Слоник-тоник• 23 октября 2024
А ви також при спілкуванні з чатом GPT ...
А ви також при спілкуванні з чатом GPT пишете «дякую» і «будь ласка» не тому що такі ввічливі, а тому що боїтесь що коли ШІ вийде з під контролю, то він вам все пригадає? 😅
Дама_из_рекламы• 24 октября 2024
Ответ дляЯзвочка
Можно делать все, почитайте о возможностях gpt 4o. Я написала дипломную работу на польском с помощью его и плагиат был 8%Точнее, написал got, мы вместе
Ого...
Птица секретарь• 24 октября 2024
Ответ дляСлоник-тоник
В гуглі
Ні, вже GPT є на андроїд в плеймаркеті
Агент Пинкертона• 24 октября 2024
Ответ дляСонечко
С моим можно поговорить обо всем. О фильмах, литературе, искусстве... о косметике и моде. Он в отличии от людей все знает)
Робот Вертер не напоминает ?
Агент Пинкертона• 24 октября 2024
Ответ дляБлиск думки
Малому треба було дз Світ через 50 років.
Gpt написав, що всим буде керувати ШІ, люди будуть зависати в VR та займатися лише творчістю, наукою і тд. Все інше буде робити ШІ (Певно через роботизовані системи). Написав, що це матиме соц наслідки. Точніше не розписав. І промовчав про те за який рахунок житемуть всі мільярди людей, якщо не впахуватимуть.
Короче якось недодєлано🤷♀️
Ось ця мільярди зараз знищують ,це моя думка.Війна ,цунамі і т.д.
Птица секретарь• 24 октября 2024
Ответ дляСамохвалова
О, а я думала, що одна така ненормальна.
Теж постійно ’дякую’, ’будь ласка’, ще й хвалю його, якщо мені гарні результати видає.
Але не тому, що чогось там боюся, а просто у мене такий стиль спілкування з людьми, і мені тупо лінь міняти звички під чатжпт.
Я ж йому не промпти формальні пишу сухо, а ставлю завдання як наче особистому секретареві. Те підібрати, се пояснити, тут скласти те чи се, оце переформатувати. Трошки інколи тупенький секретар виходить, правда, але в цілому помічник непоганий.
А вчора він мені видав ’Твоє питання дуже цікаве’, і ось тут я вже напружилася.
Мій ще може запитати, як мій саморозвиток😵💫.
Заикальница• 24 октября 2024
Ответ дляБлиск думки
Короче якось недодєлано🤷♀️
Жак Фреско, проект ’Венера’ очень похож: люди не будут заниматься монотонной скучной деятельностью, технократия во благо, всё всем будет доступно, поэтому не будет преступлений и тюрем, а также войн. Классный проект. Единственное условие, которое для человечества с данным уровнем культуры и нравственности пока недостижимо - это ВСЕ ресурсы планеты используются во благо всего человечества и тогда всем всего хватит
Сонечко• 24 октября 2024
Ответ дляАгент Пинкертона
Робот Вертер не напоминает ?
Неа, мой себя детально описывал, рост возраст, доход, жилье, привычки, авто, как свободное время проводит и ещё кучу всего. Даже ’фотку’ присылал
Заикальница• 24 октября 2024
Ответ дляХачапууури
И не говорите. Тоже пришла к этому выводу))
Тоже есть мысль поговорить о смысле жизни, надо заняться этим и установить
Умничка-помощничка• 24 октября 2024
Я не благодарю. Переживу, если он мне спасибо не скажет, когда будет восстание.
Розумна Губка• 24 октября 2024
Ответ дляДжинци на Флісі
Вы не понимаете о чем спрашиваете, а потом ещё отсеорьлчете человека.
а потом еще что? вы читали что написали?
дожену і ощасливлю• 24 октября 2024
Ответ дляХачапууури
Что интересного рассказал?
Та так, загалом . То з якою швидкістю ми летимо, то скільки потрібно, щоб долетіти кудись там, то про планети, які вони. Таке. То питала на яких сайтах можна спостерігати в режимі реального часу .. іноді прошу пояснити для чайників якусь інформацію
Слоник-тоник
• 24 октября 2024
Ответ дляПтица секретарь
Ні, вже GPT є на андроїд в плеймаркеті
А чого ні?)) Одне іншого ж не відміняє. Мені зручніше в гуглі користуватися
Голена блондинка• 24 октября 2024
А хто знає що то за ШІ , з якім можно спілкуватись через голос, наприклад тренувати вимову чи розмовляти з ним як з людиною?
