Голова колгоспу• 21 октября 2024
Ситуація з мамою
Мама живе з вітчимом уже більше 20 років
Що сказати про нього? Скажу коротко, я ненавиджу своє дитинство
Мама терпить його характер, щоб ви зрозуміли це людина яка може завестись на рівному місці по маленькій дрібниці, і все літає потім. Я переїхала в інше місто, до них стараюсь їздити рідко. Кожний раз коли мама вже " збирає речі" я її підтримувала. В мене нема свого житла, але я пропонувала орендувати квартиру, зробити все що можливо аби вона вже пішла від нього. Вона погоджується, а потім варто йому заговорити як вона вже біля нього. І так було вже не один раз, чесно кажучи я вже не хочу чути про їх особисте життя бо знаю що щоб там не було, вона всеодно його пробачає. І тут знову, мама в сльозах телефонує і на наступний день уже у мене, знову з фразою "буду подавати на розвод"
Знаєте, я вже скільки раз це чула, що вже просто мовчу, бо знаю що це не надовго. Якщо я буду її підштовхувати на розлучення то я потім буду винна. Знаю, проходила, мені вона вже казала "чого ти втручаєшся"
Як допомогти якщо людина не хоче щоб їй допомогали? Мені її шкода, вона все тягне на своїх плечах, і завжди надіється що він зміниться і все буде добре. Чи буду я поганою донькою якщо просто ніколи не буду втручатись в їх особисте життя?
Болтушка Му• 21 октября 2024
Не втручайтесь, вони дорослі люди самі можуть вирішити свої конфлікти, а якщо ні то значить всіх все влаштовує
Скользкая• 21 октября 2024
У них ролеві ігри, не втручайтесь. Хто хоче підти від неврівноваженного чоловіка, той йде.
Асталависта бэйби• 21 октября 2024
Ваша мама играет главную роль: роль жертвы, а Вы в качестве зрителя. Ваша мама добровольно с ним, её всё устраивает. Вашей маме было глубоко наср@ть на то, что Вам было дискомфортно и страшно в такой семье. Вывод: минимизировать общение с мамой, не выслушивать её жалобы и жить свою жизнь: встречаться с друзьями, найти хобби, познакомиться хорошим МЧ.
Зараз все скажу• 22 октября 2024
Треугольник Карпмана. Гляньте на ютубе. Что делать там тоже есть об этом
Голова колгоспу
• 22 октября 2024
Ответ дляАсталависта бэйби
В мене вже є своя сім´я. Я не можу перестати спілкуватись, вона хороша мама і бабуся. І я не можу закрити перед нею двері коли вона просить. Вона рідко жаліється на нього останнім часом, бо знає що я буду проти нього. Вже коли діло дуже загострюється тоді вже звісно йде до мене. Але в мене діти, навіщо мені і моїй сім´ї ось цей театр
Мию вікна у мороз• 22 октября 2024
Ответ дляАсталависта бэйби
Точно так я и сделала. Спасибо))
Они живут своей жизнью, то ссорятся, то дерутся.
Мне все равно.
Асталависта бэйби• 22 октября 2024
Ответ дляГолова колгоспу
Начинает жаловаться: мама, извини, у меня молоко сбегает или мама извини, мне это неинтересно. Ваша мама просто чпокает Вам мозг и даже не понимает, как Вы нервничаете из-за этого. Drama queen Ваша мама.
Ні за холодну воду• 22 октября 2024
Не надо на себя ничего брать и никого спасать. Они сами разберутся. Они так живут и так и будут жить. Минимизируйте общение по возможности и живите своей жизнью.
Ду да ду да ду• 22 октября 2024
Начнет жаловаться, скажите : ’ Мама, ты сама выбрала себе такую жизнь, и сама продолжаешь жить таким образом.А я уже устала от этого и не хочу это слышать.Если ты так живёшь, значит тебе так нравится.Меня не впутывай в твой психологический мазахизм’
Хома з пастою• 22 октября 2024
Ответ дляАсталависта бэйби
Все верно , похожая ситуация была у меня в детстве , так после того как не стала отца , мать стала на место отца в роли тирана и все это обрушила на меня
Одна_на_всей_планете• 22 октября 2024
Ответ дляЗараз все скажу
А можно вкратце, что делать?
Одна_на_всей_планете• 22 октября 2024
Ответ дляДу да ду да ду
МазОхизм. Мазох он был.
Зараз все скажу• 22 октября 2024
Ответ дляОдна_на_всей_планете
А можно вкратце, что делать?
Нельзя. Открываете ютуб и смотрите если это актуально для вас