Мрію про пончик• 26 октября 2024
Свекруха спитала навіщо я кожен ранок мию дочку? Застужу.
І от що такій людині відповісти? Типу ти в ввечері купала, навіщо ще й зранку її в душ? А потім ходять вонючки , бо щ дитинства не привчили митися. Тепер розумію, чому я вчила свого чоловіка кожен день міняти труси і носки на свіжі...
Забобонний фрукт• 26 октября 2024
Во первых лет до 10 и не надо 2 раза мыться. Ну после прогулки помыть ребенка это да, особенно летом. А так вы можете приучать хоть целый день мыться, подростком это будет совершенно другой ребенок.
Некомильфо• 26 октября 2024
Ответ дляПанна Кота
Простите, а что ваш ребенок да и вы тоже делаете ночью, что утром уже вонючки?
Вы утром или ночью в туалет не ходите? По-маленькому, по большому? Так и надеваете чистые трусы поверх и идете на работу, не подмывшись? Всегда удивляли такие глупые вопросы
Невгамовна• 26 октября 2024
Ответ дляМрію про пончик
Аха ха ха 😂. Мы не вонючки! Но вот так мне нравится. Утром перед садиком и работой душик принять. Освежиться, проснуться)
Ну Вам понятно. Но зачем сравнивать свои зрелостные запахи, с детскими? Впервые узнала, что садиковские дети без утреннего душа воняют, мы не говорим о гигиене после туалета. И конечно же Вы первая тронутая мамаша, что купает перед садом ребенка, или, что вероятнее, триль
ОбережнаЯ• 26 октября 2024
Ответ дляМрію про пончик
Вона гостює у нас. А ви завжди не розібравшись даєте нікому не потрібні поради?
А навіщо Ви миєте дитину кожного ранку? Вона у Вас запацьора? Чи Ви не чули про гідро-ліпідну мантію шкіри і наслідки її змивання? Чи у Вас ОКР і Ви вирішили відірватися на дитині?
ОбережнаЯ• 26 октября 2024
Ответ дляМрію про пончик
Удалено администрацией...
Анонім Секретар• 26 октября 2024
Ответ дляМрію про пончик
Сьогодні субота. Вихідні попереду)Чому такий настрій агресивний у всіх?
Уже помылись?
Гореотума• 26 октября 2024
Омг. Это что ребенок делает ночью, что просыпается грязным и вонючим? Или вам ну совсем нечего делать?
А чтобы свекровь не лезла и не комментировала ваши странности, меньше ее в них посвящайте(и не только ее). В идеале - живите отдельно
Мрію про пончик
• 26 октября 2024
Ответ дляЗабобонний фрукт
Тут вы правы. Сыну 14 и нужно криком в ванну загонять.
Мрію про пончик
• 26 октября 2024
Ответ дляОбережнаЯ
Я її не вимиваю з милом. Я її освіжаю. Чистимо зубки, вмиваємося, пісі/каки миємо. Та свіженька, бадьора біжить в садочок)
Мрію про пончик
• 26 октября 2024
Ответ дляГореотума
В идеале читать полностью. Где я написала, что мы вместе живём ? Покажите
ПростоБелка• 26 октября 2024
Ответ дляПанна Кота
В мене топлять як в аду. На ранок під простинкою мокра. Я миюсь, а хтось іде в люди смердіти. Діти ще гірше переносять жару. Хтось після сексу мокрий, але ж воно ж зовсім не смердить, ага.
ПростоБелка• 26 октября 2024
Ответ дляЩебетуха
І шо))
Мої діти миються ввечері, зранку чистять зуби і інтимна гігієга, душ зранку за потреби або якщо літо і вночі спекотно.
Свинями не вважаємо себе.
Ну то не мийтеся. Хто ж заставляє.
ПростоБелка• 26 октября 2024
Ответ дляНевісточка ж
Нащо мити дитину 6-річну кожного ранку? Вона ж не потіє як ви
Бо до гігієни пиивчають в 6, щоб в пятнадцять поруч не було смердючого підлітка.
ПростоБелка• 26 октября 2024
Ответ дляПасхальний тролік
Агресивна троляка, що пише про ’кубло’ в кожній своїй темі
А хто ви?
Сладкий лимончик• 26 октября 2024
Ответ дляМрію про пончик
Антонім до слова свіжість - затхлість. Що відбувається з вашою дитиною і з вами протягом ночі та ранку, що викликає затхлість тіла?
Можливо вам потрібно до лікаря? Хоча б дитину заведіть. Це не нормально, те, що ви описуєте.
Дайте вподобайок• 26 октября 2024
Ответ дляМрію про пончик
Це Ваші таракани, ранком не всім потрібен душ, якщо постіль чиста.
Панна Кота• 26 октября 2024
Ответ дляПростоБелка
Я сама себе отапливаю квартиру. Ну и дети сексом не занимаются, чтобы потеть