Горлаю зрання• 25 сентября 2024
Як вам вдається прокормити чоловіків?…
…які багато їдять?
Руда ліса• 25 сентября 2024
Ответ дляЩира українка
Нормально. Вот сына подростка - это задача со звездочкой. Не представляю, как выкручиваются мамы сыновей-погодков в их подростковом возрасте.
Мой подросток ест избирательно. Не метет все подряд, не ест много сахара и мучного. Мальчик 15 лет, не могу уговорить фрукты есть
Морская свинка• 25 сентября 2024
Ответ дляБагиня
Рохкає ваш пусенька когда у корытца ждет))? В глаза заглядывает и пятачком шевелит)?
Як дуже голодний то й трохи закрученим хвостиком виляє😂
Багиня• 25 сентября 2024
Ответ дляМорская свинка
Прелесть какая
Горлаю зрання
• 25 сентября 2024
Ответ дляМорская свинка
Блін, реально, краще порося завести) воно хоч миле, поки маленьке)
Щира українка• 25 сентября 2024
Ответ дляРуда ліса
Мой ест все, что не прибито. Хорошо, что есть привычка есть в основном здоровую еду. Худой, мечта всех бабушек - хочется накормить и при этом аппетит хороший)
Проработник• 25 сентября 2024
Ответ дляЛеннон_Жив!
5 литровую кастрюлу борща в воскресенье и среду варю обязательно. Это как основа, что бы прибежали, разогрели и поели. А так по возможности, иногда и не готовлю сами варят сосиски вермишель. Но у меня ещё сын подросток, автор, это тоже такая мясорубка капец.
В мене чоловік , синам 19 та 11 ... мнясо, мнясо , мнясо .... супи їсть тільки чоловік ... рибу також тільки він , каші старший, інші рідко.. а так макарони , картопля , овочі та мняско в різних проявах .. тушу на декілька разів з овочами, гарніри у всіх різні, малий сам собі зранку яєшню жарить, сосиски . Старшому на роботу , каші з м´ясом .. Чоловік приходить з роботи раніше - то готує на всих .. але м´ясо - то основа ... на вихідні - піца, булочки
КапитанльнаЯ• 25 сентября 2024
Ответ дляКофр для ноги
У некоторых к мужьям еще и сыновья добавляются, и не один🤭
У деяких до мужа і синів ще два пса великих
Ищу-брожу• 25 сентября 2024
Я рідко готую,на роблоі з ранку до ночі і не люблю.Що наготує чоловік,то і імо.
Мона Лиза• 25 сентября 2024
Ответ дляЩира українка
Готувала в промислових об´ємах. Батько і двоє синів 1.90. Коли тимчасово жили окремо від чоловіка (я з дітьми) через війну, було простіше. Коли старший поїхав вчитися в інше місце - теж одразу полегшення.
Зараз 2 тижні разом всі жили: та ну на фіг. Це ж і по грошам жесть. Враховуючи, що я основну частину грошей заробляю, це піздець, громадяни.
Цикавенная• 25 сентября 2024
Скоро будет в семье 3 мужчины, сейчас один,, двое из них подростки. Не знаю 🤷🏻♀️
100pudov• 25 сентября 2024
Ответ дляЩира українка
Мій з дитинства тільки як гавкну....без цибулі, зелені, куча ні....ще й гавкнути потрібно, тоді нехотя поковиряє, до років 10 взагалі проблема юула, я не знала що таке істерика у магазині, бо він нічого не хотів, абсолютно, уже після 10 міг щось сам попросити їсти, дуууже рідко, зараз 14 щось їсть але слабо, лиш тоді як гавкну, що потрібно їсти, в школу Боже збав щось дати. Коли той апетит пробуджується у них?
Кофр для ноги• 25 сентября 2024
Ответ дляКапитанльнаЯ
Так они же корм едят
Проработник• 25 сентября 2024
Ответ дляМона Лиза
Це точно
)) я можу і салат поїсти - а ця трійка до сказу доводить : що їсти будемо ? М´ясо ? А яке ? Тушковане , а чо не смажене ? Смажене? А чо не котлети? А з чим? З картоплею ? З вареною? А чо не пюрешка, а чо не смажена ? А чо не рис ? А солодке буде? Суп? Фууу... а де суп? Потім вмикається - жрічодали
.. всі все їдять , або голодні тицяють. Абр самі готують , але ж грошеееей (((
100pudov• 25 сентября 2024
Ответ дляПроработник
У нас на 2 міс 1,5кг м´яса, ніхто не хоче нічого їсти, я вже заморилась щось вигадувати.
