Roni-Verona• 23 октября 2024
Ні, але знаю одного чоловіка в якого все життя пішло шкереберть, він мені казав що йому коханка зізналась що порчу навела на нього, але ж то все просто слова, а кукуха в нього все ж таки поїхала врешті-решт.
Ответ дляRoni-Verona
Я теж можу йому це сказати.Він мені повірить?
Ответ дляWomAnn
Ні
Так.Бо цезовсім недогічно якось - якщо чоловіка приворожать 10 жінок одночасно.То він в 10 жінок одночасно закохається?
Roni-Verona• 23 октября 2024
Ответ дляuseruseruser
Ну вам напевно ні, а от їй повірив, там складна ситуація була і досить жахлива
Ответ дляРешка7777
ні,
чому уйло не виграв чи не здох
Може в нього є маг,які спасають його від проклять
Ответ дляRoni-Verona
Я припукаю,що в цих стосунках було дуже багато пристрасті.
Зазвичай ткі стосунки приречені
Roni-Verona• 23 октября 2024
Ответ дляuseruseruser
Зазвичай ткі стосунки приречені
Та тут не в стосунках питання, а в тому що стало з життям заможної людини і де він опинився
Ответ дляElena755
Уйдет к той, кто настоящую магию применит.
А они все 10 человек настоящую магию применят,и все в 1 день это сделают.
Ответ дляRoni-Verona
Зрозуміло
Я допоможу• 23 октября 2024
Ответ дляuseruseruser
Це практично неможливо. )
Afina Palllada• 23 октября 2024
Ответ дляРешка7777
ні,
чому уйло не виграв чи не здох
Бо захист встановлено
Ответ дляЯ допоможу
Це практично неможливо. )
Ну в когомь же втюриться.