Играю_на_кларнете• 24 сентября 2024
Детские выплаты социальная карта
Доброго вечеора,
Підкажіть , будь ласка, чи потрібно оформлювати якусь спеціальну соціальну картку для дитячих виплат ? чи підійде будь-яка яка картка приват для виплат?
Пластилин_Колец• 24 сентября 2024
Я указывала обычную карту Моно. Специальная карта нужна только для компенсации стоимости Пакунлк малютка - вот ее надо ножками идти в Приват и открывать.
Играю_на_кларнете
• 24 сентября 2024
Ответ дляПластилин_Колец
дякую, її вже відкрила. А коли саме ви писали заяву на відмову від пакунку малюка? вже в пологовому, на місці?
Как нефиг делать• 24 сентября 2024
Мне подошла обычная для выплат привата. На пакунок ходила оформлять.
Пластилин_Колец• 25 сентября 2024
Ответ дляИграю_на_кларнете
В пологовому