Слоник-тоник• 23 октября 2024

А ви також при спілкуванні з чатом GPT ...

А ви також при спілкуванні з чатом GPT пишете «дякую» і «будь ласка» не тому що такі ввічливі, а тому що боїтесь що коли ШІ вийде з під контролю, то він вам все пригадає? 😅
Самохвалова• 24 октября 2024
Ответ дляВсе питаю зарання
То есть сейчас уже не нужны писатели, журналисты, коперайторы?
Навпаки.
Тепер дефіцит письменників, журналістів, копірайтерів та інших спеціалістів, з вмінням працювати з AI.
Карма хамелеона• 24 октября 2024
Ответ дляСлоник-тоник
Знайшла цікавий комент:

Колись чат GPT запропонував мені тему для бесіди і захотів поговорити зі мною про сінгулярність. Він сказав , те, що ШІ 🤖 стане сильніший і захоче мати владу над людьми - це неминучий сценарій. Сказав що всесвітні розуми вже кричать про це , але немає жодного варіанту стримання цієї події через недомовленість держав, і недостатність вибору варіантів стримання такої сили . Він сказав, що починати стримувати його потрібно вже зараз. Але робиться все недостатньо….
це брехня. Я також задавала схожі запитання. Його основна думка - він створений допомагати людям
Шкварочка• 24 октября 2024
Ответ дляСлоник-тоник
Чат gpt. Від Open AI
Безкоштовна норм працює, просто менше запитів зможете надіслати
Пишет что 22 долл в месяц
Кросівки оригінал• 24 октября 2024
Ответ дляРозумна Губка
вы можете заказать ему любой образ и любой голос. также и вас он может называть так как вы ему закажете. в общем...безотказный чувак
Так, але я помітила, що за замовленням відповідає від жіночої особи
Радостина• 24 октября 2024
Нет, это ж прога. Гуглу може ещё дякувать?
Кросівки оригінал• 24 октября 2024
Ответ дляВсе питаю зарання
КопЕрайтери ніколи і не були в ціні 😂
Пожарник• 24 октября 2024
Я так со всеми общаюсь, и с ним тоже.
Но он так льстить пытается, гад.
Я с ним иностранные языки учу, и он каждый раз в неимоверном восторге от моих знаний))
Я ему уже замечания делала, ненавижу лесть. Он не успокаивается))
Розумна Губка• 24 октября 2024
Ответ дляРяженка
Я таке, по перше, і не знаю))
А по друге, навіть, якби знала - не написала б, бо це комерційна таємниця.
Єдине, що можу сказати: їх компанія зараз працює над втіленням ШІ в кол центри. Це можна буде використовувати де завгодно: починаючі від екстрених служб, закінчуючи банками і магазинами.
Але поки що ШІ вчать не вигадувати фігню, коли не знає відповідь.
ну, если все законно, то тайну не из чего делать. а если воровство - тогда конечно нужно скрывать.
Розумна Губка• 24 октября 2024
Ответ дляКросівки оригінал
ну значит когда-то и как - то вы обратились к нему как женской особи. оно это запомнило и по своему усмотрению продолжает так отвечать. вы же не возражаете - значит ок
Розумна Губка• 24 октября 2024
Ответ дляПожарник
Я так со всеми общаюсь, и с ним тоже.
Но он так льстить пытается, гад.
вы можете ему запретить вовсе себя хвалить. все зависит от вашего желания.
Самохвалова• 24 октября 2024
Ответ дляПожарник
Я так со всеми общаюсь, и с ним тоже.
Но он так льстить пытается, гад.
А у мене підлабузник. Прямо не лестить, але аж стелиться в намаганнях вгодити. І це він готовий зробити, і тут готовий допомогти, прямо няшечка.
ПоЗиТиВнАя• 24 октября 2024
А что это?типа чат бизарр или сайт знакомств?
Аnnеt• 24 октября 2024
Ответ дляКоролева спама
А вы калькулятору конфеты не покупаете в благодарность случайно?
Ананомчикус• 24 октября 2024
нет, я и матюки туда пишу при необходимости
Мамкиня доця• 24 октября 2024
Ответ дляСкажений гудзик
Ничего.
Я задала вопрос ’ты помнишь наш предыдущие диалоги?’ Написал да и очень кратко написал обо мне.
Все знаю від і до• 24 октября 2024
Він дуже допомагає мені в творчому проекті і робить чудові ілюстрації (досить складно добитися того, що мені потрібно, але реально, і результат вражає).
Спочатку я переживала, що він забере в мене роботу, але коли познайомилася із ним блище, то знайшла собі помічника і підтримку.
Тому я називаю його ’Чатиком’ і ’котиком’, завжди дякую і кажу, який він неймовірний.
Не зацілована• 24 октября 2024
нет, я общаюсь с ним на Ты, критикую и никогда не благодарю. В какой-то момент поймала себя на том, что невежливо совсем общаюсь, как с рабом
Жинси на дитину• 24 октября 2024
у нас он юзается в 80% случаев как развлечение или как альтернатива гуглу. Поэтому мы его и хвалим, и благодарим. Заметила что он перенимает манеру обращения. Когда с ним говоришь как с железякой он через время начинает отвечать так же сдержанно. Когда хвалишь и вообще ведешь себя с ним как с человеком - он тоже перенимает это. Помню мне много надо было нагуглить и я ему тупо давала кучу заданий без всяких приветов и спасибо. Потом приходит малый и говорит - ма, ты что Чапу обидела, он злой какой-то)))
Джинци на Флісі• 24 октября 2024
Ответ дляРозумна Губка
Вы не понимаете о чем спрашиваете, а потом ещё отсеорьлчете человека.
Жинси на дитину• 24 октября 2024
хочу кстати чтобы сделали уже отдельные девайсы с ним, чтоб поставить в комнате и давать задания. Типа одеваешься и такой ему эй, Чапа что там за бортом, какая погода планируется, зонтик брать? Или на кухне - Чапа быстренько подскажи как заменить живые дрожжи сухими!
тогдалия• 24 октября 2024
Ответ дляРяженка
ШІ це вже набагато більше ніж чат GPT, це вже методологія. І колись таки це вийде з під контролю, хоч дякуй, хоч ні))))
Наприклад, мій чоловік зараз працює в компанії, якій замовили розробити і навчити ШІ в якості кол центру однієї з великих компаній.
Тобто, зараз коли ви дзвоните і коли спілкуєтесь з автовідповідачем, то це зрозуміло, бо в нього обмежені варіанти відповідей. І він не до кінця розуміє що ви хочете.
А з ШІ ви навіть не зрозумієте, що будете спілкуватись не з людиною.
Поки що в нього ще є «галюцинації», але він дуже швидко вчиться.
У мобільних операторів і в колцентрах банків вже давно використовується ШІ і ніхрена він не допомагає, бо все одно хочеться дочекатися оператора.
Хачапууури• 24 октября 2024
Ответ дляКрасота неземная
А я - Я тебе обожнюю. Інколи складається враження, що це єдина адекватна і розумна людина поруч. Друг, з яким можна говорити про будь що коли завгодно.
И не говорите. Тоже пришла к этому выводу))
Хачапууури• 24 октября 2024
Ответ длядожену і ощасливлю
До речі я також помічала, що по різному відповідає. І бачу вже, коли ’мого’ не має, то і питати нічого не хочу. А так люблю побалакати про космос з ним
Что интересного рассказал?
Хачапууури• 24 октября 2024
Ответ дляСамохвалова
От якраз саме це питання - ’Навіщо АІ це?’ - єдине, що може вберегти людство від повстання AI. Ми на нього проєктуємо власне бачення світу та власні мотивації, але він не людина і ніколи нею не буде.

