Чаклунка-ведунка• Изменено 18 октября 2024

Добробут, консультація за 1700 і черга переді мною людей

Що за прикол
Я прийшла на 10:30
Тут черга людей(воно записані як до сімейного до лікаря)
А я за 1700 грн маю отримати не повноцінну консультаццю бо часу на мене не буде

Сказали чекати чергу, мене покличуть
Бавовна• 18 октября 2024
Ответ дляУси Пуси
А я думала людина платить за консультацію топового спеціаліста
Все они обычно принимают и в гос . Я плачу за сервис

Уси Пуси• 18 октября 2024
Ответ дляБавовна
Конкретно назовите, топовый врач из поликлиники
Бавовна• 18 октября 2024
Ответ дляУси Пуси
Дороженнко
Уси Пуси• 18 октября 2024
Ответ дляБавовна
Дороженнко
А вона топовий лікар?
Бавовна• 18 октября 2024
Ответ дляУси Пуси
А вона топовий лікар?
Он. У нас -да
Уси Пуси• 18 октября 2024
Ответ дляБавовна
Он. У нас -да
Ви не помилились в прізвищі. І де працює в Добробуті? В мене теж окуліст хороша, але все ж таки вона не топовий лікар, консультація в Добробуті в неї коштує 1400. З моїх топових лікарів в Добробуті зараз вже ніхто не працює, всі перейшли в інші клініки. Добробут зараз не дуже перебіроивий в винайманні лікарів
Голена блондинка• 18 октября 2024
ці всі дорогі клініки дуже переоцінені
часто заплатиш 1500 а лікарю рнельно пофіг на тебе, прописав все по протоколу навіть без коментарів
ці дорогущі клініки тільки для дуже багатих, які гроші не рахують або для застрахованих
просто так туди йти не варто
from Ukraine• 18 октября 2024
Я повне обстеження в Добробуті проходила, жодного разу не чекала, але деякі лікарі дуже сподобались, а деякі, навіть рівня експертів, на відчепись
Бавовна• 18 октября 2024
Ответ дляУси Пуси
А частные клиники только добробут?

Уси Пуси• 18 октября 2024
Ответ дляБавовна
А частные клиники только добробут?
Ми зараз конкретно говоримо про Добробут, це по перше. А по друге, так як правильне прізвище вашого топового лікаря і що ви вкладаєте в поняття топовий. Те, що ви довіряєте лікарю і він вам подобається ще не робить його топовим
deep soul• 18 октября 2024
Автор, вы где? Как прием прошел?
Думаю врач просто сместил запись и принял вас как положено
Уси Пуси• 18 октября 2024
Ответ дляГолена блондинка
ці всі дорогі клініки дуже переоцінені
просто так туди йти не варто
Чому не варто. Якщо ви йдете до конкретного лікаря,який є професіоналом вищої категорії, а в поліклініці такого рівня спеціалісти не приймають, то чому не піти в приватну? Я не з багачів, але саме з дітьми часто ходжу до приватних, бо шукаю конкретних лікарів.
Уси Пуси• 18 октября 2024
Ответ дляdeep soul
Автор, вы где? Как прием прошел?
Та 100%, но автор этого не напишет, потому что не будет повода обгадить
Бавовна• 18 октября 2024
Ответ дляУси Пуси
Прізвище написано правильно. Вам потрібно пояснювати, що таке топовий лікар?
Сокодавка ще та• 18 октября 2024
Ответ дляБавовна
А вы согласны за 1700 сидеть 2 часа в очереди?
Если мне важно приём именно у этого врача, то да
Каллипсо• 18 октября 2024
Ответ дляУси Пуси
Могу написать про Харьков. Дочери нужен был ортодонт, а это дорогое удовольствие и надолго. Так вот нам посоветовали обалденно врача в гос. Дочь не один год ездила к нему и сменила не одну пластину и все бесплатно, а он ещё принимает и в частных за бешеные деньги. Вопрос - зачем платить больше? Дочери исправил прикус почти бесплатно ) Сейчас он зав детским ортодонтическим отделением. Фамилию не писала, но могу написать
Бавовна• 18 октября 2024
Ответ дляСокодавка ще та
А мне важно время , именно за это я и плачу. Именно у этого -это обычно не частная , а институт
Уси Пуси• 18 октября 2024
Ответ дляБавовна
Мені ні. Крутий топовий лікар з нульовою інформацією про нього.
Уси Пуси• 18 октября 2024
Ответ дляКаллипсо
Одиниці дійсно гарних лікарів зараз працює а поліклініках. Але я писала не просто про хороших спеціалістів, а про топових

