Светка-пипетка• 19 октября 2024
Каждый раз поход за продуктами-истерика
Сегодня отнесла 1,500грн.,рынок и атб,и не хватило денег на кассе. Мясо себе+коту,овощи по сезонные,каши,молочка,масло и мука,хлеб и по мелочи. Огурцы 80,помидоры65,зелень 20 грн хилые пучки,капуста цветная или брокколим60-80...Злая...опять все подорожало,а денег больше не становится. Выгадываю,чтобы хоть как то уложиться. Заболела-накупила уже лекарств на 2тыс,и все,думаешь либо ешь,либо болеешь. Просто настроение пропало(((ещё и аренду плати
Вапщета• 19 октября 2024
Ответ дляМишка-шалунишка
так вы же пишете, что это на неделю
Так не вам. Ви чого хвилюйтесь. Купіть кіло сосисок і годуйте чоловіка ними
Мишка-шалунишка• 19 октября 2024
Ответ дляВапщета
я не волнуюсь) странно когда нищенки тут врут вроде вас. Сначала пишете, что на Рождество купили, а потом что это список на неделю.) Вы хоть врите убедительно)
Первоклашка Я• 19 октября 2024
Ответ длякороткопамятна
Имею лежачего больного. У человека 37 лет стажа и пенсия около 4000. На лекарства ежемесячно трачу более 10 тыс. и они дорожают постоянно.
До меня это печаль и осознание,что в этой стране нет будущего с такими стандартами, когда проработав столько лет человек элементарно не может себе позволить лекарства. Я уже не говорю про серьезное лечение, операцию и т.д.
І саме цікаве , що суспільство вважає що жебрацька пенсія виключно проблема пенсіонера і його сімʼї , а десятки пропрацьованих років то неважливо
Співчуваю
Гарантую неперелевки• 19 октября 2024
Ответ дляПервоклашка Я
Лікуються
Читайте не тільки пораднидницю
Таміфлю , ацикловір
Читайте не тільки пораднидницю
Таміфлю , ацикловір
Це обидва вірусні захворювання. Не лікуються, вибачте. Імунітет має справитись сам, від них ліків не існує. Максимум що можна - допомогти організму і зняти симптоматику. А так ’з афлубіном за сім днів, а без афлубіну - цілий тиждень’
Пацаааааааан• 19 октября 2024
Ответ дляМарс атакует
А продукты тоже не покупать? Лечь спать когда хочется кушать?
А навіщо пов´язувати дві окремі теми? Продукти треба покупати смачні і якісні.
А ліки ’від простуди’ не треба купувати ні при доході 20000 грн, ні при доході 12000 у.о.
Марс атакует• 19 октября 2024
Ответ дляПервоклашка Я
Співчуваю
К сожалению, да(((
На все ответ ’у пенсионера есть дети’
Марс атакует• 19 октября 2024
Ответ дляПацаааааааан
Достаточно просто мыть пол?
А Я Самая Самая• 19 октября 2024
Капусты наквасить можно.Буряк есть,морковку по-корейски,морская капуста.Салат из капусты с моркой ,болгарским перцем,цибулей,там витаминов достаточно.А зачем Вам вонючие пластиковые помидоры и огурцы?Ни вкуса ни запаха,ни пользы
Первоклашка Я• 19 октября 2024
Ответ дляГарантую неперелевки
Який афлубін ??
Є противірусний з доказаною ефективністю
Чому експертно видають в ефір діч люди без елементарних знань
Первоклашка Я• 19 октября 2024
Ответ дляМарс атакует
К сожалению, да(((
На все ответ ’у пенсионера есть дети’
І навіть не додумаються що є маса самотніх та знедолених :(
Марс атакует• 19 октября 2024
Ответ дляПервоклашка Я
Який афлубін ??
При любом заболевании мойте пол. Советчицы пишут что это самое эффективное лечение)
Вапщета• 19 октября 2024
Ответ дляМишка-шалунишка
Хто ж вам винен, що мову українську не розумієте.
Ніщенка тут тільки ви. Розумом
Пацаааааааан• 19 октября 2024
Ответ дляВапщета
Це цілком реальні ціни на звичні об´єми.
В кожної сім´ї по різному.
Он тільки що замовила масло ГХІ
930 гривень 900 мл.
В кожної сім´ї по різному.
Он тільки що замовила масло ГХІ
930 гривень 900 мл.
900 мл? Так мало? Це ж вам на...три дні?