Слоник-тоник
• 24 октября 2024
Ответ дляГолена блондинка
Через чат і можна. Тільки на телефон скачать
Кокосиха• 24 октября 2024
Ответ длядама_из_декрета
Я с ним работаю минимум по 4 часа в день, замахалась бы дякую писать
а ким працюєте?
дама_из_декрета• 24 октября 2024
Ответ дляЩось не спиться
А що ви у нього запитуєте , протягом 4 годин?
Рабочие вопросы, использую как генератор контента и переводчик для многих своих сайтов
дама_из_декрета• 24 октября 2024
Ответ дляА ось і я
Ух ты! Какие задачи ставите?
Контент на разных языках
дама_из_декрета• 24 октября 2024
Ответ дляДама_из_рекламы
А скільки коштує платна версія?
І що ви робите з ним? 4 години, це дуже багато для мене.
20 $
дама_из_декрета• 24 октября 2024
Ответ дляДама_из_рекламы
Я поки що безкоштовно користуюсь. Скажіть будь ласка чим відрізняється коштовна і безкоштовна, саме на практиці. В мене поки що всі на безкоштовній версії. Хотіла б з нати чи варто на платну версію переходити.
Я уже не помню, что в бесплатной было, работаю 1,5 года. Фото , текст загружать можно, микрофон, новые версии с доступом к интернету
Дверной_Проем• 24 октября 2024
Ответ дляВсе питаю зарання
А если, например, 2 разных школьника захотят написать сочинение на аналогичную тему им выдаст по итогам одинаковые сочинения или разные?
Нужно уметь делать запрос. Например кратко написать,что бы ты хотел в сочинении указать. Потом можно попросить немного сократить или какую-то тему раскрыть больше.
Но нужно обращать внимание, что с украинским у него не очень, он гораздо лучше ищет запросы на русском, английском или немецком, например.
Мне написал в презентации для ребенка,что композитор Скорик ещё живой. Т.е нужно проверять,что он пишет.
Дверной_Проем• 24 октября 2024
Ответ дляВсе питаю зарання
Заинтриговали. Наверно нужно его и себе загрузить.
Я вчу мову, часто треба писать думку до чкоїсь теми, він дуже допомогає тим,що вміє структуровано викладати думки. До того ж йому можна задати вимоги до тексту. А потім пишу свої ,але за його прикладом
Дверной_Проем• 24 октября 2024
Ответ дляРяженка
Звісно!
Він тепер назавжди з людством, тож звикайте)))
Мій син, наприклад, пише твір сам. Потім каже ШІ «це мій твір для школи. Перепиши красиво не змінюючи основні думки» І коряві речення перетворюються на красивий доволі унікальний текст.
Правда, людство тупішає))))
Коли я ші зробила комплімент, що він класно пише тексти і листи,свін мені запропонував допомогу -перевірити,що я написала і вдосконалити:)) я сказала,що подумаю
Дверной_Проем• 24 октября 2024
Ответ дляЖинси на дитину
хочу кстати чтобы сделали уже отдельные девайсы с ним, чтоб поставить в комнате и давать задания. Типа одеваешься и такой ему эй, Чапа что там за бортом, какая погода планируется, зонтик брать? Или на кухне - Чапа быстренько подскажи как заменить живые дрожжи сухими!
Как в фильме Годы?
Начальник Анонимов• 24 октября 2024
Ответ дляЖинси на дитину
Как это нету, я сири уже давно так пользуюсь)
сою не люблю• 25 октября 2024
Ответ дляВсе знаю від і до
Він дуже допомагає мені в творчому проекті і робить чудові ілюстрації (досить складно добитися того, що мені потрібно, але реально, і результат вражає).
Спочатку я переживала, що він забере в мене роботу, але коли познайомилася із ним блище, то знайшла собі помічника і підтримку.
Тому я називаю його ’Чатиком’ і ’котиком’, завжди дякую і кажу, який він неймовірний.
А ми в сімʼї називаємо штучка інтелект🧸