Проработник• 25 сентября 2024
Ответ для100pudov
Це моїм на тиждень , якщо є ковбаса, сосиски
Мона Лиза• 25 сентября 2024
Ответ для100pudov
Ви не уявляєте, яка це економія.
В мене м´ясо кожен день, як мінімум 2 рази на день. Кілограм фаршу - це на 3 рази поїсти котлет.
Морская свинка• 25 сентября 2024
Ответ дляГорлаю зрання
Автор, вибачте за жарти, але й і сміх і гріх. Ми з чоловіком мало їмо, та вся моя та його родина(ну як мало, нормально, але без мисок на 2 кг), а от троюрідний брат, просто троглодит, я коли маленька була, то дуже мало їла, він з´їдав і мою порцію( і я рада була, що ніхто не буде змушувати то їсти) і свою і ще просив. Чим старше тим більше їв, як якась чорна діра. Дуже його жінці співчуваю, навіть не готувати(хоча це також), а скільки грошей на їжу виходить. я зараз норм їм, не як в дитинстві , ну умовно мені 1 гомілка+ трохи пюре і салат, я вже ледь дишу, чоловік так само їсть, може взагалі однією картоплею і салатом наїстися, брату 4-5 гомілок треба+ окрема миска пюре, + хліб, на нього майонез(я не жартую) ще й десерту хоче. Може в одного весь тортик з´їсти, що і шматочка доньці не лишиться, з борща, печеного все м´ясо виловити одразу. Хоч то мій брат, я не уявляю нашо таке щастя його дружині. Мені йому ложкою вже після 20 хвилин з ним за столом вмазати хочется. Чи то таке кохання вже, я не знаю
100pudov• 25 сентября 2024
Ответ дляПроработник
Капець
Щира українка• 25 сентября 2024
Ответ для100pudov
Ну он с детства был ’не балованый’. Много знаете детей любящих брокколи? Вот это мой) С 12 по 14 лет вырос сантиметров на 20 минимум, очень стремительно, и аппетит на этом фоне просто зверский. А поскольку не любитель сладкого и жирного, видимо, еды ему надо много.
Проработник• 25 сентября 2024
Ответ для100pudov
Капець
Учора купила класного ошийка 1.5 кг... насмажила відбивних , чоловіку 1 на сковорідку , інші поменше вистачило на вчора - діти не їли та на сьогодні малому поснідати та всим на роботу взяти... все
Анонимба• 25 сентября 2024
Ответ дляБагиня
А ще так задком крутить з ноги на ногу переступає, розвертається, щоб ніхто не заважав і не впхався В тазік
Аноним_1857• 25 сентября 2024
Ответ дляКофр для ноги
Повезло вам) у меня все любители поесть, но дети подросли, я сказала, что руки есть, значит можем помогать маме. Готовлю по силам. Если нет, то сразу говорю, что сегодня они меня кормят)
Старший живе окремо, але іноді тижнями приїзджає і сидить в нас. Молодший дуже гарно готує.
Анонимба• 25 сентября 2024
Ответ дляСнегурочко
У меня ест как я, а зарабатывает в 10 раз больше. Ищите и вы выгодного.
Я навіть не знаю, що мій їсть, лиш гроші на карту мені скидає. Казав, що йому порадили сусіди домашні напівфабрикати у якоїсь куми колеги купувати, мене аж передьоргнуло сьогодні. скоро приїду, наведу шмон
Залізна тьотя• 25 сентября 2024
Ответ дляПроработник
Це точно
Ой, це мій син. Кожного дня- А що сладенького? Фрукти,овочі, салати не їсть. Рибу не їсть. М´ясо-а чого таке? А чого не пюре? А сделай шаурму. А суп не буду. Борщ не хочу. Плов не ем. А чего без кетчупа?
Спросила недавно, что ты будешь завтракать?
А что есть?
Батон,масло,колбаса ,брынза, сыр плавленый, твердый сыр,творог,джем,авокадо,молоко,фрукты, салат из свеклы,куриная нога запеченная,,отварная картошка, яйца вареные, могу. Омлет сделать...
Не знаю... А что ещё есть?
А что есть?
Не знаю... А что ещё есть?
Кайдашева дочка• 25 сентября 2024
Ответ дляЗалізна тьотя
А что есть?
Не знаю... А что ещё есть?
А что есть?
Не знаю... А что ещё есть?
Я говорю сами идите и готовьте или голодные сидите если так перебирают.Скоро с такими ценами траву подзаборную жрать будем ,а им все не то этим детям.А как мы в 80-90 годах выжили на Раме ?Или картохе одной?