АБВГДэшница• 26 сентября 2024

Що найбільше вас дратує і вражає у молодшому поколінні?

Звезда в шоке• 26 сентября 2024
Понти, егоїзм, нахальство, ми такими не були, але це чия провина, не батьків хіба?!
Винник• 26 сентября 2024
Матюкаються, чую часто і байдуже їм на те, що ти йдеш з малою дитиною, що ти їм в мами годишся, занадто розковано себе ведуть.
АнтиТроль• 26 сентября 2024
Ответ дляФайна цьоця
Це ви обозльонна. Почитайте коментарі, я вас не ображала
Идите уже работать. Очередная протирающая на советчице в рабочий день работница
дамаБезСобачки• 26 сентября 2024
Ответ дляПацелуйнитуда
Не все взрослые залипают в телефонах
Ну вы ж тоже вот сидите на сайте, получается так же. Если бы в наше время были такие гаджеты, как сейчас, мы бы так же активно в них сидели бы.
Файна цьоця• 26 сентября 2024
Ответ дляАнтиТроль
У мене відпустка. Менше пафосу вам на майбутнє. Всього найкращого
Дюагональ• 26 сентября 2024
Ответ дляФайна цьоця
Нема
Тобто у вас молодої немає і це нормально, а коли похила людина спитала (а варіанти таки є) то це для вас щось страшне?
Файна цьоця• 26 сентября 2024
Ответ дляДюагональ
В сенсі, у мене що має бути? Нам нам університет не видав
Хи хи, ну ну• 26 сентября 2024
Ответ дляПацелуйнитуда
А где надо работать в 24 года? Выискивать фирму, где работают исключительно молодые специалисты?
Людина пішла напрацьовувати досвід, а там всі 50-60. Чому вони її навчать? Ні, я розумію, якби вона переймала досвід десь в дослідницькій лабораторії, де вік часто йде поряд з глибокими теоретичними знаннями і не завжди в мінус. А то сидить папери перекладає з тітками і щось її там дратує. Серйозно?
Пацелуйнитуда• 26 сентября 2024
Ответ длядамаБезСобачки
Я здесь сижу от нечего делать
дамаБезСобачки• 26 сентября 2024
Ответ дляПацелуйнитуда
Я здесь сижу от нечего делать
Ну и они так и многие. В свободное время. Но многие занимаются и спортом, учёба.
Файна цьоця• 26 сентября 2024
Ответ дляХи хи, ну ну
І ким ви працюєте? Де треба було набувати досвід?
Дюагональ• 26 сентября 2024
Ответ дляФайна цьоця
Ви вважаєте жінку не обізнаною, що задала дивне питання. А питання було нормальним. Бо без світла роздрукувати таки можна при наявності певної техніки. А те, що у вас її немає, то вона ж цього не знає.
Ввічливо б відповіли, що не маєте зарядної станції.
Хи хи, ну ну• 26 сентября 2024
Ответ дляФайна цьоця
Я працюю на себе.
Файна цьоця• 26 сентября 2024
Ответ дляДюагональ
Вона в не в курсі, що можна, повірте. І в мене такого бути не може, я не відповідаю за забезпечення техніки. Ввічливо і відповіла.
Файна цьоця• 26 сентября 2024
Ответ дляХи хи, ну ну
Я працюю на себе.
Я теж, підробляю. Але сарказм ніде свій не тулю
Пацелуйнитуда• 26 сентября 2024
Ответ длядамаБезСобачки
Нет, не так же. Вряд ли кто-то из моих знакомых женщин сидит на каком-нибудь форуме целыми днями. А мои знакомые мужчины вообще не сидят на форумах
Милота• 26 сентября 2024
Трохи краще знають англійську.
Завжди мало• 26 сентября 2024
Ответ дляВитворунка
Те, що я старію і вже ніколи не буду молодою. Мені 26.
А Вы сейчас не молодая?! Я старше Вас на 8 лет, и считаю себя молодой, в 16 я вобще была уверенна, что после 30 и начинается настоящая жизнь ( что тоже не верно), а до - это подготовка.
Щедрик• 26 сентября 2024
Тут еще нужно опрос устраивать, кто оценивает. Если 50-60-ти летние, то они говорят что молодые (20-ти летние) наглые, хамовитые и понтовитые.
Если оценивают 35-45 летние - то они обычно скажут, что юное поколение во всем лучше, смелее, эмпатичней, умеют решать свои проблемы. (Вот реально, есть проблема - идут к психологу, диетологу, тренеру, сексологу). А 40-ка летние будут страдать и мучиться и ничего не делать. А 60-ти летние говорить что никаких психологических проблем вообще не существует, и все это выдумано.
Файна цьоця• 26 сентября 2024
Ответ дляВитворунка
Ви молода
Хи хи, ну ну• 26 сентября 2024
Ответ дляФайна цьоця
Дивує, що вас дратують 50-60+ в той час, коли ви добровільно пішли туди, де їх концентрація найбільша, де досвід можна тільки просрати, а не набути. Ті тітки молодці і гарно влаштувалися, у них діти дорослі, ходять на роботу язиками чесати та чаї ганяти. А от що ви там забули, неясно.
дамаБезСобачки• 26 сентября 2024
Ответ дляПацелуйнитуда
На,форуме не сидят. Но на других ресурсах могут.
Мама говорила все тётки с работы в телефонах. А это на минуточку 60+
Пацелуйнитуда• 26 сентября 2024
Ответ длядамаБезСобачки
Да не сидят они на других ресурсах целыми днями. Им, в отличие от меня, есть чем заняться
Оно само купилось• 26 сентября 2024
Ничего не раздражает. У каждого поколения есть свои недостатки и достоинства. Мы тоже в юности не были идеальными.
Файна цьоця• 26 сентября 2024
Ответ дляХи хи, ну ну
Ви праві з одного боку. Але в мене на те були свої причини.
Иванка Бур• 26 сентября 2024
Майже нічого, вони не кращі і розумніші нас
В будь-якому віці не терплю жадність, тупість і бидлячесво
Обнемашечка• 26 сентября 2024
Ответ дляМая твая не панимать
Де Ви таких бачите? Вчаться, працюють, серйозні, розумні, не п´ють, не палять. Я про молодь 18-20+.
Бо вони вже напились і накурились в 13-17
Вилами по воде• 26 сентября 2024
Швидке дорослішання та умнічаніє) і це все від гаджетіа та доступу до інфо, яка має бути дозованою та/або закритою в залежності від віку.
Я ще дитина була в 10-12 років, мій син вже так мислить, таке говорить, що я диву даюсь.
І так, дратує, що він більше гаджетам довіряє, а не моїм словам. Не завжди але буває.
Файна цьоця• 26 сентября 2024
Ответ дляХи хи, ну ну
Багато людей працює з тим, що їх дратує. Такі реалії. Я не одна така
Пацелуйнитуда• 26 сентября 2024
Ответ длядамаБезСобачки
Ну это у вашей мамы такие коллеги по работе. Моя мать, например, в свои 60 работает на трех работах. И работа это физически тяжелая (мытье полов, подъездов). Ей некогда сидеть в телефоне. Да и неинтересно. В прошлом году ей подарили смартфон. Так она его до сих пор толком не освоила