...аяприкольная• 27 сентября 2024

Коронка відколюється вже 2-й раз в двох лікарів в одному і тому ж місці

Зубна коронка на останньому зубі
Спочатку була пластикова лабораторна - край відколовся через 2 роки носіння (та яка розрахована на час брекетів)

Прийшла до іншого лікаря - зняв коронку в поставив звичайну пластикову, зліпив в кріслі - і ця тей відкололась в тому ж місці

Тобто це не криворукий лікар
Це саме я так жую… чи можна поставити коронку постійну, вона буде міцна і може не відколотись.. але щелепі, суглобу моєму зможе це не сподобатись?
Перекус беру завжди• 27 сентября 2024
Странно у меня шестерок вообще нет их наростили и поставили брекеты без всяких коронок

Перекус беру завжди• 27 сентября 2024
Вам ортодонт должен был все по вашим зубам прикусу и как вы жуете объяснить по кт
Перекус беру завжди• 27 сентября 2024
Автор я 20 лет с наполненными нижними шестерками в 20 лет на них брекеты ставили тогда кольца одевали на 6 зуб, сейчас спустя 20 лет уже другая технология до 7 зуба брекеты без этих колец и все норм , но мой лечащий сказал коронка это не есть хорошо лучше наростить
Веселуха Муха• 27 сентября 2024
Из пластика ставят как временую, что Вы от нее хотите она не крепкая...
Alex_Kri• 27 сентября 2024
пластик может откалываться - он непрочный
автор ...аяприкольная • 27 сентября 2024
Ответ дляAlex_Kri
Тобто це не страшно постійну ставити коронку таку ж?
В мене ще 4 зуба з пластиковими лабарат коронками і норм тримаються
А з цим проблема
Alex_Kri• 27 сентября 2024
Ответ для...аяприкольная
А з цим проблема
не страшно