begovelik• 16 октября 2024

Выход из Курской области

Как они это объяснят? Зачем там положили столько жизней? Зачем туда перетягивали значительные силы из Донецкой области, чем ее ослабили?
diamond_shop• 16 октября 2024
Ответ дляkuskus
Де ви читаєте? Всі в курсі, я вперше чую
ніде вони не читають, у них є методички - наша мобілізація, усі ’втомилися’ від війни, партнери більше нічого не дадуть,Україну зливають, тема ’навіщо цей Курськ’ активно вкидається кацапами від самого початку операції

вже скільки пояснювали навіщо вона, при чому самі наші військові, які там воюють, хто не знає Кирила Сазонова, то вже Романа Костенка, полковника СБУ Альфи, який ще є народним депутатом від Голосу, знають усі!

і звісно, що кацапня може сказати? що їм пофігу на свою Курську волость, головне віджати у а нас Донецьку? звісно ні

своїм вони нічого не пояснюють, просто мовчать, то більшість кацапні взагалі не в курсі що там ще досі наші війська, мабуть думають, що нас вже вибили

але ж треба ще українцям понакидувати, в них бюджети на ботів по 1,5 млрд доларів виділяють, нема чому дивуватися

Megan_22• 16 октября 2024
Ответ дляPinkMa
почему вы еще не главный военнокомандующий с вашими талантами?
вы все знали, и так подло поставили ребят
хоть в советники идите
Нориаьнын туда не попадут. Нужны только такие главнокомандющие, которые пляшут под дудку оп.
А те только и надо хайповать и раздувать
diamond_shop• 16 октября 2024
Ответ дляРомашка -3390
Скиньте ссылку на инфо или скрины
в них такого нема, навпаки, наші розкидали там зуби дракона, то вже купа кацапів на них повбивалася
diamond_shop• 16 октября 2024
посилання на новину буде?
diamond_shop• 16 октября 2024
Ответ дляunona4ka
а кто сказал что оттуда выходят?
кацапські боти на порадниці, більше ніде не чула
diamond_shop• 16 октября 2024
Ответ дляMillenniumStory
Держим кулачки за Трампа
їдь до Штатів, якщо приймуть, та там тримай що хочеш
diamond_shop• 16 октября 2024
Ответ дляПлету з бісеру
в лоб, конечно, не скажут, это не потужно
це стара карта
diamond_shop• 16 октября 2024
Ответ дляnevesтka
знакомый, сосeдка, коллeга, муж подруги из СБУ...выбирайтe. можно свою вeрсию.
нєєє, найпотужніша версія - кума!
lilu1990• 16 октября 2024
Ми би і так втратили міста на Донбасі, рано чи пізно

Там навала русні дай боже. Треба було діяти неординарно.

В Ізраїля поки краще виходить ніж у нас... діяти неординарно. Взяти ту ж історію з пейджерами

diamond_shop• 16 октября 2024
Ответ дляTerramiss
А откуда инфа? Я что то прошлась по тг каналам и ничего не нашла об этом
від кацапоботів інфа, хуйло наказало вигнати нас із курської волості до виборів у США, дедлайн дали, ну а ботам поставили завдання нас розкачувати
diamond_shop• 16 октября 2024
Ответ дляOl-a
Странные у Вас вопросы. Почему и зачем ОНИ кому-то будут что-то объяснять? Решения ’богов’, которыми возомнила себя наша власть не обсуждается, рабы имеют только одно право - умереть.

Я пару раз в бане посидела, поскольку яро не понимала почему здесь радуются этой операции даже трезвомыслящие, на первый взгляд, люди.
це ви про рашку? якщо про нас, то вам не на пару днів у бан. а навічно
diamond_shop• 16 октября 2024
Ответ дляАурелиа
а де посилання на цю інформацію?
всі нормальні люди про це питають, але автору та купі кацаботів пофігу, вони роблять вигляд, що питань нема
Фрау Донна Роза• 16 октября 2024
Ответ дляВишніВишні
який жах
з газом зрозуміло, а все інше для чого перекривати, особливо зв´язок....
что бы быстрее освободили территории
diamond_shop• 16 октября 2024
Ответ дляIrisha_2014
эта операция заставила растянуть силы врага, заставила снимать подразделения на всех направлениях, а главное - это не дать взять Покровск до наставания холодов и грязи, который стратегически важен для наших воинов и для Украины там очень нужный уголь для нашей промышленности.
ну кому Ви пояснюєте? нормальні люди усе розуміють та вже сто разів запитали тут бодай якесь посилння на інфу, що наші виходять!