Гарантую неперелевки• 19 октября 2024
Ответ дляПервоклашка Я
Який афлубін ??
Вживайте, раз гроші маєте, що за проблема. Герпес і грип прекрасно проходять без ’лікування’ Спокійний режим, здоровий сон, рясне пиття і пачка жарознижуючого. Все, що треба для ’лікування’ цих хвороб. Можна подумати, як барахла на 2 тисячі не нагребти, то не мине. Мине, гарантую. За той же час.
Инстагра_мерша• 19 октября 2024
Ответ дляГарантую неперелевки
Абсолютно погоджуюсь
Але протефлазіт вилікує герпес швидше
Мишка-шалунишка• 19 октября 2024
Ответ дляВапщета
Ніщенка тут тільки ви. Розумом
я украинский язык знаю получше вас) и про ваш ’розум’ уже все в теме сделали выводы
Пацаааааааан• 19 октября 2024
Ответ дляПервоклашка Я
Мають потім деформації обличчя та порушення прикусу
Але зараз принесуть рецепт і на це з гівна та палок
А варто усього лише вчасно прокапатись судинно звужуючими каплями, да?
Белая и пушистая• 19 октября 2024
Ответ дляМлинці зі смайликом
В сусідні темі розповідають як вкладати в цінні папери і землю, в країні безмежних можливостей. Тільки не розповідають, де грошей взяти для старту.
Как вариант на работе заработать
Вапщета• 19 октября 2024
Ответ дляМишка-шалунишка
Мене ’виводи’ любителів курячого філе не цікавлять
Головний кошак• 19 октября 2024
Ответ дляГарантую неперелевки
Дивно. Ні грип ні герпес не лікуються. Пачка ібупрофену 50-70 грн і все на тому ’лікування’.
Если нет денег, сейчас ничего не лечится, к сожалению. Ложись и умирай
Пацаааааааан• 19 октября 2024
Ответ дляГоловний кошак
Я в пятницу была в шоке от того, сколько стоит сегодня удалить аденоиды ребёнку. 30000 грн. Аденоиды. Это была копеечная операция...
В Охматдиті той же лікар, що у приватній рве аденоїди за 30, робив це за 11. В липні цього року.
Але, я може порекомендувати вам клініку, де можна зробити цю маніпуляцію ще дорожче.
Первоклашка Я• 19 октября 2024
Ответ дляГарантую неперелевки
Гарантуєте ?
Я не вживаю ,а лікую , бо маю профільну освіту . І ваші філософські роздуми та гарантії мені байдужі як і моїм стаціонарним пацієнтам; так само як здоровий сон бо є шанс закрити очі їм назавжди без лікування
Гарантую неперелевки• 19 октября 2024
Ответ дляИнстагра_мерша
Абсолютно погоджуюсь
Але протефлазіт вилікує герпес швидше
Прямо вилікує?
Первоклашка Я• 19 октября 2024
Ответ дляПацаааааааан
Ні
Ми дискутуватимемо на рівних ?
Ні , бо до вас шипшина верх лікарської майстерності
Ми дискутуватимемо на рівних ?
Гарантую неперелевки• 19 октября 2024
Ответ дляГоловний кошак
Ну тут не посперечаґсь, але лікувати грип і герпес на дві тисячі треба вміти. Боюсь моїх талантів не вистачить
Головний кошак• 19 октября 2024
Ответ дляПацаааааааан
Это в охматдете и лор институте цены
Гарантую неперелевки• 19 октября 2024
Ответ дляПервоклашка Я
Гарантуєте ?
Ой, ну лікуйте. У вас, мабуть, ті хто на грип і герпес не витрачають по дві тисячі помирають. Як це я ще жива без таких геніальних лікарів - загадка.
Головний кошак• 19 октября 2024
Ответ дляГарантую неперелевки
Вы ’немножечко’ оторвались от реальности. И я совершенно искренне вам желаю пребывать в этом заблуждении и дальше
Пацаааааааан• 19 октября 2024
Ответ дляПузата Хата
І розповідають, що ортодонти і нейтіви з англійської - то панські примхи)
Oh, you speak English? Fantastic! And maybe you have even been abroad the other days? And maybe you even been told that the whole western civilized world successfully heals all kind of flu with Panadol syrup? Mostly...
Первоклашка Я• 19 октября 2024
Ответ дляГарантую неперелевки
Типова порадниця з хамством
Не хворійте