Все і одразу• 07 октября 2024

Не ладяться відносини з рідними

Всім привіт.
Буду вдячна за ваші коментарі. Маю старшу сестру і 2 племінників. Я до 35 рокіа була одна, гарно заробляла і допомагала фінансово сестрі та племінникам. Потім звільнилась і за станом здоров´я довго не працювала, хворіла, восстанавлювалась. Відповідно - сестрі вже не мала можливості так як раніше допомагати. І відносини погіршились, багато поганих слів і претензій почула і племінники стали гірше ставитись. Потім зустріла свого чоловіка, то рідні до нього не дуже добре ставляться, за плечима обзивають і погане говорять.

Як реагувати - мені боляче, я завжди намагалась буди хорошою сестрою, допомагати, а воно от як повернулось - відношення як до ворога.
Що б ви робили на моєму місці? Я поки що перестала спілкуватись з сестрою та племінницею, але все одно дуже боляче що немає між нами миру, гарних відносин, поваги та злагоди.
Злюка бобер• 07 октября 2024
Ви їм помогали, а вони вам?
Забризкана водою• 07 октября 2024
То есть вы намекаете, что пока вы давали деньги ,были хорошей,а как только перестали- резко плохая? Или ещё что-то произошло?
автор Все і одразу • 07 октября 2024
Ответ дляЗлюка бобер
Ви їм помогали, а вони вам?
Я дуже гарно заробляла, а сестра була в розводі, то на море возила і операції оплачувала, одяг купувала, репетиторів і інше оплачувала.
Мені допомога не була потрібна, лише нормальне людське відношення.
Злюка бобер• 07 октября 2024
Ответ дляВсе і одразу
А воно було?
Забризкана водою• 07 октября 2024
Ответ дляЗлюка бобер
А воно було?
Хороший вопрос..
автор Все і одразу • 07 октября 2024
Ответ дляЗабризкана водою
Я втратила престижну роботу і кілька років хворіла, тому в мене був важкий період але я все одно допомагала їм, але не так сильно.
автор Все і одразу • 07 октября 2024
Ответ дляЗлюка бобер
А воно було?
Я не знаю чи було, коли були молодші то менше було до мене преиензій та наїздів, було легше в спілкуванні
Забризкана водою• 07 октября 2024
Ответ дляВсе і одразу
Зачем? Они просили? Они бедствовали? И да, на вашем месте - я бы прекратила общение. Пока сестра не изменится .
автор Все і одразу • 07 октября 2024
Ответ дляЗабризкана водою
Так звертались звичайно та жалілись що їм не вистачає грошей, а в мене була хороша зп і мені було не важко їм допомагати, я навіть раділа що маю змогу допомагати. Сестра не працювала, аліменти були мізерні, племінниці як дівчинці був потрібен одяг, взуття, гроші на розходи, літній табір чи море, репетитори, 2 операції на коліні...
Апофиозная• 07 октября 2024
Ответ дляЗабризкана водою
Отлично сказано. Не все люди благодарные. Норм сестра бы вам что то помогала бы когда вам было тяжело. Сосредоточитесь на своей семье, автор
Апофиозная• 07 октября 2024
Ответ дляВсе і одразу
А почему деней не обеспечиваетли родители, их двое. А вы всего лишь тетя, ваше дело не содержать полностью.
автор Все і одразу • 07 октября 2024
Ответ дляАпофиозная
Дякую, я зосереджена на власній сім´ї. Але періодично думаю за сестру і племінників, боляче.
Особливо коли бачу що в інших сім´ях приємні та підтримуючі стосунки між ріднею, а я як сирота
Апофиозная• 07 октября 2024
Вот вы родите ребёнка, вам сестра станет оплачивать ему одежду, наряды, расходы, море и операции? Задумайтесь.
Вы это делали доя себя, стою щаслужить хорошее отношение и любовь. Но вряд ли это получили. Сестра любимца у родителей?
автор Все і одразу • 07 октября 2024
Ответ дляАпофиозная