але ж тут просто загін кацапоботів пасеться на зарплаті, в яких завдання - розгін паніки
diamond_shop• 16 октября 2024
Ответ дляlilu1990
Не були досягнуті стратегічні цілі в перші дні заходу в Курську область. Або хоча б тактичні

Тому так
де пруф?
diamond_shop• 16 октября 2024
авторе ДАЙТЕ ПРУФ, вас 4 сторінки питають, ДЕ джерело? де посилання?

бо я так створю тут будь-яку тему, а боти побіжать накидувати! без джерела все, що понаписували ви та боти, не має ніякого значення, заробляйте свої 15 фублів далі, тільки не знаю на кому, дурних нема
vviko• 16 октября 2024
Ответ дляМанула
Ой дівчата, які там пояснення?
ZZ-орки просуваються з усіх напрямків, кожного дня читаємо про окупацію нових населених пунктів ... І в цей же час ОПа приЗЕдента у вигляді Подоляка розповідає, що наступ роZZіян ослаб ... Патологічні брехуни!
Як вважаєте, на Донецькій області вони зупиняться чи полізуть далі?
Ol-a• 16 октября 2024
Ответ дляdiamond_shop

До официального заявления осталось 5.4.3.... А вы отстаете, ваши коллеги на лету переобуваются.
Veronika83• 16 октября 2024
Ответ дляdiamond_shop

Ну как специалист по курской области, расскажите без воды и воплей про ботов, какие цели достигнуты. Просветите народ, тем более у вас есть время чтобы закидать тему сотней не имеющих информационной нагрузки сообщений

Ol-a• 16 октября 2024
Ответ дляvviko
Они будут двигаться пока не добьются своего(
Lyiza2• 16 октября 2024
Автор, провокатор 🤬 ни где нет, этой информации. Для чего драконить людей, когда и так у всех нервы на взводе?
Veronika83• 16 октября 2024
Ответ дляLyiza2
А вы как думаете, что там, в курской области?
ВишніВишні• 16 октября 2024
Ответ дляФрау Донна Роза
что бы быстрее освободили территории
щось я туплю,
а для чого? щоб врятуватися? для боїв? для кацапів?
у мене якось інша картинка, що люди самі приймають рішення, що їм робити у випадку наближення: тікати чи залишатися, а їх виявляється свої ж у шию підганяють, ще й у такий спосіб - без зв´язку - не розумію
иванюся• 16 октября 2024
Не нужно было быть военным экспертом, чтобы понять, какой будет финал из всего этого...Очень жаль, что так глупо они распорядились жизнями наших военных.
Манула• 16 октября 2024
Ответ дляvviko
Напевно будуть лізти всюди, поки у них є на це ресурси ... Якщо і зупиняться, то лише на деякий час для перепочинку та зализуванню ран
frumoasa17• 16 октября 2024
Ответ дляlilu1990
На це були всі шанси. Чи ви не вірите в зсу?
Віра це прекрасно, але потрібні ресурси. Якщо вже йшли в ва-банк, то треба було краще підготуватися, не нарізати підрозділи, а відправляти повні бригади, а ще краще повертатися до дивізійної структури, а так немає навіть комунікації від суміжних підрозділів, що потім одгим з наслідком є що ворог в тил заходить... А так зробили криваву показуху і цілей не досягли
ВишніВишні• 16 октября 2024
Ответ дляVeronika83
а хто нам щиру правду скаже і не тільки про курськ? хіба є достовірне джерело інфи по даній ситуації?
я, коли чую чи читаю, що ми переможемо, бо за нами правда і бог, то якось логіка вимикається, не уявляю, як правда чи бог будуть танки зупиняти
Alienmoon• 16 октября 2024
Автор , уже никто , ничего и никому не будет объяснять , они поняли , что народ полнейшие терпилы , если даже на концерте тысячи не могли дать отпор 50 титушкам , что приехали их паковать . Точка невозврата давно пройдена , вот во что вылилось - не на часі , в полнейший беспредел и узурпацию власти .
Alienmoon• 16 октября 2024
Ответ дляOl-a
Манька уже была ? Со своим кофеМ в Курске ?
annu-b519• 16 октября 2024
Ответ дляВишніВишні
який жах
Чтобы выгнать людей, так как люди не хотят выезжать.