Чаклунка-ведунка• Изменено 18 октября 2024
Добробут, консультація за 1700 і черга переді мною людей
Що за прикол
Я прийшла на 10:30
Тут черга людей(воно записані як до сімейного до лікаря)
А я за 1700 грн маю отримати не повноцінну консультаццю бо часу на мене не буде
Сказали чекати чергу, мене покличуть
Я прийшла на 10:30
Сказали чекати чергу, мене покличуть
Сокодавка ще та• 18 октября 2024
Ответ дляБойова
Ніхто її не має кружити. витрачати свій час даремно? Він безкоштовний?
Вона ж могла підійти до адміністратора і сказати, щоб її прийняли в свій час.
Так як вона платить за консультацію і розраховує потрапити на свій час ,,бо має справи.
І вони б повідомили лікаря і її взяли наступною. Це питання вирішується.
Вона обирає варіант возмущатися просто
Сокодавка ще та• 18 октября 2024
Ответ дляСегодня сержусь
Уже на пол часа, а это дофига уже, а вдруг у человека тоже планы есть?
Ну так треба підійти до адміністратора і повідомити про це)
І питання вирішиться в секунду
Бойова• 18 октября 2024
Ответ дляСокодавка ще та
Вона обирає варіант возмущатися просто
Могла. Я їй написала відразу)
Уси Пуси• 18 октября 2024
Чекаємо тепер виходу автора і другу серію: невдоволення самим прийомом вже
120-120-120 (не худею)• 18 октября 2024
Ответ дляУси Пуси
А я думала людина платить за консультацію топового спеціаліста
Консультацію топового спеціаліста я отримаю безкоштовно в своїй поліклініці. Особисто я плачу за зручність
Зараз все скажу• 18 октября 2024
Ответ дляЧаклунка-ведунка
Я не планую в лікарні провести весь день і чекати черги для цього плачу гроші хочу щоб мене запустили туди в 10 30
Так подойдите на рецепцию и скажите это
Ответ дляСокодавка ще та
Якщо для людини це великі гроші і вона хоче аби всесвіт кружив навколо неї, то треба йти до звичайного лікаря.
Її є ніхто не заставляє зараз платити.
Якщо її щось не влаштовує, то можна встати і піти
Її є ніхто не заставляє зараз платити.
а причем тут кружить? люди платят за сервис в том числе. чтоб не стоять в очереди в эту сумму тоже входит.
Уси Пуси• 18 октября 2024
Ответ для120-120-120 (не худею)
Ви багата знаєте топових спеціалістів, що працюють в поліклініці? Я навіть в Сіті Доктор, в Інто Сані і в Ісідів черзі чекала немало часу,в більшості приватних клінік бувають накладки. Але я ходжу в пр ватні, коли хочу отримати консультацію певного спеціаліста, а не щоб по часу прям точно до нього потрапити
Личко Невеличке• 18 октября 2024
Автор, ви 100% праві
Платна послуга має бути надана вчасно і в повному обсязі
Ті, хто писав вам гидоту, це місцеві нещасні, які звикли отримувати все на шару і від факту того, що ви в змозі оплатити консультацію за 1700 грн готові вас роздерти.
Губка Боб• 18 октября 2024
У мене к гинекологу 2 тысячи и запись за 2 месяца в лучшем случае, тоже была задержка в последний раз, но они там все очень извинялись
Губка Боб• 18 октября 2024
Ответ дляЛичко Невеличке
Автор, ви 100% праві
Бывает и в частных клиниках задерживаются и 1700 на сегодняшний день далеко не самый высокий ценник
Личко Невеличке• 18 октября 2024
Ответ дляГубка Боб
Буває. Але не у вигляді черги з трьох людей.
Я знаю, що це не самий високий цінник. Той спеціаліст, що мені потрібен в добробуті 5000
120-120-120 (не худею)• 18 октября 2024
Ответ дляУси Пуси
Та майже всі. Працюють чи працювали. Чи де по вашому вони собі досвід напрацьовують) Один і той же лікар спокійно може працювати в державній клініці, топовій клініці і клініці рангом трохи понижче. Для вас це новина?
