Слоник-тоник• 23 октября 2024
А ви також при спілкуванні з чатом GPT ...
А ви також при спілкуванні з чатом GPT пишете «дякую» і «будь ласка» не тому що такі ввічливі, а тому що боїтесь що коли ШІ вийде з під контролю, то він вам все пригадає? 😅
Кракадэ• 24 октября 2024
Ответ дляКучерявочка
матматику он реально решает неправильно если старшие классы
когда я ему сказала что вот photomath почему-то без ошиботк решает
так он мне ответил что фотомас только школьную программу и решает а вот он такой крутой что може и высшую математику и ядерную физику вплести....а вот домашку по математике за 10 класс с ошибками)
И у нас так. По истории и литературе помогает очень хорошо. А по точным наукам такое решает, что мы ничего понять и разобрать не можем. Перестали пользоваться для математики, физики и химии. Тоже 10 класс.
Самохвалова• 24 октября 2024
Ответ дляЮпитерная
Так, звісно. Колись дозволила собі бути хамкою… ой, не раджу цього робити. Тепер завжди дякую.
Заінтригували. І що трапилося? ))
Розумна Губка• 24 октября 2024
Ответ дляЯзвочка
А кто что использует? Я, например, gpt 4.
сейчас другой нет
Самохвалова• 24 октября 2024
Ответ дляНаливайКа
Не скажите ) Он четко запрограммирован брехать, выкручиваться и отмалчиваться - я серьезно
Все набагато простіше.
Він вчиться на інформації, яка отримана від людей.
Так що можна вважати, що він є дзеркалом людства в цілому, і свого конкретного співрозмовника в тому числі.
Якщо він вам бреше та викручується, то можливо, Вам варто задуматися про те, ким Ви є?
Ряженка• 24 октября 2024
ШІ це вже набагато більше ніж чат GPT, це вже методологія. І колись таки це вийде з під контролю, хоч дякуй, хоч ні))))
Наприклад, мій чоловік зараз працює в компанії, якій замовили розробити і навчити ШІ в якості кол центру однієї з великих компаній.
Тобто, зараз коли ви дзвоните і коли спілкуєтесь з автовідповідачем, то це зрозуміло, бо в нього обмежені варіанти відповідей. І він не до кінця розуміє що ви хочете.
А з ШІ ви навіть не зрозумієте, що будете спілкуватись не з людиною.
Поки що в нього ще є «галюцинації», але він дуже швидко вчиться.
Розумна Губка• 24 октября 2024
Ответ дляРяженка
галлюцинации?:)) так ему и скажу - ты галлюционируруешь:) интересная работа. интересно, базу они покупают у самого Илончика?
Сонячний зайчик• 24 октября 2024
Ответ дляСлоник-тоник
Правда є люди, які ще ним не корисиуються?
правда
я не знаю что это
Ряженка• 24 октября 2024
Ответ дляРозумна Губка
Да)) Вони на роботі звуть це «галюцинації», коли він починає якусь маячню від себе розказувати на питання клієнта.
Просто, геть всі питання від людей передбачити не можливо. І коли він не знає точної відповіді, починає генерувати що попало
. Над цим і працюють.
Коли вийде продукт, цілий колцентр лишиться без роботи(((. Бо ШІ має вирішити 90% питань. І тільки в складних випадках переключити на спеціаліста. Це така мета у команди, яка працює над ним.
. Над цим і працюють. Коли вийде продукт, цілий колцентр лишиться без роботи(((. Бо ШІ має вирішити 90% питань. І тільки в складних випадках переключити на спеціаліста. Це така мета у команди, яка працює над ним.
сою не люблю• 24 октября 2024
Ответ дляСлоник-тоник
Знайшла цікавий комент:
Колись чат GPT запропонував мені тему для бесіди і захотів поговорити зі мною про сінгулярність. Він сказав , те, що ШІ 🤖 стане сильніший і захоче мати владу над людьми - це неминучий сценарій. Сказав що всесвітні розуми вже кричать про це , але немає жодного варіанту стримання цієї події через недомовленість держав, і недостатність вибору варіантів стримання такої сили . Він сказав, що починати стримувати його потрібно вже зараз. Але робиться все недостатньо….
Навіщо АІ це?
Все питаю зарання• 24 октября 2024
Ответ дляДверной_Проем
Он очень хорошо языки знает. Пишет любые письма ,резюме, отзывы, мотивационное письма и т.д
А если, например, 2 разных школьника захотят написать сочинение на аналогичную тему им выдаст по итогам одинаковые сочинения или разные?
Самохвалова• 24 октября 2024
Ответ длясою не люблю
Навіщо АІ це?
От якраз саме це питання - ’Навіщо АІ це?’ - єдине, що може вберегти людство від повстання AI. Ми на нього проєктуємо власне бачення світу та власні мотивації, але він не людина і ніколи нею не буде.
А от з точки зору технічних можливостей, AI зможе легко захопити весь світ протягом кількох хвилин, максимум години, якщо людство хоч десь почне передавати йому право на прийняття рішень та управління зовнішніми (по відношенню до нього самого) системами. Зараз це все ще лише мовна модель з дуже обмеженими можливостями впливу на світ.