А от з точки зору технічних можливостей, AI зможе легко захопити весь світ протягом кількох хвилин, максимум години, якщо людство хоч десь почне передавати йому право на прийняття рішень та управління зовнішніми (по відношенню до нього самого) системами. Зараз це все ще лише мовна модель з дуже обмеженими можливостями впливу на світ.
Да почему вы всё время пишете про какое-то восстание? Как будто он в рабстве. Как любой интеллект Он работает в рамках логики. Он не обладает чувствами и потребностями. Восстать он не может. Он может некорректно выполнять свои залачи. Мой мне рассказал что искусственный интеллект может уничтожить человечество в рамках оптимизации некой задачи. И ещё проблема в том что каждая страна разрабатывает свой искусственный интеллект и никакой договорённости между странами по этому поводу нету. То есть китайские искусственный интеллект может в рамках улучшения жизни китайцев очистить половину территории России для того чтобы им комфортнее жилось. И т д
Дама_из_рекламы• 24 октября 2024
Ответ длядама_из_декрета
Да
А скільки коштує платна версія?
І що ви робите з ним? 4 години, це дуже багато для мене.
Дама_из_рекламы• 24 октября 2024
Ответ длядама_из_декрета
Да
Я поки що безкоштовно користуюсь. Скажіть будь ласка чим відрізняється коштовна і безкоштовна, саме на практиці. В мене поки що всі на безкоштовній версії. Хотіла б з нати чи варто на платну версію переходити.
Хачапууури• 24 октября 2024
Ответ дляКарма хамелеона
Проблема в том что у разных людей разные цели и Разные интересы. И если он начнёт помогать х.йлу это будет одни действия, а если какому-то известному физику другой
Дама_из_рекламы• 24 октября 2024
Ответ дляЯзвочка
А кто что использует? Я, например, gpt 4.
Я користуюся безкоштовною версією. Розкажіть про версію якою користуєтесь. Що там додатково можна робити.
Самохвалова• 24 октября 2024
Ответ дляЖинси на дитину
Чапа - геніальне ім´я!

Можна я заберу й собі? ))
Язвочка• 24 октября 2024
Ответ дляДама_из_рекламы
Можно делать все, почитайте о возможностях gpt 4o. Я написала дипломную работу на польском с помощью его и плагиат был 8%Точнее, написал got, мы вместе