотаріуса ліцензії, в разі оспорення дарчої, ніякий нотаріус себе в обіду не дасть, ліцензія дуже дорога і щоб через якийсь суд позбутися репутації...нііііі
100%
Пишуть аби шо
Мама Никитки-2• 18 сентября 2024
Ответ дляДеловитая
Бред вся наша судейская система прогнившая. Вы пока с этим не столкнулись вам всё будет в диковину, смешно и не вериться. А я через это прошла и теперь знаю что судья может все перевернуть с ног на голову и это будет нормой
Навіть за великі гроші суддя не може переписати закон. Ще раз, дарчу можна скасувати, якщо людина не усвідомлювала своїх дій. А це підтверджують не свідки з сусідами, а висновок лікаря вкупі здіагнозом. І тим більше не після смерті. Бо час на оскарження дарчої всього 1 рік.
Коржик• 18 сентября 2024
Ответ дляHanna-b43a
подумаешь...час езды))) это каторга. у автора семья,маленьки йсын. НЕ НАЕЗДИШЬСЯ! и она не одна,есть брат. почему это не рахзделить пополам.родители дл явсех одни. почему один в шоколаде,а второй должен разрываться и отказывать себе во всем??? что за бред??Вы ездили? и молодец. А сестра ваша тоже молодец.Нашла дуру,сделала себе комфорт и имела она вас в виду. Прежде всего своя семь яи ребенок,а потом уже родители! тем более автор не богачка. А родители просто свиньи. И потом,чтоб купить памперсы,автор будет обделять своего сына,потому что родители все деньги отдадут сыну дармоеду,который срать на них хочет.
Коржик• 18 сентября 2024
скажите,что вы подумали и переезд разобьет вашу семью.вы к этому не готовы. за деньги выготовы нанять сиделку. все. других вариантов нет. или сиделка или сами родители. и они должны это понять,что это не пустой треп.ну и наврала бі за свое здоровье и увольнение. здоровья нет.денег нет.работ інет
Коржик• 18 сентября 2024
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
Я взагалі не зрозуміла чого вони вирішили віддати гроші. Він що попросив у них на щось? Чи це вони вже спадок свій розподіляють?
Вони не розуміють по хорошому, маніпулюють. І вам, щоб не розрушити свою сім´ю і здоров´я, треба також вдаватися до жорстких методів. Як писали вище, брешіть якщо потрібно. Не гарно, але можливо більш дієво буде. Вони вам свою маніпуляцію ’Люся, ти рідко до нас приїжджаєш, а ми вже старі....’. А ви їм у відповідь щось типу ’Буду приїжджати частіше бо вже скоро звільнять за часті відпрошування. І знаєте, треба у брата грошей попросити бо я ж тепер буду без з/п і біля вас сидіти’.
Ну тобто реально озвучуйте все, що накипіло - і про час витрачений на дорогу, і про занедбану дитину, чоловіка, і про гроші які витрачаються із сімейного бюджету (а вони заробляються, а не з неба падають), і про ваше здоров´я.
А ще не відставайте від брата, капайте йому на мозок чи совість (якщо вона у нього є). Сядьте порахуйте скільки ви витрачаєте своїх грошей на батьків на місяць. Приблизний список і суму скидуєте братові. А потім кажете з тебе половина суми, скинь на таку то картку.
А ще запитайте у них вони вам щастя бажають? Щастя їхньому онуку? Вашого сімейного щастя?
та їм насрати на неї і внука. особисто я б брехала про скорочення і оповістила,що без роботи.Грошей нема. також би сказала,що не маю права покинути чоловіка і дитину,тож лише сиділка за ті гроші гроші,що мають.якщо віддадуть, то будуть самі. Заставити автора переїхати не може ніхто.і вони повинні це відчути
Мама Никитки-2• 18 сентября 2024
Автор, забираєте гроші і дзвоните братові з повідомленням, що батьки внесли за тебе твою частину оплати догляду за батьками. Коли кошти закінчаться, ви йому повідомте скільки ще нього.
Деловитая• 18 сентября 2024
Ответ дляМама Никитки-2
Вам виднее
Мама Никитки-2• 18 сентября 2024
Ответ дляДеловитая
Вам виднее
Звісно мені видніше. Бо судді ж не ідіоти. Крім того є апеляція і касація. Касацію навіть за 50% вартості квартири купити не можливо. І це не рахуючи попередніх розводів на підкуп свідків і сусідів вкупі з суддею.
Деловитая• 18 сентября 2024
Ответ дляМама Никитки-2
4 года судов я прошла и апелляцию и кассацию. Я прошла всё. Потому читать вас мне как минимум смешно и даже неохота.
Смайликівна• 18 сентября 2024
Ответ дляВредняжка
Скажіть як довго вона хворіє? Це жах, в мого батька було це захворювання, мама його повністю обслуговувала. Як ваша мама справляється?