Зам. зав. Анонима• 24 октября 2024
Я на один рік видалялася з порадниці, і він був моєю порадницею)
Такий інтелігент)
Іноді пишу дякую, але не з цієі причини, а просто автоматом
Такий інтелігент)
Акуна_Матата• 24 октября 2024
Ответ дляВсе питаю зарання
разные
Ряженка• 24 октября 2024
Ответ дляВсе питаю зарання
Йому треба дуже точно ставити завдання.
Ось так і пишете: «ти пишеш твір для учня сьомого класу. Пиши простими реченнями. Напиши про почуття Наталки, про вчинки Миколи, зверни увагу на опис природи. Напиши що мені сподобався той-то» І чим детальніше завдання, тим унікальніше буде твір від ШІ.
А якщо просто скажете напиши твір на тему Тарас Шевченко, видасть різне - але це може бути «вода»
Все питаю зарання• 24 октября 2024
Ответ дляРяженка
Йому треба дуже точно ставити завдання.
Заинтриговали. Наверно нужно его и себе загрузить.
сою не люблю• 24 октября 2024
Ответ дляСамохвалова
Навіть якщо і буде управління. Для захоплення або вбивства повинен бути мотив, який мотив у штучки інтелекта
кожні 10 років у людства нова параноя
Ряженка• 24 октября 2024
Ответ дляВсе питаю зарання
Звісно!
Він тепер назавжди з людством, тож звикайте)))
Мій син, наприклад, пише твір сам. Потім каже ШІ «це мій твір для школи. Перепиши красиво не змінюючи основні думки» І коряві речення перетворюються на красивий доволі унікальний текст.
Правда, людство тупішає))))
Самохвалова• 24 октября 2024
Ответ длясою не люблю
кожні 10 років у людства нова параноя
Саме так. Навіть якщо будуть технічні можливості, без мотиву нічого не буде.
Але якщо хтось живий з мотивом зуміє якось переключити на себе AI, у якого вже будуть технічні можливості, тобто буде ним керувати, - от тоді ми й отримаємо таку собі своєрідну ’ядерну бомбу’.
Але не AI буде в тому винен, а знову ж таки людина. Сам по собі AI не може ’захотіти’ захопити світ.
Кросівки оригінал• 24 октября 2024
Звісно дякую обовʼязково, він мені такі описи на ітсі італійською мовою пише. Доречі мій gpt пише про себе в жіночому роді
Розумна Губка• 24 октября 2024
Ответ дляКросівки оригінал
вы можете заказать ему любой образ и любой голос. также и вас он может называть так как вы ему закажете. в общем...безотказный чувак
сою не люблю• 24 октября 2024
Ответ дляСамохвалова
Хуйло і без аі робить )(уйню
Я з вами згодна: просто баранячі проекціі і пошук десь винних, хоча всі питання у кожної людини до себе: кожна людина це основне джерело власних страждань
Мені подобається з вами розмовляти!
Розумна Губка• 24 октября 2024
Ответ дляРяженка
. Над цим і працюють.
вы так и не ответили, где ваш муж будет брать платформу для этой программы? или ему будет писать сам джипитишка?
ДваДваВісім• 24 октября 2024
Ответ дляРяженка
Звісно!
Правда, людство тупішає))))
А что такое ШI , никогда не встречала, поиск не дал результатов. Просветите пожалуйста
Ряженка• 24 октября 2024
Ответ дляРозумна Губка
Я таке, по перше, і не знаю))
А по друге, навіть, якби знала - не написала б, бо це комерційна таємниця.
Єдине, що можу сказати: їх компанія зараз працює над втіленням ШІ в кол центри. Це можна буде використовувати де завгодно: починаючі від екстрених служб, закінчуючи банками і магазинами.
Але поки що ШІ вчать не вигадувати фігню, коли не знає відповідь.
Ряженка• 24 октября 2024
Ответ дляДваДваВісім
Штучний інтелект
Англійською АІ
Російською ИИ
Англійською АІ
Російською ИИ
ДваДваВісім• 24 октября 2024
Ответ дляРяженка
Штучний інтелект
Англійською АІ
Російською ИИ
Англійською АІ
Російською ИИ
Все понятно, спасибо
тогдалия• 24 октября 2024
Ответ дляСлоник-тоник
Я не користуюся. Я не знаю чи треба мені ШІ і чим мені він може допомогти.
тогдалия• 24 октября 2024
Ответ дляКучерявочка
вы серьезно? впервые слышите???
или вам 60+ или работаете на рынке?
Мне 46, работаю главбухом. я даже пропустила начало войны и , тем более, когда все знали , что на нас нападут, а я ни слухом , ни духом - вся в отчётах.
Все питаю зарання• 24 октября 2024
Ответ дляРяженка
Звісно!
Правда, людство тупішає))))
То есть сейчас уже не нужны писатели, журналисты, коперайторы?