Бабця в мештах• 18 октября 2024
Ответ дляЧаклунка-ведунка
На бажана таке
Наверное забыли вас записать, либо сбой вышел в системе и получилась накладка … бывает такое, но оооочень редко
Сокодавка ще та• 18 октября 2024
Ответ дляМerida
Иногда и в платной случается сбой времени приёма.
Какому-то пациенту необходимо уделить больше времени, какие-то нюансы другие.
Если вы не готовы к такому при платной консультации, то не выбирать такой вариант изначально.
Человеческий фактор есть везде
Бабця в мештах• 18 октября 2024
Ответ дляЗдесяЯ
Что за суперврач за такие деньги???
Сейчас такая стоимость на прием в частной клинике к обычному профильному врачу… Увы везде уже.. цены очень выросли. Еще недавно прием был 800-900 грн. Уже 1700
Губка Боб• 18 октября 2024
Ответ дляЛичко Невеличке
Ну так тему создать на форуме время есть, а подойти и узнать на рецепции нет, странно очень
Губка Боб• 18 октября 2024
И кстати люди могут сидеть не на время, а просто к врачу, тогда они пропускают тех кто на время
Мрію про пончик• 18 октября 2024
Ответ дляЧаклунка-ведунка
То що може мені записатися до неї як до сімейного лікаря і ходити безкоштовно?
Якщо в неї ще ж місця. У нас така педіатр, працювала в державній , перейшла до приватної, ми відразу там заключили декларацію і ходимо по декларації для нас безкоштовно. А люди до неї за гроші намагаються потрапити. Вільних місць по декларації вже немає давно
Виправлялочка• 18 октября 2024
Ответ дляСокодавка ще та
Вас ще не завели в кабінет, а ви вже не задоволені. Лікар вас ще не бвчив, а ви вже думаєте про не якісний прийом
Буває, що пл часу не встигає лікар прийняти пацієнтів
За 1700 они должны красную дорожку перед клиникой расстелить. Ничего там такого в Добробуте нет особенного,врачи обычные
Сокодавка ще та• 18 октября 2024
Ответ дляВиправлялочка
Не должны)
Вы на приём к врачу идёте, а не на красную дорожку.
Виправлялочка• 18 октября 2024
Ответ дляСокодавка ще та
Не должны)
За 1700 должны. Хорошо,что мы не на Позняках,где хоть 5000 прием ставь-все равно ходить будут. Прекрасный врач,высшей категории,с большим опытом,прием 500грн, без очереди.
Виправлялочка• 18 октября 2024
Ответ дляЦвіпканя
Я б на таке розвенулася і пішла. Вибачте, але це чималі кошти, аби таке ставлення було. Вони не єдині, до кого можна звернутися.
И точно не самые лучшие.
Ответ дляСокодавка ще та
Человеческий фактор есть везде
вы обвиняете пациента, который платит за сервис, в том, что он не терпелив.
а, возможно, представителям этого сервиса нужно самим подойти к пациенту и успокоить его? рассказать причину? предложить варианты? хотя, просто успокоить тоже достаточно. некоторые компании предоставляют скидки за их же косяки.
да, человеческий фактор не исключен. но, компания должна быть клиентоорентирована.
Ответ дляСокодавка ще та
Не должны)
на время, которое утвердила сама клиника. если врач не доступен - это проблема с организацией процессов работы клиники. задержка даже в одного пациента, сдвигает и превращает в хаос целый день. каждый следующий пациент должне будет ждать. для этого за такие деньги, у клиники есть доп врачи, доп сервис и т.д.
Уси Пуси• 18 октября 2024
Ответ для120-120-120 (не худею)
Давайте на прикладах. Хто з ваших топових лікарів працює в поліклініці. Бо з моїх тільки одна, дитячий офтальмолог, але вона не топова, просто хороший спеціаліст
Уси Пуси• 18 октября 2024
Ответ дляВиправлялочка
А причем здесь Позняки, если речь о сети клиник. Или в вашем районе в Добробуте консультация 500грн?
Уси Пуси• 18 октября 2024
Ответ дляВиправлялочка
И точно не самые лучшие.
Да, раньше подбор специалистов был лучше. Но тем не менее, там есть хорошие врачи, просто нужно выбирать врача,а не клинику
Бавовна• 18 октября 2024
Ответ дляСокодавка ще та
Її є ніхто не заставляє зараз платити.
А вы согласны за 1700 сидеть 2 часа в очереди?