Гага Газу• 18 октября 2024
Який найдивніший інгредієнт ви коли-небудь додавали в борщ?
і що з того вийшло?
Санта Барбара• 18 октября 2024
не было томатной пасты, взяла кетчуп и сок лимона...а так чего-то необычного не добавляла
Непозбувна Бентега• 18 октября 2024
Не зовсім я. Дитина наліпила галушок з пластиліну і закинула в готовий борщ. Спробував це диво лише тато, бо не знав, що там плаває.
Lilian-nochka• 18 октября 2024
Грушки,но вкусно было,нужно тот рецепт найти,там грушки и чернослив
Кидстаффовна• 18 октября 2024
Ответ дляНепозбувна Бентега
И как давно вы вдова?
А я з косою• 18 октября 2024
Кетчуп вместо томата. Только поженились, нашла у мужа в холодильнике какую-то томатную пасту(как я тогда подумала) и добавила. Был борщ с привкусом корицы и гвоздики. Гадкий, фу.
Кидстаффовна• 18 октября 2024
Делаю на борщ всегда поджарку: лук, морковь, буряк, кислое яблоко без шкурки( оно томится и я его полностью разминаю в пюре), томат, хрен.
Спасу мир• 18 октября 2024
Не я додавала, але їла.
Смажені бички. Це не те щоб дивний інгредієнт, бо борщ з бичками досить популярний на Півдні України, але не у всіх регіонах розуміють цей борщ.
Ще завжди болгарський перець в борщ кладу, знову ж таки, на Півдні це обов´язковий інгредієнт, а інші регіони не завжди розуміють)
Любовь Калистратовна• 18 октября 2024
Ответ дляСанта Барбара
А я всегда так делаю. Кетчуп, сок лимона и помидоры. Муж в восторге!
Спасу мир• 18 октября 2024
Ответ дляНебоброїдка
Бачила як готують зі сливою
В збірнику Клопотенка для шкільних їдалень є рецепт борщу з сливовим варенням)
ШанельКуКу• 18 октября 2024
Не повірите. Сьомгу :) була молода і любила експерименти. До речі, вийшло непогано, але каструля потім пахла :)
ШанельКуКу• 18 октября 2024
Ответ дляСпасу мир
Не я додавала, але їла.
Точно, я з миколаївщини, ці бички
:)
ШанельКуКу• 18 октября 2024
Ответ дляКидстаффовна
И как давно вы вдова?
Пластилін спеціально зроблений так, щоб безперешкодно виходити з організму. Пам´ятаєте, в Службовому романі син ГГ їв пластилін не ппросто так, а з цукром.
Оце так цабе• 18 октября 2024
Завжди додаю гірчицю. Можу аджику. Бабуся давала вишні - смакота!!!
ШанельКуКу• 18 октября 2024
Ответ дляLilian-nochka
О, чорнослив і мама моя додає
Фрекен бок• 18 октября 2024
Ответ дляСпасу мир
Не я додавала, але їла.
Ещё варят с килькой в томате, бюджетный вариант)
Кондуктор автобуса• 18 октября 2024
їла в подруги борщ, засипаний кутею (не першої молодості), яку їй шкода було викинути, я про секретний компонент дізналася тільки в процесі і як вихована дівчинка спожила те люте їдло мовчки, але вижила тільки дивом
Царевна в уггах• 18 октября 2024
Чоловік додав абрикосове варення. Вирішив зробити приємне, зварити борщ. Кажу, о смачний, ти соус чи пасту томатну добавляв? Каже соус який в холодильнику стояв. А у нас немає соусу). Показує банку, а там написано томатний соус а в ній то варення 😁 мама моя його ще дуже густим і темним робить.
Вільний митець• 18 октября 2024
Ответ дляФрекен бок
С нынешней ценой на кильку - уже давно не бюджетный)