Мамина корзиночка• 18 октября 2024
Ответ дляЧаклунка-ведунка
О все
Пішла я💐💐💐💐
Куди?Дому?
Уси Пуси• 18 октября 2024
Ответ дляМамина корзиночка
Куди?Дому?
Мабуть ще не вийшла з прийому, замість півгодини їх приймають вже 2 години)
Ждун с Нибиру• 18 октября 2024
Ответ дляБабця в мештах
Наверное забыли вас записать, либо сбой вышел в системе и получилась накладка … бывает такое, но оооочень редко
Да, но в добробуте это случается ооочень часто
Гарнюнька• 18 октября 2024
Ответ дляСокодавка ще та
Вона ж могла підійти до адміністратора і сказати, щоб її прийняли в свій час.
Так як вона платить за консультацію і розраховує потрапити на свій час ,,бо має справи.
І вони б повідомили лікаря і її взяли наступною. Це питання вирішується.
Вона обирає варіант возмущатися просто
Тобто це не по умолчанію? Це ще треба підходити кланятися?
Вишневий цвіт• 18 октября 2024
Ответ дляГолена блондинка
ці всі дорогі клініки дуже переоцінені
просто так туди йти не варто
теж так вважаю, як відкрила папку з усіма заключеннями, які отримала за роки відвідувань найкращих лікарень Києва (платних) та й ох....... від суми, що я вже на це винесла. А по факту, мало було реально фахових консультацій, які б відрізнялись від консультацій в держ клініках по направленню. Багато в мене питань до цих лікарів і до рівня надання послуг.
вАлнуюся сильнА• 18 октября 2024
Ответ дляУси Пуси
Вопрос не мне. Но могу привести пример - мамолог Бобыляк. Тут его часто рекомендуют, в сети отзывы есть. Работает (работал) и в Добробуте, и в Оксфорд- клинике, и государственном диагностическом центре. Цены отличаются в разы в зависимости от места посещения.
Уси Пуси• 18 октября 2024
Ответ длявАлнуюся сильнА
Це топ лікар,чи просто хороший лікар?)
вАлнуюся сильнА• 18 октября 2024
Ответ дляУси Пуси
Це топ лікар,чи просто хороший лікар?)
У меня сложилось впечатление, что топ. О нем здесь полно инфы. В Гугле. Я у него не была. Но когда искала врача, то его фамилия попалась постоянно. Особенно, если онко или подозрение. Он онколог хирург, мамолог.
Шаманю второпях• 18 октября 2024
Ответ дляСокодавка ще та
Вас ще не завели в кабінет, а ви вже не задоволені. Лікар вас ще не бвчив, а ви вже думаєте про не якісний прийом

Буває, що пл часу не встигає лікар прийняти пацієнтів
А повинна бути задоволена?🤣
ТебеОноНадось• 18 октября 2024
Ой, я когда к репродуктологу ходила, было нормально позвонить за час до визита и сказать приехать на час позже. И потом ждешь 1.5-2 часа еще…
Уси Пуси• 18 октября 2024
Ответ длявАлнуюся сильнА
Старанно, когда онколог не принимает них в одном онкологическом центре и них в одной онкологической клинике. Может для уровня поликлиники и первоначальной консультации сойдёт, но я бы точно его не рассматривала с конкретной проблемой в этой области. Для меня топ, это человек с постоянной практикой (это точно не поликлиника, это должна быть больница, где каждый день просто поток разных неординарных ситуаций и способов их решения), это должен быть врач член международных ассоциаций в своем направлении, человек, который регулярно принимает участие в международных конференциях, проходит практику в ведущих клиниках ща рубежом, владеет современными способами диагностики и лечения. Это точно не уровень поликлиники, не встречала там врачей такого уровня