побольшомусекретику• 24 октября 2024
Популярні теми в літературі
Як ви вважаєте, які теми в дитячій літературі найбільше цікаві підліткам, що самі читали?
В принципі можна логічно відповісти, що сподобатись може будь яка тематика, якщо цікаво її подати, але ця відповідь не підходить)
Блондинка в Шоколаде• 24 октября 2024
Ответ дляЩедрик
Подростки читают уже не детскую литературу
Погоджуюсь повністю. Я з 10 років читала Анжеліка, тарзана, твх що співають в теоріях і т.д
побольшомусекретику
• 24 октября 2024
Ответ дляДикая Роза
Мій підліток точно не буде читати те, чим захоплювалася я)
У мене ситуація приблизно така сама
Щедрик• 24 октября 2024
Моя 16 летняя дочь сейчас читает Дюну, до этого:
Девочка, которая любила Тома Гордона
Над пропастью во ржи
О дивный новый мир
Дальше уже не помню.
У этих книг мало общего, чтобы можно было вывести какую то заинтересованность конкретными темами.
У меня тоже не было каких то конкретных любимых тем.
Девочка, которая любила Тома Гордона
Над пропастью во ржи
О дивный новый мир
Дальше уже не помню.
Крайня невістка• 24 октября 2024
Якщо Поттер сподобався, хоча б фільм, а не книжки, то можна спробувати почитати Персі Джексона, він до того ж коротший
Перловая Кашка• 24 октября 2024
Сходження на трон 2, там всього лише 2 книжки, першу на пробу можете взяти, або в бібліотеку сходіть разом та вичитайте щось, попитайте у працівників, вони вас зацікавлять)
побольшомусекретику
• 24 октября 2024
Ответ дляКрайня невістка
Поттера читати почали в 11 років, в 12 вже скінчили серію, подача там була як треба, навіть після 4-ї книги, коли вже історія ставала менш дитячою, то з ще більшим інтересом дочитали. А книжка по Персі Джексону, сподіваюсь, буде цікавіше фільму, дякую!
побольшомусекретику
• 24 октября 2024
Ответ дляЩедрик
Девочка, которая любила Тома Гордона
Над пропастью во ржи
О дивный новый мир
Дальше уже не помню.
Девочка, которая любила Тома Гордона
Над пропастью во ржи
О дивный новый мир
Дальше уже не помню.
Непоганий списочок, дякую!
побольшомусекретику
• 24 октября 2024
Ответ дляПерловая Кашка
Назва навела на думку що це така собі лайтова ’затравочка’ для подальшого читання Джорджа Мартіна і його Престолів з Домом Дракона)
Maks ProMax• 24 октября 2024
Кому як, пригодницькі фентезі мабуть топ 1 сьогодні в плані популярності, той самий Поттер яскравий приклад, який вже став класикою
Можете глянути Скандера
Перловая Кашка• 24 октября 2024
Ответ дляпобольшомусекретику
Нууу, деякі моменти можливо схожі з Престолами, наприклад сильні жіночі персонажі, головна героїня у цих книгах може асоціюватись з Арією, магія теж вочевидь присутня, і, власне, політичні інтриги що з назви можна вже зрозуміти, але до Престолів занадто далеко, це думаю вам і так зрозуміло)
побольшомусекретику
• 24 октября 2024
Ответ дляПерловая Кашка
Тоді перед Мартіном ЛОТР спробую)
Перловая Кашка• 24 октября 2024
Ответ дляпобольшомусекретику
Тоді перед Мартіном ЛОТР спробую)
Лотр теж література доросла, трошечки простіша, але якщо ви не підготовлені то вас може задушнити, велика втрата, що одне що інше шедеври
побольшомусекретику
• 24 октября 2024
Ответ дляСоображалочка
Спробуйте детективи, якщо не сподобається то старе добре фентезі
Детективи самій дуже цікаві) Є якісь ’пропозиції’?
Соображалочка• 24 октября 2024
Ответ дляпобольшомусекретику
Еґґі Мортон, книжка нібито не для підлітків, але сюжет там навіть мені цікавий був
Мама фіфті цента• 24 октября 2024
Ответ дляпобольшомусекретику
Артеміс Фаул
Мама фіфті цента• 24 октября 2024
Ответ дляпобольшомусекретику
Справа яку веде Енола Холмс