Как они это объяснят? Зачем там положили столько жизней? Зачем туда перетягивали значительные силы из Донецкой области, чем ее ослабили?
Ответ дляNata2907
Уже выходят? Сумчане будут в шоке походу.... До куда нас догонят, до границ полтавской и Черниговской области или дальше? Да уж, я в самом начале тут писала, что нефиг было и начинать. Но мне активно рот затыкали - иди воюй, раз такая умная... Зачем столько жизней угробили, зачем пол Сумской области расхерачили? Ради чего??? Ради показухи??
Питання для чого і чи є сенс у таких величезних втратах і жертвах стоїть ще з кінця 22 року.
Ответ дляNadiaaaa
Кстати сегодня же президент должен рассказать его потужний план, точнее его часть, остальное не для наших ушей :)
Скорее не план, а очередной список хотелок. Но более точные математические расчеты народу озвучены не будут (возможно потому что их просто нет?).
Графиня Шезвездицкая• 16 октября 2024
‼️Зеленський виступив в Раді і представив план перемоги, основні тези:
▪️Перший – запрошення України до НАТО вже зараз.
▪️ Другий – оборона (Нам потрібно нарощувати власне виробництво, а також збільшення допомоги від західних партнерів).
▪️ Третій – «Україна пропонує розмістити на своїй землі комплексний неядерний стратегічний пакет стримування, якого буде достатньо для захисту України від будь-якої військової загрози з боку Росії».
▪️ Четвертий – економічний («Світ – завдяки економічній силі та тиску на Росію: зокрема, обмеження цін на нафту та експорт»).
▪️ П´ятий — «Після війни ми матимемо один із найдосвідченіших військових контингентів. Людей, які мають військовий досвід, досвід роботи із міжнародною зброєю. Це гарантія безпеки у Європі. Це гідна місія для наших героїв».
Секретні пункти зрозуміло що ніхто не знає
frumoasa17• 16 октября 2024
Ответ дляМанула
Скоріше в бані у автора, та не бачить цієї теми
У всіх адекватних вона в бані, але тут, на порадниці навіть є її фанати
Ответ дляdiamond_shop
від кацапоботів інфа, хуйло наказало вигнати нас із курської волості до виборів у США, дедлайн дали, ну а ботам поставили завдання нас розкачувати
Чоловік сестри був там 19 днів! Сказав, що за 2,5 роки війни такого пекла ще не бачив, хоча на нулі постійно.
Графиня Шезвездицкая• 16 октября 2024
Ответ дляlilu1990
Ми би і так втратили міста на Донбасі, рано чи пізно
Там навала русні дай боже. Треба було діяти неординарно.
В Ізраїля поки краще виходить ніж у нас... діяти неординарно. Взяти ту ж історію з пейджерами
Израиль - это другое..
Массад. конечно очень силен, только провтыкали 7 октября 2023 года и к этому у жителей есть много вопросов.
Более того, Израиль никого не спрашивает и их не интересует кто и что им говорит - они молча бьют врагов.
Для них превыше всего - человеческая жизнь..
Ответ дляГрафиня Шезвездицкая
Уже можно смеяться (сквозь слезы)? Такое чувство, что всю страну за дебилов держат. Пусть кто-нибудь покажет им, что означает слово ’план’ по определению из гугла: ’заранее намеченная система мероприятий, предусматривающая порядок, последовательность и сроки выполнения работ.’
Графиня Шезвездицкая• 16 октября 2024
Ответ дляdiamond_shop
та , кацапы потвсему тик току разнося, как они в Одессе уничтожили толпу НАТОвских военных кораблей...
Одесситы, правда, не к русе, что у них в порту стояли эти корабли)
Ответ дляГрафиня Шезвездицкая
Особливо п´ятий пункт. Нам би після війни хоч якісь залишки чоловічого населення мати
Графиня Шезвездицкая• 16 октября 2024
Ответ дляiroman
увы..
Чисто, виш-лист)
Графиня Шезвездицкая• 16 октября 2024
Третій пункт — стримування: він має таємний додаток. Коли росія дізнається про нього — погодиться на переговори. Пропонується розмістити комплексний неядерний пакет стримування захисту України від будь-якої загрози.
Я прям, восхитилась)))
diamond_shop• 16 октября 2024
Ответ дляLyiza2
Автор, провокатор 🤬 ни где нет, этой информации. Для чего драконить людей, когда и так у всех нервы на взводе?
автор кацапотроль, який постійно вкидає такі теми, нема чому дивуватися, плюс тут від початку теми перепис тролів, он я спитала де пруф, так мені козячих копит наставили та дизлайків, прям не сумніваюся хто це зробив
diamond_shop• 16 октября 2024
Ответ дляО_Юми
а що, хтось сказав, що там легко? ви не плутайте та не підміняйте поняття, я спитала автора, звідки у неї інформація про вихід
в мене теж є ті хто там, ніхто не каже, що це легко, але всі розуміють навіщо
Ответ дляdiamond_shop
Через пару недель мой муж будет ехать в свою бригаду, на Покровское направление. Пишите в личку, проведем экскурсию, послужите не только словом, но и делом. Хоть какая-то польза от вас будет.
diamond_shop• 16 октября 2024
Ответ дляRenesmeе 16
Автор вам що це приснилося, звідки інформація? Ніде не бачу
он вже вище написали ’джерело - штабні’, новий прикол у ботів