Сестра не працювала, жила в селі, мало роботи, її чоловік минулий платив мізерні аліменти з мінімалки. Мої батьки допомагали продуктами з городу, а я фінансово її та поемінникам допомагала
Кошка Мурка• 07 октября 2024
То таке часто буває,ви не перша і не остання.
Проковтніть і живіть далі.
Налагодження відносин нічого не дасть.
Апофиозная• 07 октября 2024
А как у вас сейчас дела, невнимательно читала. Здоровье, работа, муж вроде естьи, а дети и свое жилье?
Живите своей семьёй, это ваши близкие. Им вас любить, лечить и поддерживать
автор Все і одразу • 07 октября 2024
Ответ дляАпофиозная
Так, сестра була хорошою дочкою, любимою, а я була поганою донькою, мене завжди сварили батьки, хоч я була відмінницею в школі і майже всю роботу по дому робила сама, бо сестра була повільною і не любила робити по дому нічого.
Апофиозная• 07 октября 2024
Как можно не работать и не содержать своих детей, тем более мин алименты.
Кошка Мурка• 07 октября 2024
Ваша доброта пішла проти вас.
Є така приказка: не роби добра-,не буде тобі зла.
Вони бісяться,що халява урвалась.
Нікчемні люди.
То батьки виховали так вашу сестричку.
Подякуйте їм.
автор Все і одразу • 07 октября 2024
Ответ дляАпофиозная
Є власне зароблеме мною житло, є чоловік, чекаю на першу дитину, здоров´я трохи підкошене бо вкалувала на роботах по 10-12 год щодня, але в цілому не бідую і не скаржусь, ми добре з чоловіком живемо
автор Все і одразу • 07 октября 2024
Ответ дляАпофиозная
Їй було важко працювати на держслужбі з малою зп, ми її навіть скинулись і придбали машину (я, батьки, трішки її грошей)
Кумедна• 07 октября 2024
Що я можу вам сказати, змиріться. З тим що нема у вас гарної сестри, вона вас ’любила’ тільки за ваші гроші. Ще і племінників налаштувала. Скоріше за все вона вам заздрить, тому і так відноситься. Чому ви хочете бути хорошою? Вас не долюбили у дитинстві? Займатися своєю самооцінкою
Апофиозная• 07 октября 2024
Ответ дляВсе і одразу
В этом вся причина. Ее любиои просто так, а вы типа недостойнвя с их т.зренмя. Поэтому вы нелюбимая, нехорошая и недостаточно все делате в спмье. Вам вся критика, раздражаете и всп не так.
И заслуживаете у родни любовь. Почитайте про это, психологическую литературу обязательно. Многое поймёте о себе. Любят просто так, это не нужно заслуживать подарками и помощью.
автор Все і одразу • 07 октября 2024
Ответ дляКумедна
Я шкодую що не купила їй квартиру, може тоді б були кращі стосунки, я мала фін можливість але її образливі слова мене тоді зупинили.
Це з дитинства- я її уступаю і допомагаю, часто робила щось за неї, тобто її роботу
Кумедна• 07 октября 2024
Ответ дляВсе і одразу
Вам дорога у психотерапію) бо тільки через вашу травму ви допомагали своїй сестрі, яка вас не любить зовсім.
Апофиозная• 07 октября 2024
Поздравляю, ожидание это такое время, высыпайтесь и отдыхайте . Ждите малыша, думайте о нем, любите мужа и ребёнка. Оставьте родственников на третье место. Главные люди это ваша семья. Здоровья вам крепкого и малышу!
Кумедна• 07 октября 2024
Ответ дляВсе і одразу
Ви на приколі? Яка квартира?))) Чи це тролінг такий
Кошка Мурка• 07 октября 2024
Ответ дляВсе і одразу
Ви тролите чи така наївна?
В теперішньому житті розкидатися квартирами?
Апофиозная• 07 октября 2024
Согласна про психотерапию, травма нелюьимого ребенка. Хотя бы просто спец литературу почитать.
Не любят и не ценят, при этом жалеть что не купила жилье сестре своего не имея на тот момент. Фейспалм простр
Кумедна• 07 октября 2024
Купіть мені квартиру може?)) Я буду про вас тільки хороше говорити