Забризкана водою• 08 октября 2024

Эсцитам и атаракс при аритмии

Сегодня невролог выписала от тревожного растройства два препарата:
эсцитам и атаракс. Во время консультации, я уточняла, что имею проблемы с сердцем, а именно: желудочковая экстасистолия.
Читаю инструкцию: противопоказание желудочковая аритмия.
Возможно, кто- то сталкивался с таким, можно ли принимать эти препараты с таким диагнозом? К доктору смогу попасть только через неделю.
Копуша• 08 октября 2024
Это на ЭКГ у Вас желудочковая экстрасистолия? Всегда?

автор Забризкана водою • 08 октября 2024
Ответ дляКопуша
Холтер делала
Копуша• 08 октября 2024
Ответ дляЗабризкана водою
Холтер делала
Сходите тогда к кардиологу и поделитесь проблемой. Потому что Вам многие психотропные препараты не безопасны.
Пусть успокоит и разрешит
Копуша• 08 октября 2024
Я была интерном в псих.больнице.
Там всем рутинно делают ЭКГ и были часто больные с желудочковыми систолиями и они принимали тяжелые препараты в больших дозах. На вопрос заведующему был ответ, что ничего страшного риск превышает потенциальную выгоду.
Садоводница• 08 октября 2024
В атаракса є низка протипоказань для людей із серцевими захворюваннями. Якщо є проблема або страх приймати, то я б проконсультувалась із кардіологом. Невролог вам по суті все рівно нічого не скаже.
жінка незаміжня• 08 октября 2024
Ответ дляЗабризкана водою
Холтер делала
Скільки у Вас шлуночкових екстрасистол?
Мені при шлуночковій екстрасистолії кардіолог призначав бета-блокатор.
Області пітьми• 08 октября 2024
Автор, как у Вас проявляется тревожное расстройство?
автор Забризкана водою • 09 октября 2024
Ответ дляОбласті пітьми
Тревожностью, мысли одолевают, бывает страшно становится.
Ответ дляжінка незаміжня
Скільки у Вас шлуночкових екстрасистол?
Если не ошибаюсь, 322

жінка незаміжня• 09 октября 2024
Ответ дляЗабризкана водою
Если не ошибаюсь, 322
То це зовсім мало шлуночкових екстрасистол. Від загальної кількості десь, приблизно, 0,4-0,5%. Десь 13-14 екстрасистол шуночкових за годину. Це 1 клас за Лауном.

Одиничні екстрасистоли? Мнотопні чи політопні?

У мене найбільше за холтером ЕКГ одного разу було 3355 шлуночкових екстрасистол (проходила холтер 3 рази). Виникали переважно ввечері, вночі і ранком. Це 2,9% від загальної кількості систол. Кардіолог призначав бета-блокатор.

Екстрасистоли в більшості доброякісні. Потребує особливої уваги і лікування дуже часта шлуночкова екстраситолія (II клас за Лауном), політопні екстрасистоли (III клас за Лауном), парні мономорфні екстрасистоли (IVa клас за Лауном), парні політопні екстрасистоли (IVб клас за Лауном), пробіжка шлуночкової екстрасистолії з і більше підряд (V клас за Лауном). А також потребують особливої уваги і лікування шлуночкових екстрасистол, будь яка кількість, якщо є органічні ураження серця.
жінка незаміжня• 09 октября 2024
Доповнення до коментаря 10, уточнення:
....... парні політопні екстрасистоли, ’залпові’ 3-5 імпульсів підряд (IVб клас за Лауном) пробіжка шлуночкової екстрасистолії (3 і більше підряд); ранні шлуночкові екстрасистоли типу R на Т, які накладаються на зубець Т попереднього шлуночкового комплексу й свідчать про виражену негомогенність реполяризації (V клас за Лауном).